Dodaj do ulubionych

prawo jazdy

IP: *.adsl.no 13.05.07, 15:27
czesc

kupie pilnie prawo jazdy adres cezaryna100@wp.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Kiciunia Re: prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 15:32
      ZWARIOWALES?Idz na kurs,naucz sie i zdaj,a nie na latwizne.Jestes zagrozeniem!!!
      • Gość: odwołujący się Re: prawo jazdy IP: *.aster.pl 13.05.07, 15:42
        Idziesz na egzamin i dajesz w dowodzie osobistym kilka papierków.
        Gorzej jeśli masz nowy dowód osobisty ;)
        Potem oni uszkadzają nagranie że niby popsuło się , czekasz 14 dni ...wtedy pozbywają się uszkodzonego nagrania na zawsze i cieszysz się łatwo zdobytym Prawem Jazdy :)
    • Gość: cezar Re: prawo jazdy IP: *.adsl.no 13.05.07, 16:13
      nie mam czasu na zdawanie prawka bo nie ma mnie w polsce
    • Gość: Ania Re: prawo jazdy IP: *.aster.pl 13.05.07, 16:38
      Tutaj kupisz prawko:
      www.allegro.pl/item193454889_jedyne_na_allegro_prawo_jazdy_.html
      • Gość: Adamus Re: prawo jazdy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.07, 17:14
        Czy ten post nie powinien być usunięty?

        No chyba że napisał go policjant:.
        • Gość: Gosia Re: prawo jazdy IP: *.skynet.net.pl 14.05.07, 17:39
          A czy zaglądaleś na tą stronę, ze pytasz? Już dawno takich blankiecików nie
          wydają...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka