Dodaj do ulubionych

Cellulitis:(:(

30.09.05, 07:20
Jak sie go pozbyć? Narazie są to śladowe ilości na pośladkach i udach...
Znacie jakieś ćwiczenia, które to zlikwidują? jeszcze chciałabym wyszczuplić
talie i "zrobić" płaski brzuszek
Obserwuj wątek
    • trzydziecha1 Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 08:25
      www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/brzuch&fil=brzuch&poz=31
      Tutaj są b. fajne ćwiczenia. I pokazuja jak je robić.
    • hugolinka Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 10:59
      jakiś masazyk?
    • mmagi Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:01
      balsam Avonu jest rewelacyjny,ale nie po 2 tyg tylko trza troszke sie
      powmasowywac:-)))
      • hugolinka Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:03
        a ten ujedrniajacy Nivea Q10 nie bedzie dobry??
        • malawariatka1 Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:21
          up... up... up...
        • mmagi mam sprawdzony Avon i Cztery pory roku:-)))) 30.09.05, 11:23
          wiec te polecam,ale kuracja długa:-))
          • malawariatka1 Re: mam sprawdzony Avon i Cztery pory roku:-)))) 30.09.05, 11:24
            Cztery pory roku??? Słyszałam, zeto nie jest za dobra firma.... A co z tym
            kremem z Nivei?
            • mmagi Re: mam sprawdzony Avon i Cztery pory roku:-)))) 30.09.05, 11:27
              Polska firma i bardzo dobra,chyba jakiegos dodziału Polleny,ma wspaniałe kremy
              do rak,brazujacy balsam do ciała i ten na celul........i w zasadzie to właśnie
              nim zbiłam sobie na udach,bo Avon jest drogi i głownie opierałam sie na 4
              porach,zły bo co? BO TANI,bo nie walneli 30 zł za tubę:-)
    • six_a Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:26
      biegi i szybki chód, w terenie lub na bieżni - naprężając jak się da od pasa w
      dół :). Wystarcza tydzień codziennie, żeby były widoczne efekty.
      • ja9929 Re: Cellulitis:(:( 08.10.05, 09:18
        najlepszy jest vishy kosztuje ok. 90 zł ale jest zajebisty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka