Gość: Daria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 10:39 Jupiii udało mi się zdać za Pierwszym razem...w Gdyni!!!Nie mogę w to uwierzyć!!!Cieszę się jakbym na loterii wygrała!!!!Powodzenia dla Wszystkich którzy egzamin maja jeszcze przed sobą!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kateee Re: UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!! IP: 62.29.253.* 02.03.07, 10:41 gratulacje!!!!!!!! Ja wczoraj:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Veroni Re: UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!! IP: 213.212.78.* 02.03.07, 11:40 Gratulacje !!!! Ja tez za pierwszym razem - wczoraj :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: UDAŁO sie!!! I to za pierwszym razem!!! IP: *.aster.pl 02.03.07, 12:12 A ja sie boję, jak ktoś na loterii prawko wygrywa. Powiedz czym będziesz jeździć, żebym wiedział na kogo uważać, jak w Gdyni zawitam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kateee do złośliwego komentatora IP: 62.29.253.* 02.03.07, 12:20 hehe, lepiej uważaj na szalonych kierowców z 20 letnim stażem jazdy którzy po 2 piwkach do domu autkiem wracają- dziewczyna ładnie musiała jechać skoro za pierwszym razem stres jej nie zeżarł i zaliczyła. Szczęścia też pewnie trochę miała. I bardzo dobrze! :) A jeździć powolutku się nauczy!! Ja po zdaniu za 3 razem na pewno nie jeźdźę lepiej! Tylko się naczekałam na kolejne egzaminy, nie mogłam zacząć normalnie jeździć i ćwiczyć jazdę!! A ona ma szansę już zacząć jeździć a nie za pół roku. Tak wię komentarz był bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: do złośliwego komentatora IP: *.aster.pl 02.03.07, 12:31 Mój był bez sensu a Twój tendencyjny :) Skąd wiesz czy ładnie jechała, przecież tego nie napisała. Może egzaminator losowo wybrał egzaminowaną, żeby statystykę podrasować. Tylko nie mów nic o złośliwości. . . , to szczera prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kateee ??? IP: 62.29.253.* 02.03.07, 12:39 a kto ci powiedział że egzaminatorzy muszą statystyki poprawiać??? Też zostałeś 'wylosowany'?? Ja też byłam losowo wybrana i losowo mam prawko??? Wszyscy którzy zdali byli losowymi??? I kto bzdury wypisuje? Dziewczyna chciała sie podzielić radością a ty przykre komentarze piszesz, niepotrzebnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oblany Re: ??? IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:41 Kolega ma racje. Prawko sie zdaje a nie na loterii wygrywa. Odpowiedz Link Zgłoś
linia.frontu Re: ??? 02.03.07, 13:45 Cytuję: cieszę się JAKBYM wygrała na loterii (jak gdyby) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: ??? IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:51 A skąd bystrzacho wiesz, że to nie jakaś zawoalowana forma. Cytuję:'" udało mi się zdać" . Prawko sie zdaje, nie udaje. I o co tyle zamieszania ?? Odpowiedz Link Zgłoś
linia.frontu Re: ??? 02.03.07, 13:55 Nadal nie zamierzam wdawać się w "polemikę" tego typu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: Dziewczyny z lukru szybko się rozpuszczają IP: *.aster.pl 02.03.07, 14:05 Jak chcesz. Twoja sprawa. Tylko po co pseudo polemikę mi tu sugerujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d. Re: ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:57 właśnie linia.frontu :) Mądra Główka- o to mi chodziło - JAKBYM WYGRAŁA NA LOTERII !!!!!!co za farmazony ludzie wypisują to się w głowie nie mieści!Ja tylko z radości napisałam na forum ze zdalam i zaraz sie złosliwe teksty posypały!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: ??? IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:45 Nareszcie, ktoś ze zdrowym rozsądkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d. Re: do złośliwego komentatora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:54 Kateee dziekuje za pomoc w zwalczaniu złośliwości:) Faktycznie czuje się za kierownicą dobrze i pewnie i mam wrazenie ze jak na początkującą jeżdże całkiem dobrze!!! A Ty Kaczysta,może poprostu zazdrościsz bo zdawałaś kilka razy( jeśli w ogóle masz prawko) Mogę Ci jedynie współczuć że taki jad w Tobie!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d. złośliwość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:51 oj widze że ktoś ma problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem!!!!!!Nie czulam sie jakbym wygrała prawko na loterii tylko ciesze sie tak jakbym sie cieszyla gdybym pieniadze na loterii wygrala!!!!!! ale nawet Twoje beznadziejnie złośliwe komentarze nie sa w stanie zepsuć mi humoru!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: złośliwość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.07, 14:56 Pewnie ciesz się swoim szcześciem i nie zważaj na jakieś głupie opinie zazdrosników. Powodzenia za kółkiem mnie to czeka pierwszy raz dopiero gdzieś koło kwietnia-maja jeszcze nie mam ustalonego pierwszego egzaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
linia.frontu Kaczysta, mój jest tendencyjny:) 02.03.07, 13:39 Gratuluję!!! I to nie byle komu, bo pełnoprawnemu Kierowcy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: Kaczysta, mój jest tendencyjny:) IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:44 Nie mędrkuj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczysta Re: Nie wolno prawdzie pyskować ;) IP: *.aster.pl 02.03.07, 13:47 Nie bądź taka do przodu bo Ci tyłu zabraknie. Odpowiedz Link Zgłoś
linia.frontu Re: Nie wolno prawdzie pyskować ;) 02.03.07, 13:50 Nie będę wdawać się w tego typu "polemikę". Odpowiedz Link Zgłoś
fanliniifrontu spokojnie... 02.03.07, 14:10 Po primo ładnie się odzywać jak Szanowna Linia Frontu mówi. Po secundo nie zazdrościć, że komuś się udało zdać egzamin a samemu jeżdzi się resorakami po dywanie!pogratulować i milczeć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daria ( d.) DzIęKuJĘ , a Kaczysta- proponuję się zamknąć!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 15:03 Dziękuję za Gratulacje:) Kochani jesteście. A Ty Kaczysta- frustracie najpierw dobrze przeczytaj tekst, poźniej jeszcze się nad nim zaastanów, przeanalizuj a potem możesz wysuwać swoje żałosne komentarze! Z pozdrowieniami- Daria- Kierowca!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daria (d.) aaa no i Moje Gratulacje:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 15:06 j.w. Wszystkim którym się udało i też już są PEŁNOPRAWNYMI Kierowcami<lol> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kateee Re: aaa no i Moje Gratulacje:) IP: 62.29.253.* 02.03.07, 15:44 jeszcze raz gratuluję!! ciesz się ze zdałaś:DDDD Ja się cieszę bo dużo trudu, poswięcenia i pieniędzy włożyłam w nauke. A talentu tez mi nie brak:) Wszystkiego dobrego za kółeczkiem!!! Odpowiedz Link Zgłoś