malawariatka1 30.09.05, 07:20 Jak sie go pozbyć? Narazie są to śladowe ilości na pośladkach i udach... Znacie jakieś ćwiczenia, które to zlikwidują? jeszcze chciałabym wyszczuplić talie i "zrobić" płaski brzuszek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trzydziecha1 Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 08:25 www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/brzuch&fil=brzuch&poz=31 Tutaj są b. fajne ćwiczenia. I pokazuja jak je robić. Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:01 balsam Avonu jest rewelacyjny,ale nie po 2 tyg tylko trza troszke sie powmasowywac:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
hugolinka Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:03 a ten ujedrniajacy Nivea Q10 nie bedzie dobry?? Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi mam sprawdzony Avon i Cztery pory roku:-)))) 30.09.05, 11:23 wiec te polecam,ale kuracja długa:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
malawariatka1 Re: mam sprawdzony Avon i Cztery pory roku:-)))) 30.09.05, 11:24 Cztery pory roku??? Słyszałam, zeto nie jest za dobra firma.... A co z tym kremem z Nivei? Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: mam sprawdzony Avon i Cztery pory roku:-)))) 30.09.05, 11:27 Polska firma i bardzo dobra,chyba jakiegos dodziału Polleny,ma wspaniałe kremy do rak,brazujacy balsam do ciała i ten na celul........i w zasadzie to właśnie nim zbiłam sobie na udach,bo Avon jest drogi i głownie opierałam sie na 4 porach,zły bo co? BO TANI,bo nie walneli 30 zł za tubę:-) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Cellulitis:(:( 30.09.05, 11:26 biegi i szybki chód, w terenie lub na bieżni - naprężając jak się da od pasa w dół :). Wystarcza tydzień codziennie, żeby były widoczne efekty. Odpowiedz Link Zgłoś
ja9929 Re: Cellulitis:(:( 08.10.05, 09:18 najlepszy jest vishy kosztuje ok. 90 zł ale jest zajebisty Odpowiedz Link Zgłoś