Witam, mały za tydzien kończy trzy miesiace a od dwóch dni strasznie
się slini. Zastanawiam sie czy to normalne, bo tej sliny jest dużo,
jak spi to leci mu po buzi a karmienie jest koszmarne, ciagle sie
krztusi. Do zębów to chyba jeszcze daleko. Powiedzcie jak to było u
Was? POzdrawiamy Irena, Ilona (mój chorowitek, 4 tydzień chora,
prawdopodobnie monomukleoza) i Piotruś (twardy facet, prawie 5 kg

)