titi2 10.04.06, 12:34 Mam gorącą prośbę. Na podstawie czyjego opowiadania powstał film Dzieci gorszego boga.Sprawa b. pilna.Z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamarcela Re: DZIECI GORSZ 10.04.06, 12:43 tylko to była sztuka teatralna grana na Broadwayu i unas też np. w teatrze Ateneum Odpowiedz Link Zgłoś