perfekcjonizm
15.04.11, 10:01
Chcę już ciepła, chcę, by moja kawa miała dzisiaj lepszy smak, chcę spać, chcę siedzieć w domu pod kołdrą i oglądać jakiś spokojny film, chcę, by goście, którzy odwołali dzisiaj wizytę, przyszli, chcę by było już jutro, chcę znaleźć w sobie odwagę na urlop, na wakacje, na wyjazd z warszawy, chcę odwiedzić moją mamę, chcę spędzić trochę czasu z moimi kochanymi siostrzeńcami, chcę by dziewczyna, która pisała na pewnym forum dała znać, że już jest zaopiekowana, chcę lata, ciepła, słońca i miesiączki, która mogłaby już przyjść, bo mnie szlag trafi!