ulazareba 23.09.03, 21:27 Czy ktoś jeździł z Panem Śliwką (pistacjowe punto) w Jarze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kursant Re: instruktor IP: *.chello.pl 24.09.03, 11:17 Ja z nim nie jezdzilem:) Chyba go kojarze (taki wysoki gogus:) czy to ten?. A co dobrym jest instruktorem? Ja osobiscie jestem zadowolony z mojego instrutora (czerwone Punto pan Szacillo). MOze znajda sie kolejni kursanci z JAru, ktorzy podziela sie opiniami na temat instruktorow i instruktorek :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulazareba Re: instruktor IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 24.09.03, 12:25 Ja zaczęłam dopiero z nim jazdę i szukam tych, którzy mogli by mi o nim coś więcej powiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: INSTRUKTOR Re: instruktor IP: *.elwico.pl / *.elwico.pl 24.09.03, 20:29 Instruktorzy. cy jexdził ktos z tymi, którzy zamiast sie uczyć szukaja plotek o instruktorach.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulazareba Re: instruktor IP: 62.181.175.* 25.09.03, 09:29 nie interesują mnie plotki. Tylko chcę się dowiedzieć jaki jest instruktor bo go wogóle nie znam a to stresuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: instruktor IP: *.acn.pl 25.09.03, 16:56 ja wlasnie koncze teorie i zaczynam praktyczny i nie wiem kogo wybrac z jaru. slyszalam, ze jest podobno jeden, ktory w czasie trwania zajec karze sie podwiesc pod supermarket i robi zakuwpy. a inny obmacuje kobiety... mozecie doradzic kogos sensownego kto czegos nauczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kali Re: instruktor IP: 62.233.243.* 02.11.03, 20:56 ja slyszalam o moim instruktorze, ze maca dziewczyny, jezdzi z kursantami i zabiera z miasta jakies mlode lale. plotki zawsze beda, ja jestem po 1 jezdzie z nim i jezeli za zboczone mozna uznac zmienianie razem ze mna biegow, pokazanie mi jak sie przesuwa fotel biorac moja reke i ciagnac ja pod fotel to jest zboczony;) aha!no i podczas jazdy zatrzymalismy sie pod sklepem i do samochodu wsiadla mloda dziewczyna, dala instruktorowi plik kasy, po czym podwiozlam ja pod hipermarket lol czyli jednak cos w tych plotkach jest:P mi tam zalezy tylko,zeby mnie nauczyl jezdzic:) Odpowiedz Link Zgłoś