06.01.11, 17:29
Wybieracie się kobiety na bal karnawałowy?
I przebieracie się, może jakieś pomysły?
Obserwuj wątek
    • ursyda Re: Karnawał 06.01.11, 17:34
      Ja się przebrałam tak:
      t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQg4jZ6YLIdvipXy0zLtJ5zTgOzcRP2xA3Dyv87shDTi99p652j
      plusy - tanio wyszło
      minusy - trochę zimno
      • minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:32
        po buzi wyglada ze ma tez kutasika
    • rzeka.chaosu Re: Karnawał 06.01.11, 17:34
      Wybieracie się kobiety na bal karnawałowy?

      Nie.

      I przebieracie się,

      Nie.

      może jakieś pomysły?

      Podobno na czasie są Slavek i Slavko.
      • ursyda Re: Karnawał 06.01.11, 17:41
        o rzeka, rozwalasz mnie dziś:)
        • rzeka.chaosu Re: Karnawał 06.01.11, 17:44
          To ja już nic nie piszę, bo jak cię rozwalę to mnie chłop twój zadźga. ;)
          • ursyda Re: Karnawał 06.01.11, 18:10
            albo pośle kwiaty i Merci:)

            rzeka.chaosu napisała:

            > To ja już nic nie piszę, bo jak cię rozwalę to mnie chłop twój zadźga. ;)
    • sandokan-ka Re: Karnawał 06.01.11, 18:02
      Widzę że wolicie się bawić na FK, a szkoda :)
    • teletoobis Re: Karnawał 06.01.11, 18:03
      mam trzy pomysly:
      za wrzoda- nabierasz smietany do ust i rytmicznie piastkami naciskasz policzki
      za Sniezke- nago i wata w uszach
      za oscypka- siadasz cichutko w kaciku sali i smierdzisz
      • sandokan-ka Re: Karnawał 06.01.11, 19:21
        O! Zamierzasz się tak przebrać :D
    • zaklopotana87 Re: Karnawał 06.01.11, 18:07
      Ja już się na halloween przebrałam :) i chyba mi starczy :P
    • suomi6 Re: Karnawał 06.01.11, 18:12
      za wariata
    • salma75 Re: Karnawał 06.01.11, 18:20
      Za menk.e
      • teletoobis Re: Karnawał 06.01.11, 18:26
        To sie nie da. Chyba ze po 5 operacjach plastycznych :)
        • salma75 Re: Karnawał 06.01.11, 18:35
          teletoobis napisał:

          > To sie nie da. Chyba ze po 5 operacjach plastycznych :)

          Da się. Wystarczy futro z nitopsów i Gustaw pod bokiem.
          • teletoobis Re: Karnawał 06.01.11, 18:42
            eee. to bedzie tylko nedzna podroba
          • maitresse.d.un.francais Re: Karnawał 06.01.11, 18:47
            co to są nitopsy?
          • menk.a Re: Karnawał 06.01.11, 18:50
            salma75 napisała:

            > teletoobis napisał:
            >
            > > To sie nie da. Chyba ze po 5 operacjach plastycznych :)
            >
            > Da się. Wystarczy futro z nitopsów i Gustaw pod bokiem.
            >
            >
            >

            :D:D Na tę okazję mogę Ci pożyczyć moje naturalne futro ze srebrnych nitopsów syberyjskich. Bo niestety Gustawa wysłałam wczoraj na zimowisko. .:D
            • nawrotka1 Re: Karnawał 06.01.11, 19:02
              Menka, ktoś juz się przebrał za Ciebie :))))

              forum.gazeta.pl/forum/f,101282,menk_a.html
              • menk.a Re: Karnawał 06.01.11, 19:20
                Pozwól mi tego nie komentować.
                • teletoobis Re: Karnawał 06.01.11, 19:22
                  zglos adminowi. I tak sie dzis nudzi
                  • nawrotka1 Re: Karnawał 06.01.11, 19:27
                    To na pewno jest złamanie regulaminu, za mniejsze rzeczy ludzie dostawali bana na IP.
                    • zmienne.ip Re: Karnawał 06.01.11, 20:26
                      nawrotka1 napisała:

                      > To na pewno jest złamanie regulaminu, za mniejsze rzeczy ludzie dostawali bana
                      > na IP.

                      A jak ma zmienne ip? Co byś zrobiła? :P
              • zmienne.ip Re: Karnawał 06.01.11, 20:27
                nawrotka1 napisała:

                > Menka, ktoś juz się przebrał za Ciebie :))))
                >
                > forum.gazeta.pl/forum/f,101282,menk_a.html

                To jest lepsze, bo na pierwszej stronie. KLIK. :P
    • ladyjm Re: Karnawał 06.01.11, 18:27
      W nowym numerze Burdy (1/2011) są różne pomysły na przebrania dla dorosłych i dla dzieci
    • minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:40
      ja bym sie przebrał za laske a potem zrobił sobie dobrze przy lustrze:)
      • menk.a Re: Karnawał 06.01.11, 19:42
        minasz napisał:

        > ja bym sie przebrał za laske a potem zrobił sobie dobrze przy lustrze:)

        Ćwicz jogę. Wtedy też sobie zrobisz dobrze. Nawet przed lustrem.;)
        • minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:46
          alez własnie zaczełem cwiczyc joge kundalini
          czyli medytuje nad pornosem i rozpalam dół brzucha
          • menk.a Re: Karnawał 06.01.11, 19:47
            Eeee tam. Ty zwykły onanista jesteś.;)
            • minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:50
              nie, trzeba sie podniecac ale nie wyspermiac, najlepiej w ogole penisa nie dotykac tylko medytowac
      • sandokan-ka Re: Karnawał 06.01.11, 20:06
        minasz napisał:

        > ja bym sie przebrał za laske a potem zrobił sobie dobrze przy lustrze:)

        A jako facet nie potrafisz sobie zrobić dobrze ? :-)
    • nothing.at.all Re: Karnawał 07.01.11, 08:21
      Nie lubię przebieranych imprez. Zatem na taką raczej się nie wybiorę, ale na jaki.ś bal zwykły owszem.
      Jakieś pomysły?... Hm, zalezy jaki bal. Możesz się przebrać za biedronkę;).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka