sandokan-ka 06.01.11, 17:29 Wybieracie się kobiety na bal karnawałowy? I przebieracie się, może jakieś pomysły? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ursyda Re: Karnawał 06.01.11, 17:34 Ja się przebrałam tak: t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQg4jZ6YLIdvipXy0zLtJ5zTgOzcRP2xA3Dyv87shDTi99p652j plusy - tanio wyszło minusy - trochę zimno Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: Karnawał 06.01.11, 17:34 Wybieracie się kobiety na bal karnawałowy? Nie. I przebieracie się, Nie. może jakieś pomysły? Podobno na czasie są Slavek i Slavko. Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: Karnawał 06.01.11, 17:44 To ja już nic nie piszę, bo jak cię rozwalę to mnie chłop twój zadźga. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ursyda Re: Karnawał 06.01.11, 18:10 albo pośle kwiaty i Merci:) rzeka.chaosu napisała: > To ja już nic nie piszę, bo jak cię rozwalę to mnie chłop twój zadźga. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sandokan-ka Re: Karnawał 06.01.11, 18:02 Widzę że wolicie się bawić na FK, a szkoda :) Odpowiedz Link Zgłoś
teletoobis Re: Karnawał 06.01.11, 18:03 mam trzy pomysly: za wrzoda- nabierasz smietany do ust i rytmicznie piastkami naciskasz policzki za Sniezke- nago i wata w uszach za oscypka- siadasz cichutko w kaciku sali i smierdzisz Odpowiedz Link Zgłoś
zaklopotana87 Re: Karnawał 06.01.11, 18:07 Ja już się na halloween przebrałam :) i chyba mi starczy :P Odpowiedz Link Zgłoś
teletoobis Re: Karnawał 06.01.11, 18:26 To sie nie da. Chyba ze po 5 operacjach plastycznych :) Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Re: Karnawał 06.01.11, 18:35 teletoobis napisał: > To sie nie da. Chyba ze po 5 operacjach plastycznych :) Da się. Wystarczy futro z nitopsów i Gustaw pod bokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Karnawał 06.01.11, 18:50 salma75 napisała: > teletoobis napisał: > > > To sie nie da. Chyba ze po 5 operacjach plastycznych :) > > Da się. Wystarczy futro z nitopsów i Gustaw pod bokiem. > > > :D:D Na tę okazję mogę Ci pożyczyć moje naturalne futro ze srebrnych nitopsów syberyjskich. Bo niestety Gustawa wysłałam wczoraj na zimowisko. .:D Odpowiedz Link Zgłoś
nawrotka1 Re: Karnawał 06.01.11, 19:02 Menka, ktoś juz się przebrał za Ciebie :)))) forum.gazeta.pl/forum/f,101282,menk_a.html Odpowiedz Link Zgłoś
nawrotka1 Re: Karnawał 06.01.11, 19:27 To na pewno jest złamanie regulaminu, za mniejsze rzeczy ludzie dostawali bana na IP. Odpowiedz Link Zgłoś
zmienne.ip Re: Karnawał 06.01.11, 20:26 nawrotka1 napisała: > To na pewno jest złamanie regulaminu, za mniejsze rzeczy ludzie dostawali bana > na IP. A jak ma zmienne ip? Co byś zrobiła? :P Odpowiedz Link Zgłoś
zmienne.ip Re: Karnawał 06.01.11, 20:27 nawrotka1 napisała: > Menka, ktoś juz się przebrał za Ciebie :)))) > > forum.gazeta.pl/forum/f,101282,menk_a.html To jest lepsze, bo na pierwszej stronie. KLIK. :P Odpowiedz Link Zgłoś
ladyjm Re: Karnawał 06.01.11, 18:27 W nowym numerze Burdy (1/2011) są różne pomysły na przebrania dla dorosłych i dla dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:40 ja bym sie przebrał za laske a potem zrobił sobie dobrze przy lustrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Karnawał 06.01.11, 19:42 minasz napisał: > ja bym sie przebrał za laske a potem zrobił sobie dobrze przy lustrze:) Ćwicz jogę. Wtedy też sobie zrobisz dobrze. Nawet przed lustrem.;) Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:46 alez własnie zaczełem cwiczyc joge kundalini czyli medytuje nad pornosem i rozpalam dół brzucha Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Karnawał 06.01.11, 19:50 nie, trzeba sie podniecac ale nie wyspermiac, najlepiej w ogole penisa nie dotykac tylko medytowac Odpowiedz Link Zgłoś
sandokan-ka Re: Karnawał 06.01.11, 20:06 minasz napisał: > ja bym sie przebrał za laske a potem zrobił sobie dobrze przy lustrze:) A jako facet nie potrafisz sobie zrobić dobrze ? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nothing.at.all Re: Karnawał 07.01.11, 08:21 Nie lubię przebieranych imprez. Zatem na taką raczej się nie wybiorę, ale na jaki.ś bal zwykły owszem. Jakieś pomysły?... Hm, zalezy jaki bal. Możesz się przebrać za biedronkę;). Odpowiedz Link Zgłoś