15.04.11, 10:01
Chcę już ciepła, chcę, by moja kawa miała dzisiaj lepszy smak, chcę spać, chcę siedzieć w domu pod kołdrą i oglądać jakiś spokojny film, chcę, by goście, którzy odwołali dzisiaj wizytę, przyszli, chcę by było już jutro, chcę znaleźć w sobie odwagę na urlop, na wakacje, na wyjazd z warszawy, chcę odwiedzić moją mamę, chcę spędzić trochę czasu z moimi kochanymi siostrzeńcami, chcę by dziewczyna, która pisała na pewnym forum dała znać, że już jest zaopiekowana, chcę lata, ciepła, słońca i miesiączki, która mogłaby już przyjść, bo mnie szlag trafi!
Obserwuj wątek
    • kebli Re: chcę 15.04.11, 11:19
      Mogę tylko utulić smile Ale pocieszę cię, że jutro będzie już za nieco ponad 12 godzin smile kiss
      • perfekcjonizm Re: chcę 15.04.11, 11:49

        kebli napisała:

        > Mogę tylko utulić smile Ale pocieszę cię, że jutro będzie już za nieco ponad 12 godzin smile kiss

        dziękuję, to bardzo miłe smile
    • poetkam Re: chcę 15.04.11, 12:20
      Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich "chceń"
      O, i ważne, że nie musisz, a chcesz - jeśli się czegoś bardzo chce, to prędzej, czy później się spełnia smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka