arleta33
29.03.05, 10:54
Witam Wszystkich serdecznie.Znalazłam to forum i bardzo chciałabym móc brać w
nim udział jesli pozwolicie.Od wielu lat leczyłam depresję,ale ostatnio
dowiedziałam się,e to nie żadna przewlekła depresja tylko CHAD. To prawdziwy
chat. Nie podoba mi się, że ktos chce mnie pozbawić radosnych stanów
hipomaniakalnych. Czy nie zechcielibyscie podzielic sie ze mna Waszymi
spostrzeżeniami. Pozdrawiam.A.