madzianapi
29.11.05, 18:26
czy ma ktos doswiadczenia w uczeniu j.polskiego (ewent holenderskiego) metoda
assimil? Chcialabym sprawic niespodzianke mojemu ukochanemu, ale zastanawiam
sie czy to dla niego dobre na poczatek?? A moze sa jakies inne rodzaje kursow
tego typu??
Dzieki z gory...