mareju 13.08.07, 21:49 Elu,mam ogromną prośbę. Czy masz może schemat tej czerwonej bluzeczki którą miałaś na spotkaniu robótkowym??Będę wdzięczna .Renata Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj