Dodaj do ulubionych

Budowa ciała kobiety

23.02.11, 23:29
macie budową jabłkową czy gruszkową ?
Obserwuj wątek
    • krwawa_orlica Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:30
      Bananową.
      • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:31
        To tak bogaciej poleciałaś. Miałam jednego kolegę, który był podobny do znaku zapytania
        • krwawa_orlica Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33
          I też miał takom kropkem na dole odłoczonom od reszty ciała?
          • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:36
            On w ogóle cały był odłączony od swojego ciała. Jak się opierał na blacie w recepcji, to wyglądał jak zakręcony wąż
    • ursyda Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:31
      ja jestem japko czępion
      • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:32
        Ja bardziej po gruszkę klaps podchodzę
        • resident_troll Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:37
          Lubię klapsy...
          • green-chmurka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:39
            resident_troll napisał:

            > Lubię klapsy...
            >

            ---------------------------
            po dupie?
            • resident_troll Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:48
              Nie jestem przesadnie wybredny.
      • i.nes Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:32
        a ja grószka łiliams
        zwłaszcza jak się napiję ;)
        • nagialeniedokonca Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:34
          znaczy soczysta?
          • i.nes Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:35
            tia
            i sczkafkom :D
            • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:37
              czyli:
              aśnaebaem
              • miss.yossarian Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:41
                bijatyka napisała:

                > czyli:
                > aśnaebaem

                chyba raczej aśnaebaam. takie zwierzenia jak aśnaebaem to na forum mężczyzna
                • i.nes Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:42
                  susznie!
                  • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:43
                    pardą
    • kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:32
      Takie watki lubie.
      • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33
        Kąbi, Ciebie to jako tykwę widzę
        • kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:40
          Kiedys tak. Teraz mam wiecej ciala i zaczynam sie garbic.
          • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:44
            Kąbi, a wolałbyś z gruszką czy z jabłkiem ?
            • kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:46
              Wszystko jedno. Wazne zeby nie miala wasow i brudnych stop.
              • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:48
                Jak to ? Zaniżasz kryteria ? W tym roku miałeś mieć trójkąt przeccież
                • kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:56
                  Jak poznam jakas kobiete w tym roku to bedzie sukces. Trojkat odkladam na 2028 rok.
          • princessjobaggy Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:48
            > Teraz mam wiecej ciala i zaczynam sie garbic.

            O, to dobrze trafiles, bo tu na forum garbaci podobno swoja subkulture maja.
            • kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:50
              Subkultury mnie kreca jak Joanna Senyszyn.
      • lonely.stoner Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33
        cale szczescie zadna z wymienionych.
      • gnomowladny Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33
        Ja wyglądam jak admin tylko jestem madrzejszy.
        • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:34
          KOSZ !
          nie na temat
        • princessjobaggy Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:49
          Gnomowladny, przeczytaj moj watek o dbaniu o ubrania.
    • miss.yossarian Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:37
      taki ładny temat na temat, a w wątku już zbaczasz na owoce :(
      • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:42
        A nie wiesz może, czy kobieta ma tyle żeber co mężczyzna ?
        • miss.yossarian Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:43
          bijatyka napisała:

          > A nie wiesz może, czy kobieta ma tyle żeber co mężczyzna ?

          mężczyzna ma o jedno mniej przecie
          • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:45
            Ach te moje zaległości !
    • rzeka.chaosu Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:52
      Normalną. :) Za prosta na jabłko czy gruszkę. :)
      • bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:54
        Nie ma tak. Albo japko albo gruszka. Nie ma innych klasyfikacji.
        • rzeka.chaosu Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:59
          Podaj przykłady obrazkowe to ci powiem. :D Bliżej gruszki, ale gruszka kojarzy mi sie z wielkim zadem a mój taki nie jest. :D
        • berta-live Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 00:24
          > Nie ma tak. Albo japko albo gruszka. Nie ma innych klasyfikacji.

          A ananas?
        • soulshunter2 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 08:13
          Ofszem jest!. Moze jeszcze byc śliwka robaczywka lub picz. Picz to brzoskfinia.
    • sumire Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 07:49
      nie ma owocu przypominającego kształtem deskę ;)
      • soulshunter2 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 08:13
        Jest. Taki owoc to mizeria. Ogórek mizeria.
        • ursyda Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:18
          albo rabarbar, trochę jak deska nie?
    • varia1 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 08:54
      ja jestem klepsydrą:)
      • grzeszna_marta Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:26
        > ja jestem klepsydrą:)
        a to nie owoc a tu jest mowa o owocach raczej ;-)
        • varia1 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:44
          tytuł wątku to "budowa ciała kobiety".. a klepsydra jest jednym z popularnych w tym temacie określeń... chyba że znajdziesz mi owoc o tym kształcie to się chętnie tak określę
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:21
      Ja mam sylwetkę marchewki. :)

      Tyle że ja kobietą nie jestem.
    • izabellaz1 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:21
      Japkowom to chyba mężczyźni majom nie?
      • nagialeniedokonca Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:30
        my mamy jabolowom co najwyzej
        • menk.a Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:32
          nagialeniedokonca napisał:

          > my mamy jabolowom co najwyzej

          Po francusku: żabolową. Brzmi tak światowo. :D
          • nagialeniedokonca Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:50
            fakt, słusznie, po prawdzie doskonale albowiem i bynajmniej
    • chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:43
      jabłkowa z wiekiem zmienia się w czołgową - wąziutkie biodra, szerokie plechy, vide Anna Komorowska.
      ja mam gruszkową - wąska talia, masywne uda, szerokie dupsko, którym przyciągam facetów, sprawę biustu przemilczmy.
    • poecia1 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:57
      Ja jestem klepsydra ;P
    • jeriomina Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:17
      Raczej klepsydrę niż gruszkę. Ale z nie nadmiernie rozbudowanym dołem;-) taka klepsydra na głowie postawiona;-)
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:22

        jeriomina napisała:

        > Raczej klepsydrę niż gruszkę. Ale z nie nadmiernie rozbudowanym dołem;-) taka k
        > lepsydra na głowie postawiona;-)

        Napisz wprost że niezłe cycki masz :D
        • chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:28
          kurczę, jak mnie, posiadaczkę małego biustu to denerwuje - duże, nie znaczy niezłe!, tak jak małe nie znaczy złe!
          • ursyda Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:33
            tak to sobie tłumacz chersona, ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę "cycki" to małych nie znajdziesz
            też mam małe to wiem:)
            • chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:39
              nadrabiam dołem
            • soulshunter2 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:40
              opracujce staniki z soczewkami powiekszajacymi zamiast miseczek i po kopocie.
              • chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:55
                żadnych powiększających, albo lubi się takie, albo nie!
        • jeriomina Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:29
          Ja mam wszystko wspaniałe;-)
    • jej_torebka Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:51
      bananową.
    • funny_game Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 11:29
      Miałam kiedyś malinkę.
    • grassant Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 12:13
      bijatyka napisała:

      > macie budową jabłkową czy gruszkową ?

      zapomniałaś o naleśnikowej
    • masher Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 12:22
      czemu nie tradycyjnie, klepsydry? :P
      • martishia7 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:15
        A jak wygląda owoc klepsydry? :P
        • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:17

          martishia7 napisała:

          > A jak wygląda owoc klepsydry? :P

          Nie wiem, ale nasiona klepsydry to chyba jak ziarnka piasku wyglądają :D
          • chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:38
            mamy jeszcze inne znaczenie klepsydry
    • bar.anek Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:06
      ani jednej z normalną budową? same pasztety - załóżcie forum pasztet spod laski
      • hejterzyna Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:21
        ja lubie laski o figurze pasztetu
        • bar.anek Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:28
          to se kup pasztetową - będziesz miał 2w1
    • salma75 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:11
      Ej no, a klepsydra??
      • esco_bar Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:38
        najgorsze sa male krepe niewywrotne , male cycki duza glowa lub odwrotnie ,
        krzywe nogi chuda du.a
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka