13.08.07, 21:49
Elu,mam ogromną prośbę. Czy masz może schemat tej czerwonej
bluzeczki którą miałaś na spotkaniu robótkowym??Będę
wdzięczna .Renata
Obserwuj wątek
    • ela3s Re: Do Eli3s 17.08.07, 17:55
      Reniu sprawdź gazetową smile)
      • mareju Re: Do Eli3s 17.08.07, 18:20
        Elu!! BARDZO Ci dziękuję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka