Dodaj do ulubionych

ewa sałacka

14.11.06, 08:09
myślicie, że jej śmierć mogła być spowodowana podaniem wadliwej ampułki
corhydronu???
Obserwuj wątek
    • majka800 Re: ewa sałacka 14.11.06, 11:41
      nie, nie sądzę. Sama jestem alergiczką (straszliwie uczuloną na bardzo dużo
      rzeczy) i wiem że jeśli ma się wstrząs anafilaktyczny, a do szpitala daleko
      (chodzi mi o brak fachowej pomocy, odpowiedniego sprzętu) to czasem może się to
      skończyć tragicznie. Własnie tak jak w przypadku pani Ewy. Zażycie w takim
      momencie leku odczulajacego czy nawet obecnosć lekarza, który jednak nie ma
      przy sobie przeciez wszystkich niezbędnych leków, sprzętu it. niewiele moze
      pomóc. Sama kiedyś zostałam ledwo odratowana po tym gdy "źle" się poczułam w
      centrum miasta po wyjściu z restauracji gdzie zjadłam sałatkę z selera. (Nie
      wiedziałam wówczas, że seler u osób uczulonych m.in. na bylice wchodzi w
      reakcje krzyżowe z pyłkami.W dodatku byłam w trakcie odczulania,świezo po
      wstrzyknieciu uczulających mnie alergenów). Na szczęście szpital znajdował się
      blisko, a ludzie na ulicy nie wzięli mnie za pijaną lub naćpaną małolate i
      szybko wezwali karetkę. Nie jestem specjalistką od uczuleń, ale gdy człowiek ma
      wstrząs (choć moze to zależy od rodzaju alergii) to ma szereg objawów z których
      najniebezpieczneijsze dla życia jest duszenie się, niemożność złapania oddechu.
      W każdym razie do dziś żal mi jest tej aktorki, przecież była jeszcze taka
      młoda...
      • kaja646 Re: ewa sałacka 14.11.06, 16:38
        też ostatnio się nad tym zastanawiałam........
    • krwawabestia Re: ewa sałacka 14.11.06, 16:48
      ale ona chyba nic nie zdazyła wziac
    • kaja646 Re: ewa sałacka 14.11.06, 17:39
      podobno mąż jakośpróbował ja ratować, a potem podali jej chyba coś w
      karetce.............
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka