aniol.co.rozki.ma 10.09.07, 11:00 Jak tam...co słychać? Ze spankiem już w porządku? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniol.co.rozki.ma Re: Do Com_sui 10.09.07, 12:36 Pseprasam...poniosło mnie...Jakoś tak darzę Cię sympatią i chciałam spytać czy jest oki Nie gniew się na mnie Odpowiedz Link
com_sui Żuczku, nie przepraszaj:-) 10.09.07, 17:01 Wstałam o 15, nie mogłam Ci zatem odpowiedzieć o 11 Wczoraj spałam 2 godziny w dzień. Potem 22-00, potem usiłowałam usnąć około 4., przebudzenie o 11, wstanie o 15. Ale już ŚPIĘ. I to jest najważniejsze Odpowiedz Link
aniol.co.rozki.ma Re: Żuczku, nie przepraszaj:-) 10.09.07, 18:29 Jeju...żuczku... Ale tu miło Dobrze, ze sen do normy wrócił Tak trzymać Ja też się jakoś trzymam Choć powoli zaczyna mnie pogoda wnerwiać... łech! Odpowiedz Link