Gość: dzemka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 16:48 Kto z Was wybiera się na psychologię i na jaką uczelnię? Jak myślicie, gdzie najłatwiej będzie się dostać? A co z wieczorowymi? Gdzie najlepiej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: malwka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 17:17 hej, ja kiedys sie wybieralam, wiec mam male rozenanie, ale glownie na poludniu Polski. na uj masakra, lepiej sie brac. wymagania niby prostsze niz na innych, ale obstawa zabojcza, ciezko sie przebic. na wroclawskim porypane wymagania, wypadaloby zdawac z 6 przedmiotow na maturze, najlepiej jeszcze rozsz., na slaskim jest nawet znosnie-3 przedmioty na maturze+test z rozumienia tekstu i tam tez jest duzo miejsc(60), wiec szanse rosna. tylko matura musi pojsc w miare dobrze. jak jest z reszta uniwerkow nie wiem, ale na ich stronkach znajdziesz wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agrawka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.scinawa.gigabit.net.pl / *.gigabit.net.pl 11.05.05, 15:24 hej! Ja sie wybieram a raczej wybieralam na psychologie :-/ na Uniwerek Wroclawski wymagania owszem porypane ale zobaczymy jak to bedzie Najlepiej zdac 5 przedmiotow i to na rozszerzonym A co do innych uczelni nie orientuje sie ale mam wrazenie ze jest latwiej bo Wrocek tzn uniwerek we Wrocku ŚWIRUJE!!! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
jirzi Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 09.06.05, 22:02 E tam, uniwerek... Psychologia lepsza jest na wrocłąwskim swpsie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elilamasabahtani Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 82.177.65.* 09.06.05, 23:30 ja slyszalam, ze najlepsza psychologia jest na jakiejs prywatnej uczelni w warszawie. Elita najlepszych profesorów. Sama smietanka. Ale podkreslam, ze tylko słyszałam... a konkretnie od studenta psychologii na UJ. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stokrotka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.magma-net.pl 09.06.05, 23:43 Ja tam zdaje do Wrocławia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niestety Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 17:25 ja dzis złozyłam papiery na umcs. jeszce tydzień trwa rekrutacja, a na 70 miejsc byłam 804:) juz widzę siebie wśród tych 70 hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eee Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 212.182.95.* 17.06.05, 17:57 no i dobiliśmy do 25 osób na miejsce. Czy to nie PARANOJA? pozdrawiam, do zobaczenia w 70tce szczęśliwców:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leeloo86 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 193.151.36.* 11.06.05, 09:53 jaaaaa...:))) Na UAM w Poznaniu... strasznie mi zależy na tym kierunu, wymarzyłam go sobie już chyba 6 lat temu, ale nie wiem, czy się dostanę...:((( Odpowiedz Link Zgłoś
czytelniczka19 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 11.06.05, 20:43 Hej, jakoś mało osób wypowiada się na temat UW, czy tu, na forum nie ma warszawiaków? Ja tam składam na psychologię, zastanawiam się nad UKSW, czy ktoś tam idzie? Na razie mnie to cieszy, mniejsza konkurencja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deedee Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.siedlce.net 12.06.05, 21:11 Ja idę do Lublina na UMCS, wymagania małe, ale jak się okazuje to wcale nie zanczy że łatwo się dostać w czwartek 9.06 byłam 756, miejsc 70, ale ciągle mam nadzieję :) Odpowiedz Link Zgłoś
aga-6 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 13.06.05, 10:28 czesc ja tez wybieram sie na UMCS. Papiery zawozilam dosc wczesnie wiec statystyk jeszcze nie znalam, ale bedzie dobrze. Nadzieja umiera ostatnia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziomka Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.pl / 80.51.226.* 16.06.05, 16:27 ja też złożyłam papiery na UMCS ale po tym jak stałam w kolejce i rozmawiałam z ludzmi tam stojącymi to jest spro istoj które juz studiuja ale inne kierunki i chcą ciagnąć jeszcze ten.złożyłam bo to jest moje marzenie któro raczej sie nie spełni............Życze powodzenia innym.......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elilamasabahtani Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: 82.177.65.* 16.06.05, 16:30 Poziomka, nie składam na umcs, ale to tez jest dla mnie marzenie i tez nie wiem, czy sie dostane.... 3mam kciuki za Ciebie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aga-6 Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 19.06.05, 11:28 Po tym jak sie dowiedzialam ze jest juz 21 osob na miejsce to zwatpilam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.magma-net.pl 13.06.05, 16:39 Jak myślicie ile będzie miejsc na jedno miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: isyda NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.multibiblioteka.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 18:02 bardzo chcialam isc na uj, mam swiadectwo nawet nie takie zle, ale.... tam sie idzie dostac, widzieliscie testy? moze nie sa takie najtrudniejsze, niektkóre pytania nawet, nawet, ale problem jkest w tym, że zeby się dostać trzeba odpowiedzieć na WSZYSTKIE... taka konkurencja.... a tak 80 zl zostaje, to zawsze jakas pociecha:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojejku Re: NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 19:08 na psychologie nie idzie sie wyrobic z czasem chodze wlasnie na kurs i rozwiazujemy test na 110 min 130 min wiec powiodzenia zycze tym co nie poszli na kurs bo marne ich szanse,chyba ze juz studiuja psycho i chca sie przeniesc na dzienne np Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stokrotka Re: NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.magma-net.pl 14.06.05, 23:14 a co to za kursy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojiko Re: NA UJ NIE MA CO ISC:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.05, 18:54 przygotowawcze do egz na uj Odpowiedz Link Zgłoś
paninocy UWr 16.06.05, 13:14 Ja składam na psychologię na UWr... no cóż ;) Ciekawe jakie mam szanse... :) jeśli nie dzienne to może wieczorowe... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
elilamasabahtani Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? 16.06.05, 16:31 Mysle, ze od 12-20 osob na miejsce, w zaleznosci od uczelni... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelex Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 21:51 Wspolczuje wam, wszyscy sie rzucili na psychologie bo w sumie mozna bylo tam sie dostac ze zdawaniem 3 przedmiotow ale np na UMCS w LUBLINIE jest juz 21 osob na miejsce.Tez chcialam ale nie chcialam na darmmo wyrzucac kolejnych 95zl:/ powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sffet Re: KTO NA PSYCHOLOGIĘ? IP: *.czajen.pl 19.06.05, 12:38 Uniwersytet Wrocławski. mam nadzieje, ze sie dostane :( Odpowiedz Link Zgłoś
sffet CO DO UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO!! 19.06.05, 12:46 Wydaje mi sie, ze jezeli chodzi o psychologie to we Wroclawiu nie maja duzych wymagan! Tylko 3 przedmioty z matury i test. lepsze to niz inne.!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś