Dodaj do ulubionych

melancholia

20.02.05, 18:01
ile dni mozna na zawolanie plakac, dusic w sobie 'niewiadomo' co, nie moc
ruszyc z miejsca, patrzec na okno bezmyslnie?ile?
Obserwuj wątek
    • Gość: ajaja Re: melancholia IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.02.05, 18:03
      No nie wiem ile, ale chyba Twoja sytuacja nie jest najlepsza... Spójrz za okno
      i poparz jaka śliczna zima jest. Uśmiechnij się do siebie, nawet jeśli nie ma
      nawet najmniejszego powodu! POzdrawiam cie cieplutko! 3maj się
    • alpepe Re: melancholia 20.02.05, 18:14
      co najmniej pół roku, no, nie wiem, jakim cudem studiowałam i pracowałam...
    • tygrysio_misio Re: melancholia 20.02.05, 18:23
      ja teak mam od 3 tygodni i peprze przyjazn przez glupie nieodwzajemniane
      uczucia...........

      po stracie faceta u mnie to przynajmniej rok melancholii, wiernosci komus kto
      mnie nie chce itp

      a potem to juz wszystko ucicha ale brak sensu zycia i inpulsu do dzialania
      zostaje

      no i wlasnie jak po 2.5 roku postanowilam ze bedziemy ze soba rozmawiac itp i w
      rezultacie zostalismy przjaciolmi to ja teraz wszystko chrzanie

      najlepszego przyjaciela omal nie stracilam....ale chyba tak nas duzo wiaze ze
      zostaniemy przyjaciolmi.....choc ja juz mu narazie nie ufam

      tylko ze nie mam szans na odwzajemnienie jakich kolwiek glebszych uczuc jesli
      nie pokaze mu ze jestem warta na cos wiecej poprzez wspieranie go jako
      przyjaciolka

      dlatego schowam moje uczucia i obawy i bede siedziec cicho i czerpac spokoj i
      radosc z tego ze znow cos nas laczy nawet jesli to jest tylko przyjazn......AZ
      PRZYJAZN!!
      • Gość: doktore Re: melancholia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 18:31
        Kochanie to początki depresji. Polecam sanatorium
        • tygrysio_misio Re: melancholia 20.02.05, 18:41
          moze nie depresji ale o swoim znerwicowaniu to juz wiem........

          zawsze jak go nie ma na gg to ja sie trzese ze jest z dziewczyna z ktora chcial
          byc a ona nie chcial sie wiazac.........

          tak sie boje ze to nieprawda i ze powiedzial to zebym sie uspokoila
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka