bijatyka 23.02.11, 23:29 macie budową jabłkową czy gruszkową ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:31 To tak bogaciej poleciałaś. Miałam jednego kolegę, który był podobny do znaku zapytania Odpowiedz Link Zgłoś
krwawa_orlica Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33 I też miał takom kropkem na dole odłoczonom od reszty ciała? Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:36 On w ogóle cały był odłączony od swojego ciała. Jak się opierał na blacie w recepcji, to wyglądał jak zakręcony wąż Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:32 Ja bardziej po gruszkę klaps podchodzę Odpowiedz Link Zgłoś
green-chmurka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:39 resident_troll napisał: > Lubię klapsy... > --------------------------- po dupie? Odpowiedz Link Zgłoś
resident_troll Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:48 Nie jestem przesadnie wybredny. Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:32 a ja grószka łiliams zwłaszcza jak się napiję ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miss.yossarian Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:41 bijatyka napisała: > czyli: > aśnaebaem chyba raczej aśnaebaam. takie zwierzenia jak aśnaebaem to na forum mężczyzna Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:32 Takie watki lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33 Kąbi, Ciebie to jako tykwę widzę Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:40 Kiedys tak. Teraz mam wiecej ciala i zaczynam sie garbic. Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:44 Kąbi, a wolałbyś z gruszką czy z jabłkiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:46 Wszystko jedno. Wazne zeby nie miala wasow i brudnych stop. Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:48 Jak to ? Zaniżasz kryteria ? W tym roku miałeś mieć trójkąt przeccież Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:56 Jak poznam jakas kobiete w tym roku to bedzie sukces. Trojkat odkladam na 2028 rok. Odpowiedz Link Zgłoś
princessjobaggy Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:48 > Teraz mam wiecej ciala i zaczynam sie garbic. O, to dobrze trafiles, bo tu na forum garbaci podobno swoja subkulture maja. Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:50 Subkultury mnie kreca jak Joanna Senyszyn. Odpowiedz Link Zgłoś
lonely.stoner Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33 cale szczescie zadna z wymienionych. Odpowiedz Link Zgłoś
gnomowladny Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:33 Ja wyglądam jak admin tylko jestem madrzejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
princessjobaggy Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:49 Gnomowladny, przeczytaj moj watek o dbaniu o ubrania. Odpowiedz Link Zgłoś
miss.yossarian Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:37 taki ładny temat na temat, a w wątku już zbaczasz na owoce :( Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:42 A nie wiesz może, czy kobieta ma tyle żeber co mężczyzna ? Odpowiedz Link Zgłoś
miss.yossarian Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:43 bijatyka napisała: > A nie wiesz może, czy kobieta ma tyle żeber co mężczyzna ? mężczyzna ma o jedno mniej przecie Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:52 Normalną. :) Za prosta na jabłko czy gruszkę. :) Odpowiedz Link Zgłoś
bijatyka Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:54 Nie ma tak. Albo japko albo gruszka. Nie ma innych klasyfikacji. Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: Budowa ciała kobiety 23.02.11, 23:59 Podaj przykłady obrazkowe to ci powiem. :D Bliżej gruszki, ale gruszka kojarzy mi sie z wielkim zadem a mój taki nie jest. :D Odpowiedz Link Zgłoś
berta-live Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 00:24 > Nie ma tak. Albo japko albo gruszka. Nie ma innych klasyfikacji. A ananas? Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter2 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 08:13 Ofszem jest!. Moze jeszcze byc śliwka robaczywka lub picz. Picz to brzoskfinia. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 07:49 nie ma owocu przypominającego kształtem deskę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter2 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 08:13 Jest. Taki owoc to mizeria. Ogórek mizeria. Odpowiedz Link Zgłoś
ursyda Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:18 albo rabarbar, trochę jak deska nie? Odpowiedz Link Zgłoś
grzeszna_marta Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:26 > ja jestem klepsydrą:) a to nie owoc a tu jest mowa o owocach raczej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
varia1 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:44 tytuł wątku to "budowa ciała kobiety".. a klepsydra jest jednym z popularnych w tym temacie określeń... chyba że znajdziesz mi owoc o tym kształcie to się chętnie tak określę Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:21 Ja mam sylwetkę marchewki. :) Tyle że ja kobietą nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:21 Japkowom to chyba mężczyźni majom nie? Odpowiedz Link Zgłoś
nagialeniedokonca Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:30 my mamy jabolowom co najwyzej Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:32 nagialeniedokonca napisał: > my mamy jabolowom co najwyzej Po francusku: żabolową. Brzmi tak światowo. :D Odpowiedz Link Zgłoś
nagialeniedokonca Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:50 fakt, słusznie, po prawdzie doskonale albowiem i bynajmniej Odpowiedz Link Zgłoś
chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 09:43 jabłkowa z wiekiem zmienia się w czołgową - wąziutkie biodra, szerokie plechy, vide Anna Komorowska. ja mam gruszkową - wąska talia, masywne uda, szerokie dupsko, którym przyciągam facetów, sprawę biustu przemilczmy. Odpowiedz Link Zgłoś
jeriomina Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:17 Raczej klepsydrę niż gruszkę. Ale z nie nadmiernie rozbudowanym dołem;-) taka klepsydra na głowie postawiona;-) Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:22 jeriomina napisała: > Raczej klepsydrę niż gruszkę. Ale z nie nadmiernie rozbudowanym dołem;-) taka k > lepsydra na głowie postawiona;-) Napisz wprost że niezłe cycki masz :D Odpowiedz Link Zgłoś
chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:28 kurczę, jak mnie, posiadaczkę małego biustu to denerwuje - duże, nie znaczy niezłe!, tak jak małe nie znaczy złe! Odpowiedz Link Zgłoś
ursyda Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:33 tak to sobie tłumacz chersona, ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę "cycki" to małych nie znajdziesz też mam małe to wiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter2 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:40 opracujce staniki z soczewkami powiekszajacymi zamiast miseczek i po kopocie. Odpowiedz Link Zgłoś
chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 10:55 żadnych powiększających, albo lubi się takie, albo nie! Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 12:13 bijatyka napisała: > macie budową jabłkową czy gruszkową ? zapomniałaś o naleśnikowej Odpowiedz Link Zgłoś
masher Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 12:22 czemu nie tradycyjnie, klepsydry? :P Odpowiedz Link Zgłoś
martishia7 Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:15 A jak wygląda owoc klepsydry? :P Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:17 martishia7 napisała: > A jak wygląda owoc klepsydry? :P Nie wiem, ale nasiona klepsydry to chyba jak ziarnka piasku wyglądają :D Odpowiedz Link Zgłoś
chersona Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:38 mamy jeszcze inne znaczenie klepsydry Odpowiedz Link Zgłoś
bar.anek Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:06 ani jednej z normalną budową? same pasztety - załóżcie forum pasztet spod laski Odpowiedz Link Zgłoś
hejterzyna Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:21 ja lubie laski o figurze pasztetu Odpowiedz Link Zgłoś
bar.anek Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:28 to se kup pasztetową - będziesz miał 2w1 Odpowiedz Link Zgłoś
esco_bar Re: Budowa ciała kobiety 24.02.11, 13:38 najgorsze sa male krepe niewywrotne , male cycki duza glowa lub odwrotnie , krzywe nogi chuda du.a Odpowiedz Link Zgłoś