zuzia2929
19.11.03, 20:02
Cośmnie boli w środku w pochwie, tak raczej głęboko, jakbym miała
ranę .Niedawne badanie cytologiczne wykazało II gr. i stan zapalny ( to
akurat wiedziałąm bez badania). Ginekolog (publiczny) zapisł mi jakieś
globulki dopochwowe( ok. 10 po jednej na noc; to nie był w każdym razie
żaden antybiotyk). Kuracja nie zlikwidowała objawów. Ginekolog wysłał mnie
przy następnej wizycie na badanie posiewu z pochwy oraz badanie czystości
pochwy do wskazanej przez niego konkretnej przychodni prywatnej (50 zł.+30
zł!!!). Przedtem jeszcze przepisał mi Dianę35 bez żadnych badań wstępnych, a
także zrobił cytologię przy istniejącym stanie zapalnym (podobno tak się nie
robi)więc nie bardzo mu ufam. To może być rzęsistek, grzybica (całe lato
przesiedziałam na basenie) albo coś dużo gorszego (odpoukać); w 100 %
wykluczam wszystkie "te" choróbska.