Dodaj do ulubionych

Samboraga :)

04.06.07, 15:08
wieści od Samboragi smile Już ma wszyty nowy rozrusznik. Jutro wraca do domu.
Mówi, że czuje się lepiej smile To dobre wieści, ale nasze ciepłe słowa i
modlitwa są Jej na pewno potrzebne smile
Obserwuj wątek
    • kulinka3 Re: Samboraga :) 04.06.07, 15:31
      Deo gratias.
      Życzę zdrowia!
      • malgosiader Re: Samboraga :) 04.06.07, 17:51

        dużo zdrówka od całej naszej rodzinki!
    • otryt Re: Samboraga :) 04.06.07, 20:18
      Samborago, życzę Ci szybkiego powrotu do pełni sił. Będę pamiętał o Tobie w
      modlitwie.
    • isma Re: Samboraga :) 04.06.07, 20:33
      No, takie wiesci lubie. Chwala Bogu wink)).
    • samboraga Re: Samboraga :) 06.06.07, 19:07
      Bardzo Wam dziękuję, jestem w domu od wczoraj. Dochodzę do siebiesmile Na razie
      powolutku. Starszy syn się stęsknił, a młodszy obraził, że wyrodna matka poszła
      sobie do jakiegoś szpitala i przytulił się do taty, jedynej ostoi...
      • lucasa Re: Samboraga :) 08.06.07, 17:41
        samboraga napisała:

        > Bardzo Wam dziękuję, jestem w domu od wczoraj. Dochodzę do siebiesmile Na razie
        > powolutku. Starszy syn się stęsknił, a młodszy obraził, że wyrodna matka
        poszła
        > sobie do jakiegoś szpitala i przytulił się do taty, jedynej ostoi...


        Ciesze sie, ze jestes w domu, zycze zdrowia. Czesto nie pisze, ale pamietam o
        Tobie!
        A
        • samboraga Lucaso! 08.06.07, 22:04
          Lucaso, jak miło, że jesteś, rzeczywiście rzadko zaglądaszsad Dziękuję za pamięćsmile
    • mamalgosia Re: Samboraga :) 10.06.07, 18:59
      a w ogóle to ja nic nie wiemsad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka