02.04.08, 10:27
www.perfumecountry.com/ProductDetails.asp?ProductCode=FETISH-WOMEN
Wczoraj na ulicy jakas dziewczyna zapachniala i pachnie mi do teraz:)Przypomnialy mi sie stare czasy:)
Czy mozna je gdzies w Polsce zdobyc? Bede wdzieczna za info.
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: Fetish??? 02.04.08, 11:12
      Dawno ich nie widzialem- chyba nie sa juz produkowane. Moze ktos
      inny bedzie wiedziec wiecej, ja jak zwykle tez apeluje o
      niestosowanie wiecej niz 1 znaku zapytania w tytule watku.
      Pozdrawiam :-)
    • hispana Re: Fetish??? 02.04.08, 11:27
      Oj, ze sto lat temu widzialam je ostatnio, byly pamietam w jakims
      zestawie kosmetykow kolorowych. Pamietam ze bardzo ciezko bylo mi
      zuzyc cala butelke... niesamowite ;) Chociaz w perfumeriach mysle ze
      mogloby znalezc sie mnostwo klonow tego zapachu...
    • uka_m Re: Fetish??? 02.04.08, 11:45
      Być może link pomoże
      www.pricegrabber.com/user_sales_getprod.php?masterid=6079750&lot_id=7376917
      Nie znam tego zapachu..Moje skojarzenie z tytułem wątku(zupełnie nie zapachowe)to mroczna płyta x-mal deutchland..Co do zapachu to wydaje się owocowy-świeży,na wiosnę.Tak sobie wyobrażam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka