Dodaj do ulubionych

instruktor

23.09.03, 21:27
Czy ktoś jeździł z Panem Śliwką (pistacjowe punto) w Jarze?
Obserwuj wątek
    • Gość: kursant Re: instruktor IP: *.chello.pl 24.09.03, 11:17
      Ja z nim nie jezdzilem:) Chyba go kojarze (taki wysoki gogus:) czy to ten?.
      A co dobrym jest instruktorem? Ja osobiscie jestem zadowolony z mojego
      instrutora (czerwone Punto pan Szacillo). MOze znajda sie kolejni kursanci z
      JAru, ktorzy podziela sie opiniami na temat instruktorow i instruktorek :)
      • Gość: ulazareba Re: instruktor IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 24.09.03, 12:25
        Ja zaczęłam dopiero z nim jazdę i szukam tych, którzy mogli by mi o nim coś
        więcej powiedzieć
        • Gość: INSTRUKTOR Re: instruktor IP: *.elwico.pl / *.elwico.pl 24.09.03, 20:29
          Instruktorzy. cy jexdził ktos z tymi, którzy zamiast sie uczyć szukaja plotek o
          instruktorach.?
          • Gość: ulazareba Re: instruktor IP: 62.181.175.* 25.09.03, 09:29
            nie interesują mnie plotki. Tylko chcę się dowiedzieć jaki jest instruktor bo
            go wogóle nie znam a to stresuje.
            • Gość: anka Re: instruktor IP: *.acn.pl 25.09.03, 16:56
              ja wlasnie koncze teorie i zaczynam praktyczny i nie wiem kogo wybrac z jaru.
              slyszalam, ze jest podobno jeden, ktory w czasie trwania zajec karze sie
              podwiesc pod supermarket i robi zakuwpy. a inny obmacuje kobiety...
              mozecie doradzic kogos sensownego kto czegos nauczy?
              • Gość: kali Re: instruktor IP: 62.233.243.* 02.11.03, 20:56
                ja slyszalam o moim instruktorze, ze maca dziewczyny, jezdzi z kursantami i
                zabiera z miasta jakies mlode lale. plotki zawsze beda, ja jestem po 1 jezdzie
                z nim i jezeli za zboczone mozna uznac zmienianie razem ze mna biegow,
                pokazanie mi jak sie przesuwa fotel biorac moja reke i ciagnac ja pod fotel to
                jest zboczony;) aha!no i podczas jazdy zatrzymalismy sie pod sklepem i do
                samochodu wsiadla mloda dziewczyna, dala instruktorowi plik kasy, po czym
                podwiozlam ja pod hipermarket lol czyli jednak cos w tych plotkach jest:P mi
                tam zalezy tylko,zeby mnie nauczyl jezdzic:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka