Gość: cezar IP: *.adsl.no 13.05.07, 15:27 czesc kupie pilnie prawo jazdy adres cezaryna100@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kiciunia Re: prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 15:32 ZWARIOWALES?Idz na kurs,naucz sie i zdaj,a nie na latwizne.Jestes zagrozeniem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odwołujący się Re: prawo jazdy IP: *.aster.pl 13.05.07, 15:42 Idziesz na egzamin i dajesz w dowodzie osobistym kilka papierków. Gorzej jeśli masz nowy dowód osobisty ;) Potem oni uszkadzają nagranie że niby popsuło się , czekasz 14 dni ...wtedy pozbywają się uszkodzonego nagrania na zawsze i cieszysz się łatwo zdobytym Prawem Jazdy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar Re: prawo jazdy IP: *.adsl.no 13.05.07, 16:13 nie mam czasu na zdawanie prawka bo nie ma mnie w polsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: prawo jazdy IP: *.aster.pl 13.05.07, 16:38 Tutaj kupisz prawko: www.allegro.pl/item193454889_jedyne_na_allegro_prawo_jazdy_.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamus Re: prawo jazdy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.07, 17:14 Czy ten post nie powinien być usunięty? No chyba że napisał go policjant:. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: prawo jazdy IP: *.skynet.net.pl 14.05.07, 17:39 A czy zaglądaleś na tą stronę, ze pytasz? Już dawno takich blankiecików nie wydają... Odpowiedz Link Zgłoś