kinia_86 13.07.05, 16:55 Kto się dostał? na ang+niem było ok 20 miejsc, to jest dopiero sztuka się tam dostać, a nie na prawo czy administracje co jest 400 miejsc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kinia_86 Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 18:39 nikt nie idzie??? a dziwne bo ktos się chyba dostał noo :p Odpowiedz Link Zgłoś
endangered_species Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 18:46 cześć, ja tam nie skladałam, bo sprawnie tylko po angielsku mówię, ale w 100000% zgadzam się, że dostanie się na lingwistykę to prawdziwa sztuka, a prawo... UMCS 400osób, UJ 500 etc, a na aplikację w Lublinie w tym roku przyjmują ponoć 35 osób, POWODZENIA im życzę A swoją drogą, to wolałabym ang + francuski, bo niemieckiego uczę sie już 4 lata i jestem na etapie Ich habe dicke kurtze beine (o ile to dobrze napisalam), a francuski jest dla mnie bardziej melodyjny A Ty, dostalaś się? Jak tak, to serdecznie GATULUJĘ, bo pamietam Cię z wczesniejszych wątków i wiem, ze tam skladałaś papiery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ultramaryna Re: LINGWISTYKA U M C S IP: 213.17.179.* 14.07.05, 16:55 ja tez sie niestety nie dostalam na ang. z niem. :( Mam 89,2 i w teraz jestem 13 na liscie wieczorowych, czyli moje szanse sa zerowe. Nie spodziewałam sie ze bedzie taki wysoki poziom. Odpowiedz Link Zgłoś
sharon9 Re: LINGWISTYKA U M C S 13.07.05, 20:38 ekhm.. chyba sie nie dostałam ;/ kiniu jesli wiesz to jaki byl próg z wiodacym niemieckim ? ile osob przyjeli ? i czy wogole warto pisac odwołanie ... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dafne gdzie wyniki?? IP: *.chelm.tebo.net / *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.05, 20:55 gdzie te informacje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Do endangered species:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 21:05 Hej:) nie dostałam się niestety, brakowało mi 3%, ale będę pisac odwołanie, może jakos się dołącze do 20 szczęśliwców:) na wiodący niemiecki nie wiem, ale na ang+niem 89%. Odpowiedz Link Zgłoś
kinia_86 Re: Do endangered species:) 13.07.05, 21:15 Jak myslicie warto pisac odwołanie jeśli jestem 20 w kolejce??? Odpowiedz Link Zgłoś
sharon9 Re: Do endangered species:) 13.07.05, 22:53 Kiniu próbuj :) Myślę że listy powinny sie przesunąć jak ogłosza wyniki na uw albo w poznaniu . Mam prośbe - jesli ktoś jutro bedzie na umcs to chcialabym aby sprawdzil próg z wiodacym niemieckim , poniewaz jestem z poza lublina a nie moge sie kompletnie dodzwonić ;/ z góry dziekuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
agrafka111 Re: Do endangered species:) 13.07.05, 23:21 jaki był próg na lingwistyke (ang+niem)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Do endangered species:) IP: *.acn.waw.pl 13.07.05, 23:41 A jaki byl próg dla ang-rosyjski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lyric Re: Do endangered species:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 23:51 no wlasnie jaki byl prog dla ang-ros i czy jest jakas lista w necie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Re: Do endangered species:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 07:17 Napisałam wyżej przecież, że próg ang+niem 89% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Do sharon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 07:24 Ja dzwoniłam wczoraj, fakt, że pani połaczała strasznie długo (a impulsy lecą), ale chyba za 4 razem się udało :) więc próbuj, dziś już chyba nie będzie takiego tłoku. Co do niem+ang, wiem od koleżanki że jest na tą specjalność ok 10 miejsc, więc jest trudno, pewnie próg podobny do ang+niem. Odpowiedz Link Zgłoś
sharon9 Re: Do sharon 14.07.05, 10:50 Udalo mi sie dzisiaj dodzwnić ekhm... Czuje sie strasznie, caly czas chce mi sie ryczeć ;/ przyjeli 15 os z wiodacym niemieckim, prog - 91 % brakuje tylko pieprzone 0,2 pktu , bo mam 90,8 myslicie ze ktos zrezygnuje ? facetka powiedziala ze jestem pierwsza w kolejnosci na studia wiczorowe bede tylko czekac, nadzieja ponoć umiera ostatnia ... Odpowiedz Link Zgłoś
endangered_species Re: Do sharon!!!!! 14.07.05, 11:02 Dziewczyno, Ty nie płacz nie tragizuj tylko MYŚL jak napisać INTELIGENTNE odwołanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz spore szanse!!!!!! Zawsze jest możliwość, ze ktos dostał sie na UJ, UW, albo np na prawo (i to wybierze, co mnie dziwi, ale to juz inny temat). Pisz, pisz i jeszcze raz pisz!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko błyśnij elokwencją, zrób na nich dobre wrażenie, może to zadziala!! Przecież jesteś PIERWSZA w kolejce!! PS Siostra mojej koleżanki jest na wieczorowych niem+ ang- zajęcia mają na 14.00, 15.00- takie to wieczorowe- wyśpisz się i pojdziesz na zajęcia ! Ale i tak WALCZ o dzienne!!!!!!!!! Masz SPORE szanse!! Naprawdę trzymam za Ciebie kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia_86 Re: Do sharon!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 18:43 a myslisz że ja mam po co pisac odwołanie?? jak mi brakuje 3,8%??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMM*** Re: Do sharon!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 19:50 Piszcie odwołania!!!! Moja kumpela się dostała na niem+ang i zrezygnowała :)) Może będzie więcej takich osób!!!Zawsze warto spróbować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kinia_86 Re: Do sharon!!!!! 14.07.05, 19:54 to jak koleżanka zrezygnowała to sharon się dostanie :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Do sharon!!!!! IP: 217.97.213.* 14.07.05, 20:24 Dopiero wrócilam do domq z egzaminów w Warszawie i zastanawiam sie czy jest sens jutro dzwonic do Lublina po wyniki z lingwistyki stoswanej (ang-ros). Troszke się boję, bo nie wiem nawet ilu było miejsc na tą kombinację językową... może czekać na ten caly list... macie może doklady numer pod którym można pytac o wyniki , bo gdzies go zagrzebałam ;/ Pozdrawiam.. PS. Ktos z was skladal równiez do Warszawy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMM*** Re: do MMM* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 12:09 Tak w tym roku.Dostała się na lingwistyke na UMCS (niem+ang) i na germanistyke na UJ i wybrała to drugie.... Wszystko jest możliwe Odpowiedz Link Zgłoś
sharon9 Re: do MMM* 15.07.05, 16:37 zaczynam sie powolutku cieszyc, mam nadzieje ze kolezanka nie zmieni zdania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krabik Re: LINGWISTYKA U M C S IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.05, 22:21 hej! czy ktos wie dokladnie ile bylo miejsc na lingwistyke ( ang/ niem), i dalej, czy sa juz jacys chetni ktorzy rezygnuja;p, dalej, czy ktos zdawal juz test predyspozycji na UW? jesli tak czekam na wrazenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krabik Re:do krabika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.05, 11:37 hej, osob na miejsce bylo 5.7 ( w dn 20.06) to znalazlam, ale ile tych miejsc jest, 20? malo by bylo;/. jejku! jak ja zazdroszcze wszystim ktorzy juz sa spokojni o swoja przyszlosc! Odpowiedz Link Zgłoś
sharon9 Re:do krabika 16.07.05, 14:06 wiem ze w internecie tak było napisane ale jak składalam swiadectwo w domu studenta zaocznego to ta przemila pani co przyjmuje papiery sprawdzila na kompie i powiedziala ze po cztery Odpowiedz Link Zgłoś
sharon9 Re:do krabika 16.07.05, 14:14 czy ktos wie ile osób przyjęli na kombinację niem- ang - moze Ty MMM*** wiesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMM*** Re:do sharon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.05, 17:59 Kurcze patrzyłam ale za bardzo nie pamiętam,wiem ze lista zajęła z pół strony,myśle że może jakieś 15osób ale nie chce Cię wprowadzać w błąd :) Odpowiedz Link Zgłoś