Dodaj do ulubionych

UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 10:39
Jupiii udało mi się zdać za Pierwszym razem...w Gdyni!!!Nie mogę w to
uwierzyć!!!Cieszę się jakbym na loterii wygrała!!!!Powodzenia dla Wszystkich
którzy egzamin maja jeszcze przed sobą!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: kateee Re: UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!! IP: 62.29.253.* 02.03.07, 10:41
      gratulacje!!!!!!!!
      Ja wczoraj:)
    • Gość: Veroni Re: UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!! IP: 213.212.78.* 02.03.07, 11:40
      Gratulacje !!!! Ja tez za pierwszym razem - wczoraj :)
    • Gość: Kaczysta Re: UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!! IP: *.aster.pl 02.03.07, 12:12
      A ja sie boję, jak ktoś na loterii prawko wygrywa. Powiedz czym będziesz
      jeździć, żebym wiedział na kogo uważać, jak w Gdyni zawitam.
      • Gość: kateee do złośliwego komentatora IP: 62.29.253.* 02.03.07, 12:20
        hehe, lepiej uważaj na szalonych kierowców z 20 letnim stażem jazdy którzy po 2
        piwkach do domu autkiem wracają- dziewczyna ładnie musiała jechać skoro za
        pierwszym razem stres jej nie zeżarł i zaliczyła. Szczęścia też pewnie trochę
        miała. I bardzo dobrze! :)
        A jeździć powolutku się nauczy!! Ja po zdaniu za 3 razem na pewno nie jeźdźę
        lepiej! Tylko się naczekałam na kolejne egzaminy, nie mogłam zacząć normalnie
        jeździć i ćwiczyć jazdę!! A ona ma szansę już zacząć jeździć a nie za pół roku.
        Tak wię komentarz był bez sensu.
        • Gość: Kaczysta Re: do złośliwego komentatora IP: *.aster.pl 02.03.07, 12:31
          Mój był bez sensu a Twój tendencyjny :)
          Skąd wiesz czy ładnie jechała, przecież tego nie napisała. Może egzaminator
          losowo wybrał egzaminowaną, żeby statystykę podrasować. Tylko nie mów nic o
          złośliwości. . . , to szczera prawda.
          • Gość: kateee ??? IP: 62.29.253.* 02.03.07, 12:39
            a kto ci powiedział że egzaminatorzy muszą statystyki poprawiać??? Też
            zostałeś 'wylosowany'?? Ja też byłam losowo wybrana i losowo mam prawko???
            Wszyscy którzy zdali byli losowymi??? I kto bzdury wypisuje?
            Dziewczyna chciała sie podzielić radością a ty przykre komentarze piszesz,
            niepotrzebnie...
            • Gość: Oblany Re: ??? IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:41
              Kolega ma racje. Prawko sie zdaje a nie na loterii wygrywa.
              • linia.frontu Re: ??? 02.03.07, 13:45
                Cytuję: cieszę się JAKBYM wygrała na loterii (jak gdyby)
                • Gość: Kaczysta Re: ??? IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:51
                  A skąd bystrzacho wiesz, że to nie jakaś zawoalowana forma. Cytuję:'" udało mi
                  się zdać" . Prawko sie zdaje, nie udaje. I o co tyle zamieszania ??
                  • linia.frontu Re: ??? 02.03.07, 13:55
                    Nadal nie zamierzam wdawać się w "polemikę" tego typu.
                    • Gość: Kaczysta Re: Dziewczyny z lukru szybko się rozpuszczają IP: *.aster.pl 02.03.07, 14:05
                      Jak chcesz. Twoja sprawa. Tylko po co pseudo polemikę mi tu sugerujesz.
                • Gość: d. Re: ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:57
                  właśnie linia.frontu :) Mądra Główka- o to mi chodziło - JAKBYM WYGRAŁA NA
                  LOTERII !!!!!!co za farmazony ludzie wypisują to się w głowie nie mieści!Ja
                  tylko z radości napisałam na forum ze zdalam i zaraz sie złosliwe teksty
                  posypały!!!
              • Gość: Kaczysta Re: ??? IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:45
                Nareszcie, ktoś ze zdrowym rozsądkiem
          • Gość: d. Re: do złośliwego komentatora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:54
            Kateee dziekuje za pomoc w zwalczaniu złośliwości:)
            Faktycznie czuje się za kierownicą dobrze i pewnie i mam wrazenie ze jak na
            początkującą jeżdże całkiem dobrze!!!
            A Ty Kaczysta,może poprostu zazdrościsz bo zdawałaś kilka razy( jeśli w ogóle
            masz prawko)
            Mogę Ci jedynie współczuć że taki jad w Tobie!!!!!!!
      • Gość: d. złośliwość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:51
        oj widze że ktoś ma problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem!!!!!!Nie czulam
        sie jakbym wygrała prawko na loterii tylko ciesze sie tak jakbym sie cieszyla
        gdybym pieniadze na loterii wygrala!!!!!! ale nawet Twoje beznadziejnie
        złośliwe komentarze nie sa w stanie zepsuć mi humoru!!!
        • Gość: Aga Re: złośliwość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:56
          Pewnie ciesz się swoim szcześciem i nie zważaj na jakieś głupie opinie
          zazdrosników. Powodzenia za kółkiem mnie to czeka pierwszy raz dopiero gdzieś
          koło kwietnia-maja jeszcze nie mam ustalonego pierwszego egzaminu.
    • linia.frontu Kaczysta, mój jest tendencyjny:) 02.03.07, 13:39
      Gratuluję!!! I to nie byle komu, bo pełnoprawnemu Kierowcy!!!
      • Gość: Kaczysta Re: Kaczysta, mój jest tendencyjny:) IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:44
        Nie mędrkuj.
        • linia.frontu Re: Kaczysta, mój jest tendencyjny:) 02.03.07, 13:45
          Wzajemnie. :)
          • Gość: Kaczysta Re: Nie wolno prawdzie pyskować ;) IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:47
            Nie bądź taka do przodu bo Ci tyłu zabraknie.
            • linia.frontu Re: Nie wolno prawdzie pyskować ;) 02.03.07, 13:50
              Nie będę wdawać się w tego typu "polemikę".
              • fanliniifrontu spokojnie... 02.03.07, 14:10
                Po primo ładnie się odzywać jak Szanowna Linia Frontu mówi.
                Po secundo nie zazdrościć, że komuś się udało zdać egzamin a samemu jeżdzi się
                resorakami po dywanie!pogratulować i milczeć!
                • Gość: Daria ( d.) DzIęKuJĘ , a Kaczysta- proponuję się zamknąć!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 15:03
                  Dziękuję za Gratulacje:) Kochani jesteście. A Ty Kaczysta- frustracie najpierw
                  dobrze przeczytaj tekst, poźniej jeszcze się nad nim zaastanów, przeanalizuj a
                  potem możesz wysuwać swoje żałosne komentarze! Z pozdrowieniami- Daria-
                  Kierowca!!!
    • Gość: Daria (d.) aaa no i Moje Gratulacje:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 15:06
      j.w. Wszystkim którym się udało i też już są PEŁNOPRAWNYMI Kierowcami<lol>
      • Gość: kateee Re: aaa no i Moje Gratulacje:) IP: 62.29.253.* 02.03.07, 15:44
        jeszcze raz gratuluję!! ciesz się ze zdałaś:DDDD Ja się cieszę bo dużo trudu,
        poswięcenia i pieniędzy włożyłam w nauke. A talentu tez mi nie brak:)
        Wszystkiego dobrego za kółeczkiem!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka