Gość: poznaniak IP: 80.50.94.* 04.06.07, 11:32 Czy ktoś z Poznania jest mi coś w stanie powiedzieć na temat OSK AutoSzkoła Nowak z siedzibą na Os. Przyjaźni? Warto tam robić prawko??? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj