Dodaj do ulubionych

LINGWISTYKA U M C S

13.07.05, 16:55
Kto się dostał? na ang+niem było ok 20 miejsc, to jest dopiero sztuka się tam
dostać, a nie na prawo czy administracje co jest 400 miejsc
Obserwuj wątek
    • kinia_86 Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 18:39
      nikt nie idzie??? a dziwne bo ktos się chyba dostał noo :p
      • endangered_species Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 18:46
        cześć, ja tam nie skladałam, bo sprawnie tylko po angielsku mówię, ale w
        100000% zgadzam się, że dostanie się na lingwistykę to prawdziwa sztuka, a
        prawo... UMCS 400osób, UJ 500 etc, a na aplikację w Lublinie w tym roku
        przyjmują ponoć 35 osób, POWODZENIA im życzę

        A swoją drogą, to wolałabym ang + francuski, bo niemieckiego uczę sie już 4
        lata i jestem na etapie Ich habe dicke kurtze beine (o ile to dobrze
        napisalam), a francuski jest dla mnie bardziej melodyjny

        A Ty, dostalaś się?
        Jak tak, to serdecznie GATULUJĘ, bo pamietam Cię z wczesniejszych wątków i
        wiem, ze tam skladałaś papiery
        • Gość: ultramaryna Re: LINGWISTYKA U M C S IP: 213.17.179.* 14.07.05, 16:55
          ja tez sie niestety nie dostalam na ang. z niem. :( Mam 89,2 i w teraz jestem 13
          na liscie wieczorowych, czyli moje szanse sa zerowe. Nie spodziewałam sie ze
          bedzie taki wysoki poziom.
    • sharon9 Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 20:38

      ekhm..
      chyba sie nie dostałam ;/
      kiniu jesli wiesz to jaki byl próg z wiodacym niemieckim ? ile osob przyjeli ?
      i czy wogole warto pisac odwołanie ... ?
    • onlinka Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 20:45
      A to sa juz wyniki???? Gdzie?
      • Gość: dafne gdzie wyniki?? IP: *.chelm.tebo.net / *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:55
        gdzie te informacje?
        • Gość: kinia_86 Do endangered species:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 21:05
          Hej:) nie dostałam się niestety, brakowało mi 3%, ale będę pisac odwołanie,
          może jakos się dołącze do 20 szczęśliwców:)

          na wiodący niemiecki nie wiem, ale na ang+niem 89%.
          • kinia_86 Re: Do endangered species:) 13.07.05, 21:15
            Jak myslicie warto pisac odwołanie jeśli jestem 20 w kolejce???
            • sharon9 Re: Do endangered species:) 13.07.05, 22:53

              Kiniu próbuj :)
              Myślę że listy powinny sie przesunąć jak ogłosza wyniki na uw albo w poznaniu .
              Mam prośbe - jesli ktoś jutro bedzie na umcs to chcialabym aby sprawdzil próg z
              wiodacym niemieckim , poniewaz jestem z poza lublina a nie moge sie kompletnie
              dodzwonić ;/
              z góry dziekuję :)
              • agrafka111 Re: Do endangered species:) 13.07.05, 23:21
                jaki był próg na lingwistyke (ang+niem)?
                • Gość: Ania Re: Do endangered species:) IP: *.acn.waw.pl 13.07.05, 23:41
                  A jaki byl próg dla ang-rosyjski?
                  • Gość: lyric Re: Do endangered species:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 23:51
                    no wlasnie jaki byl prog dla ang-ros i czy jest jakas lista w necie?
                • Gość: kinia_86 Re: Do endangered species:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 07:17
                  Napisałam wyżej przecież, że próg ang+niem 89%
                  • Gość: kinia_86 Do sharon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 07:24
                    Ja dzwoniłam wczoraj, fakt, że pani połaczała strasznie długo (a impulsy lecą),
                    ale chyba za 4 razem się udało :) więc próbuj, dziś już chyba nie będzie
                    takiego tłoku. Co do niem+ang, wiem od koleżanki że jest na tą specjalność ok
                    10 miejsc, więc jest trudno, pewnie próg podobny do ang+niem.
                    • sharon9 Re: Do sharon 14.07.05, 10:50

                      Udalo mi sie dzisiaj dodzwnić ekhm...
                      Czuje sie strasznie, caly czas chce mi sie ryczeć ;/
                      przyjeli 15 os z wiodacym niemieckim, prog - 91 %
                      brakuje tylko pieprzone 0,2 pktu , bo mam 90,8
                      myslicie ze ktos zrezygnuje ?
                      facetka powiedziala ze jestem pierwsza w kolejnosci na studia wiczorowe
                      bede tylko czekac, nadzieja ponoć umiera ostatnia ...
                      • endangered_species Re: Do sharon!!!!! 14.07.05, 11:02
                        Dziewczyno, Ty nie płacz nie tragizuj tylko MYŚL jak napisać INTELIGENTNE
                        odwołanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Masz spore szanse!!!!!!
                        Zawsze jest możliwość, ze ktos dostał sie na UJ, UW, albo np na prawo (i to
                        wybierze, co mnie dziwi, ale to juz inny temat).
                        Pisz, pisz i jeszcze raz pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Tylko błyśnij elokwencją, zrób na nich dobre wrażenie, może to zadziala!!
                        Przecież jesteś PIERWSZA w kolejce!!

                        PS
                        Siostra mojej koleżanki jest na wieczorowych niem+ ang- zajęcia mają na 14.00,
                        15.00- takie to wieczorowe- wyśpisz się i pojdziesz na zajęcia !

                        Ale i tak WALCZ o dzienne!!!!!!!!!
                        Masz SPORE szanse!!


                        Naprawdę trzymam za Ciebie kciuki
                        • Gość: kinia_86 Re: Do sharon!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 18:43
                          a myslisz że ja mam po co pisac odwołanie?? jak mi brakuje 3,8%???
                          • Gość: MMM*** Re: Do sharon!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 19:50
                            Piszcie odwołania!!!! Moja kumpela się dostała na niem+ang i zrezygnowała :))
                            Może będzie więcej takich osób!!!Zawsze warto spróbować!!!
                            • kinia_86 Re: Do sharon!!!!! 14.07.05, 19:54
                              to jak koleżanka zrezygnowała to sharon się dostanie :p
                              • Gość: Ania Re: Do sharon!!!!! IP: 217.97.213.* 14.07.05, 20:24
                                Dopiero wrócilam do domq z egzaminów w Warszawie i zastanawiam sie czy jest sens
                                jutro dzwonic do Lublina po wyniki z lingwistyki stoswanej (ang-ros). Troszke
                                się boję, bo nie wiem nawet ilu było miejsc na tą kombinację językową... może
                                czekać na ten caly list... macie może doklady numer pod którym można pytac o
                                wyniki , bo gdzies go zagrzebałam ;/
                                Pozdrawiam..

                                PS. Ktos z was skladal równiez do Warszawy?
                                • sharon9 do MMM* 14.07.05, 23:27

                                  czy ona zrezygnowała w tym roku ?
                                  • Gość: MMM*** Re: do MMM* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 12:09
                                    Tak w tym roku.Dostała się na lingwistyke na UMCS (niem+ang) i na germanistyke
                                    na UJ i wybrała to drugie....


                                    Wszystko jest możliwe
                                    • sharon9 Re: do MMM* 15.07.05, 16:37

                                      zaczynam sie powolutku cieszyc, mam nadzieje ze kolezanka nie zmieni zdania :)
    • Gość: Krabik Re: LINGWISTYKA U M C S IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.05, 22:21
      hej! czy ktos wie dokladnie ile bylo miejsc na lingwistyke ( ang/ niem), i
      dalej, czy sa juz jacys chetni ktorzy rezygnuja;p, dalej, czy ktos zdawal juz
      test predyspozycji na UW? jesli tak czekam na wrazenia.
      • sharon9 Re:do krabika 16.07.05, 00:32

        bodajże 4 os na miejsce ;P
        • Gość: krabik Re:do krabika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.05, 11:37
          hej, osob na miejsce bylo 5.7 ( w dn 20.06) to znalazlam, ale ile tych miejsc
          jest, 20? malo by bylo;/. jejku! jak ja zazdroszcze wszystim ktorzy juz sa
          spokojni o swoja przyszlosc!
          • sharon9 Re:do krabika 16.07.05, 14:06

            wiem ze w internecie tak było napisane ale jak składalam swiadectwo w domu
            studenta zaocznego to ta przemila pani co przyjmuje papiery sprawdzila na
            kompie i powiedziala ze po cztery
            • sharon9 Re:do krabika 16.07.05, 14:14

              czy ktos wie ile osób przyjęli na kombinację niem- ang - moze Ty MMM*** wiesz ?
              • Gość: MMM*** Re:do sharon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 17:59
                Kurcze patrzyłam ale za bardzo nie pamiętam,wiem ze lista zajęła z pół
                strony,myśle że może jakieś 15osób ale nie chce Cię wprowadzać w błąd :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka