Dodaj do ulubionych

Odbiór, Gdańsk

27.01.09, 11:11

Hej,
Mam pytanie. Z tego co się zorientowałam w necie, to prawo jazdy odbieram w
odpowiednim Referacie (ds prawa jazdy czy jakoś tak). I znalazłam adres ul.
Milskiego 1, na Chełmie. I jakoś tak mi to nie pasuje. Sądziłam, że to będzie
gdzieś bardziej w centrum.
Wie ktoś może czy to właściwy adres? A jeśli nie, to gdzie mam się udać?
Dzięki z góry.
Obserwuj wątek
    • Gość: mysza Re: Odbiór, Gdańsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 12:13
      niestety trzeba jechać na Chełm, to jak najbardziej właściwy adres

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka