Dodaj do ulubionych

Do Com_sui

10.09.07, 11:00
Jak tam...co słychać? Ze spankiem już w porządku?
Obserwuj wątek
    • aniol.co.rozki.ma Re: Do Com_sui 10.09.07, 12:36
      Pseprasam...poniosło mnie...Jakoś tak darzę Cię sympatią i chciałam spytać czy
      jest oki Nie gniew się na mniewink
      • com_sui Żuczku, nie przepraszaj:-) 10.09.07, 17:01
        Wstałam o 15, nie mogłam Ci zatem odpowiedzieć
        o 11smile

        Wczoraj spałam 2 godziny w dzień.
        Potem 22-00, potem usiłowałam usnąć
        około 4., przebudzenie o 11, wstanie o 15.

        Ale już ŚPIĘ. I to jest najważniejszesmile
        • aniol.co.rozki.ma Re: Żuczku, nie przepraszaj:-) 10.09.07, 18:29
          Jeju...żuczku...wink Ale tu miłowink Dobrze, ze sen do normy wróciłsmile Tak trzymaćsmile
          Ja też się jakoś trzymam Choć powoli zaczyna mnie pogoda wnerwiać... łech!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka