Dodaj do ulubionych

Brak wytrysku

28.12.06, 21:34
Moj partner nie ma wytrysku choc twierdzi ze przezywa orgazm jestesmy ze soba dwa lata a seks uprawiamy raz w miesiacu .Taki przypadek zdazyl mi sie pierwszy raz!!!co robic?
Obserwuj wątek
      • klaris29 Re: Brak wytrysku 30.12.06, 23:00
        rumcajs-wrocek napisał:

> A to napewno facet ?? Bo coś mi się wierzyć nie chce .....

A dlaczego, dlatego że tak rzadko się chce kochać? Jesli tak, to mylisz się
        znacznie, bowiem, jak potwierdza chociazby to forum, stereotyp że facet może
        zawsze iw szędzie jest jednynie stereotypm, facet jest jednak bardziej złozonym
        czlowiekiem niż myslisz a nie tylko jurnym rozpłodowym byczkiem;-)))))

A może dlatego że nie ma wytrysku, moż enie mieć, to całkeim mozliwe, w
        kulturze np. takich CHin brak wytrysku, a raczej umiejętnosć powstrzymania się
        przed nim jest bardzo pożądana, sprawia dużo radości, nie marnuje się nasienie,
        a orgazm podobno nieziemski...

Tak, że rumcajsie...hehehe powstrzymaj się od takich obraźliwych (???) uwag
        Klara
    • englein Re: Brak wytrysku 28.12.06, 22:19
      Niestety,znam to ze swojego zycia.
      Jestemy parą 4 lata. Od okolo 1,5 roku mamy taki problem. Twierdzi,ze za kazdym
      razem brakuje doslownie troche do wytrysku. W tym czasie, udalo mu sie dojsc
      okolo 5-7 razy. Do lekarza isc nie chce, bo twierdzi ze kiedys bylo dobrze.
      Wg mnie to wina przepracowania badz obaw przed zajsciem w ciaze.
      Mamy po 32lata, stosujemy antykoncepcje tabletkowa.
      Na problemy z prostata jest za mlody.
      Chyba,ze moze to zylaki powrozka? Od roku namawiam go na wizyte u urologa lub
      seksuologa. Niestety,na razie namawiam.
      Obawiam sie,ze to moze miec wplywa na nasze sporadyczne kontakty intymne. Moze
      obawia sie,ze znowu sie nie uda i woli obijac to,co kiedys nas bardzo laczylo-
      sex.
      Wie ktos cos? Jakas rada?
      Tylko nie polecajcie viagry, bo z erekcja problemow nie ma. Erekcji moglby mu
      niejeden facet pozazdroscic.
        • usea Re: Brak wytrysku 29.12.06, 08:29
          bzdura.

"Najczęściej wytrysk utożsamiamy z orgazmem, choć jest tylko jednym z jego
          elementów. Męski orgazm, podobnie jak kobiecy, objawia się również przyjemnymi
          psychicznymi doznaniami i skurczami pewnych grup mięśni. Strumień spermy nie
          zawsze oznacza, że mężczyzna odczuł psychiczny orgazm. Może się zdarzyć, że
          mimo wytrysku nie miał satysfakcji seksualnej albo przeciwnie - przeżył tzw.
          suchy orgazm, bez wytrysku. " zrodlo: www.poradnikzdrowie.pl/20_269.htm
        • gomory Re: Brak wytrysku 29.12.06, 11:04
          > nie ma orgazmu bez wytrysku. Orgazm to "uboczny"efekt wytrysku,wiec jest to nie mozliwe.

Jeszcze jakies 10 lat temu, tak wlasnie twierdzila seksuologia, ale w tej chwili wycofala sie z tego.
        • maciek00003 Re: Brak wytrysku 04.01.07, 08:20
          Nie zgadzam się z tym absolutnie, że nie ma orgazmu bez wytrysku...
          Niejednokrotnie zdarzały mi się takie sytuacje pomimo obfitych normalnie wytrysków. Seks uprawiam każdego dnia. Mało tego ! Czasem byłem pewien intensywnego wytrysku (np na piersi- a tu prawie nic !
    • remax2 Re: Brak wytrysku 29.12.06, 10:33
      "Suchy" orgazm moze sie zdarzyc, to nic nadzwyczajnego. Ale raczej nie u faceta
      który się kocha raz na miesiąc. Wtedy zbiorniki pełne po brzegi i kazdy zdrowy
      facet powinien wybuchnąć bez problemu.
      Statystycznie zdecydowana większośc facetów kochających się raz na miesiąc
      pomaga sobie ręcznie, wtedy zbiorniczek może być w miarę opróżniony...
      Oczywiście Twój partner może być tym nielicznym wyjątkiem ;)
    • lethes26 Re: Brak wytrysku 01.09.21, 16:20
      wioletta111 napisała:

> Moj partner nie ma wytrysku choc twierdzi ze przezywa orgazm jestesmy ze soba d
      > wa lata a seks uprawiamy raz w miesiacu .Taki przypadek zdazyl mi sie pierwszy
      > raz!!!co robic?

na pewno ma wytrysk ale bardzo słaby lub później oddaje z moczem. Spowodowane to może być słabym ciśnieniem lub małą ilością spermy. Powiedz mu żeby pobrał przez jakiś czas takie tabletki prosent 600 może pomogą
    • instastorys Re: Brak wytrysku 07.03.22, 14:12
      wioletta111 napisała:

> Moj partner nie ma wytrysku choc twierdzi ze przezywa orgazm jestesmy ze soba d
      > wa lata a seks uprawiamy raz w miesiacu .Taki przypadek zdazyl mi sie pierwszy
      > raz!!!co robic?
      Mój facet też miał podobny problem i pomogły te wspomniane tabletki prosent 600 do tego stopnia że miałam problem z zajściem w ciąże.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka