Chciałam się przywitać oficjalnie na forum. Podczytuję Was już od jakiegoś
czasu

Jestem mamą Martynki urodzonej w 33tc z wagą 1600g. Ciąża powikłana
gestozą. Jak na razie większość problemów wcześniaczych nas omija. Od tygodnia
jeździmy na rehabilitację. M. ma asymetrię i słaby podpór na brzuchu. Dziś M.
ma ponad 4 msc, pięknie sie uśmiecha i gaworzy, waży prawie 5500