julia0001
08.09.07, 13:21
Dlaczego musi istniec? Dlaczego zawsze smutna szara rzeczywistosc
musi zweryfikowac nasze marzenia? dlaczego tak trudno czasami
zyc...? Jestesmy mlodzi...zamieszkalismy razem, on pracuje...dosc
ciezko ja studiuje, i mamy marzenie o domku...ale ono wydaje sie tak
nierealne wrecz niemozliwe do spelnienia...biorac pod uwage ceny
dzialek...i wszystkiego...a nie chcemy wyjezdzac za granice,
mieszkamy w miejscu ktore kochamy, ale ktore nie jest
nasze...marzymy o czyms naszym , tylko dla nas...na slub tez nas nie
stac :( smutno mi dzisiaj, a za oknem pada