Dodaj do ulubionych

DZIECI GORSZ

10.04.06, 12:34
Mam gorącą prośbę.
Na podstawie czyjego opowiadania powstał film Dzieci gorszego boga.Sprawa b.
pilna.Z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • eeela Re: DZIECI GORSZ 10.04.06, 12:41
      Marka Medoffa.
      • mamarcela Re: DZIECI GORSZ 10.04.06, 12:43
        tylko to była sztuka teatralna
        grana na Broadwayu i unas też np. w teatrze Ateneum

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka