Dodaj do ulubionych

KTO NA PSYCHOLOGIĘ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 16:48
Kto z Was wybiera się na psychologię i na jaką uczelnię? Jak myślicie, gdzie
najłatwiej będzie się dostać? A co z wieczorowymi? Gdzie najlepiej?
Obserwuj wątek
    • Gość: malwka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 17:17
      hej, ja kiedys sie wybieralam, wiec mam male rozenanie, ale glownie na poludniu
      Polski. na uj masakra, lepiej sie brac. wymagania niby prostsze niz na innych,
      ale obstawa zabojcza, ciezko sie przebic. na wroclawskim porypane wymagania,
      wypadaloby zdawac z 6 przedmiotow na maturze, najlepiej jeszcze rozsz., na
      slaskim jest nawet znosnie-3 przedmioty na maturze+test z rozumienia tekstu i
      tam tez jest duzo miejsc(60), wiec szanse rosna. tylko matura musi pojsc w
      miare dobrze. jak jest z reszta uniwerkow nie wiem, ale na ich stronkach
      znajdziesz wszystko.
      • Gość: agrawka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.scinawa.gigabit.net.pl / *.gigabit.net.pl 11.05.05, 15:24
        hej! Ja sie wybieram a raczej wybieralam na psychologie :-/ na Uniwerek
        Wroclawski wymagania owszem porypane ale zobaczymy jak to bedzie Najlepiej zdac
        5 przedmiotow i to na rozszerzonym A co do innych uczelni nie orientuje sie ale
        mam wrazenie ze jest latwiej bo Wrocek tzn uniwerek we Wrocku ŚWIRUJE!!!
        Pozdrawiam!
        • jirzi Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 09.06.05, 22:02
          E tam, uniwerek... Psychologia lepsza jest na wrocłąwskim swpsie.
          • Gość: elilamasabahtani Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 82.177.65.* 09.06.05, 23:30
            ja slyszalam, ze najlepsza psychologia jest na jakiejs prywatnej uczelni w
            warszawie. Elita najlepszych profesorów. Sama smietanka. Ale podkreslam, ze
            tylko słyszałam... a konkretnie od studenta psychologii na UJ. Pozdro
            • Gość: Stokrotka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.magma-net.pl 09.06.05, 23:43
              Ja tam zdaje do Wrocławia :)
              • Gość: niestety Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 17:25
                ja dzis złozyłam papiery na umcs. jeszce tydzień trwa rekrutacja, a na 70
                miejsc byłam 804:) juz widzę siebie wśród tych 70 hehe
                • Gość: Eee Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 212.182.95.* 17.06.05, 17:57
                  no i dobiliśmy do 25 osób na miejsce. Czy to nie PARANOJA? pozdrawiam, do
                  zobaczenia w 70tce szczęśliwców:)
      • taatus moze ja? 10.06.05, 19:44
    • Gość: leeloo86 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 193.151.36.* 11.06.05, 09:53
      jaaaaa...:))) Na UAM w Poznaniu... strasznie mi zależy na tym kierunu,
      wymarzyłam go sobie już chyba 6 lat temu, ale nie wiem, czy się dostanę...:(((
      • czytelniczka19 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 11.06.05, 20:43
        Hej, jakoś mało osób wypowiada się na temat UW, czy tu, na forum nie ma
        warszawiaków? Ja tam składam na psychologię, zastanawiam się nad UKSW, czy ktoś
        tam idzie? Na razie mnie to cieszy, mniejsza konkurencja:)
    • Gość: deedee Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.siedlce.net 12.06.05, 21:11
      Ja idę do Lublina na UMCS, wymagania małe, ale jak się okazuje to wcale nie
      zanczy że łatwo się dostać w czwartek 9.06 byłam 756, miejsc 70, ale ciągle mam
      nadzieję :)
      • aga-6 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 13.06.05, 10:28
        czesc ja tez wybieram sie na UMCS. Papiery zawozilam dosc wczesnie wiec
        statystyk jeszcze nie znalam, ale bedzie dobrze. Nadzieja umiera ostatnia :)
        • Gość: poziomka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.pl / 80.51.226.* 16.06.05, 16:27
          ja też złożyłam papiery na UMCS ale po tym jak stałam w kolejce i rozmawiałam z
          ludzmi tam stojącymi to jest spro istoj które juz studiuja ale inne kierunki i
          chcą ciagnąć jeszcze ten.złożyłam bo to jest moje marzenie któro raczej sie nie
          spełni............Życze powodzenia innym..........
          • Gość: elilamasabahtani Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 82.177.65.* 16.06.05, 16:30
            Poziomka, nie składam na umcs, ale to tez jest dla mnie marzenie i tez nie wiem,
            czy sie dostane.... 3mam kciuki za Ciebie!!!
          • aga-6 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 19.06.05, 11:28
            Po tym jak sie dowiedzialam ze jest juz 21 osob na miejsce to zwatpilam
    • Gość: mika Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.magma-net.pl 13.06.05, 16:39
      Jak myślicie ile będzie miejsc na jedno miejsce?
      • Gość: isyda NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.multibiblioteka.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 18:02
        bardzo chcialam isc na uj, mam swiadectwo nawet nie takie zle, ale.... tam sie
        idzie dostac, widzieliscie testy? moze nie sa takie najtrudniejsze, niektkóre
        pytania nawet, nawet, ale problem jkest w tym, że zeby się dostać trzeba
        odpowiedzieć na WSZYSTKIE... taka konkurencja.... a tak 80 zl zostaje, to
        zawsze jakas pociecha:)
        • Gość: ojejku Re: NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 19:08
          na psychologie nie idzie sie wyrobic z czasem chodze wlasnie na kurs i
          rozwiazujemy test na 110 min 130 min wiec powiodzenia zycze tym co nie poszli
          na kurs bo marne ich szanse,chyba ze juz studiuja psycho i chca sie przeniesc
          na dzienne np
          • Gość: Stokrotka Re: NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.magma-net.pl 14.06.05, 23:14
            a co to za kursy?
            • Gość: jojiko Re: NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 18:54
              przygotowawcze do egz na uj
              • paninocy UWr 16.06.05, 13:14
                Ja składam na psychologię na UWr... no cóż ;) Ciekawe jakie mam szanse... :)
                jeśli nie dzienne to może wieczorowe...

                Pozdrawiam
      • elilamasabahtani Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 16.06.05, 16:31
        Mysle, ze od 12-20 osob na miejsce, w zaleznosci od uczelni... Pozdrawiam
        • Gość: ewelex Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 21:51
          Wspolczuje wam, wszyscy sie rzucili na psychologie bo w sumie mozna bylo tam
          sie dostac ze zdawaniem 3 przedmiotow ale np na UMCS w LUBLINIE jest juz 21
          osob na miejsce.Tez chcialam ale nie chcialam na darmmo wyrzucac kolejnych
          95zl:/ powodzenia
    • Gość: sffet Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.czajen.pl 19.06.05, 12:38
      Uniwersytet Wrocławski. mam nadzieje, ze sie dostane :(
    • sffet CO DO UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO!! 19.06.05, 12:46
      Wydaje mi sie, ze jezeli chodzi o psychologie to we Wroclawiu nie maja duzych
      wymagan! Tylko 3 przedmioty z matury i test. lepsze to niz inne.!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka