11.01.05, 15:05
Pare dni temu wpisałam się do Avonu,wczoraj złożyłam pierwsze zamówienie i
już nie moge doczekać doczekac się piątku kiedy to przyjdzie paczka.Czytam
Wasze wypowiedzi o zmianach w Avonie,są niezbyt korzystne ale damy radę! Mam
pytanie,czy ktos z Was wie czy zmieniło się coś w programach "Twój pewny
start" i lojalnościowym? Teraz w prezencie dostanę wodę Surrender,potem
planowo miały byc 2 kremy ale moja koordynatorka mówiła że szykują się zmiany
ponoć na plus,czy ktoś coś wie?Będę wdzięczna za informacje.
Obserwuj wątek
    • nea2 Re: nowa 11.01.05, 15:10
      Witaj w Avonie.Rozumiem,że patrzysz w przyszłość optymistycznie,tak jak my
      kiedyś.Wiekszość dziewczyn z forum jest w firmie od 4 lat bądź dłużej i
      wiedzą,że teraz będzie coraz gorzej.Myślę,że za jakiś czas Ty też zmienisz
      zdanie.No ale życzę wszystkiego najlepszego na "nowej drodze życia".Na Twoje
      pytania nie znam odpowiedzi z racji nie uczestniczenia w programie,ale ktoś na
      pewno Ci odpowie.
    • justa_79 Re: nowa 11.01.05, 16:26
      program lojalnościowy został zakończony suspicious to tak na miły początek. ciekawa
      jestem, czy podpisując umowę znałaś już nowe warunki.
    • avon_22 Re: nowa 14.01.05, 14:02
      Dziś dostałam paczkę i jestem trochę zawiedziona bo jako nowa konsultantka nie
      dostałam prezentu-wody Surrender.Nie należy mi się ponieważ pare lat temu byłam
      w avonie...sad(((
      • sister52 Re: nowa 14.01.05, 15:26
        No to nic dziwnego. Jeśli byłaś parę lat temu w Avonie to nie jesteś nowa.
        Udział w programie TPS (czyli pierwszy prezent woda Surrender) przysługuje
        TYLKO osobom rzeczywiście nowym, czyli takim, które nigdy wcześniej nie były w
        Avonie. Chyba Ty i Twoja KRD powinnyście o tym wiedzieć. Chyba że jej nie
        powiedziałaś podczas podpisywania umowy, że już kiedyś byłaś konsultantką.
        Aby załapać się na wodę, możesz spróbować zapisać się jeszcze raz, np. na
        siostrę czy męża. Wtedy dostaniesz wodę za zam. na 320zł smile))
    • avonkoordynator Re: nowa 14.01.05, 23:25
      Stop stop!! Rozumiem że jestes nowa i zafascynowana
      ale te produkty ktore wymienilaś były prezenrami w "Progranie twój pewny start"
      do końca IV kwartału, a teraz jest I kwartł i narazie nic nie wiem ale napewno
      będa nowe prezeny jak zawsze co kwartał się zmieniają. Proponuje bezpośrednio w
      poniedzialek spotkać się OKS która przyjechala własnie dziś z dwódniowego
      szkolenia myslę że on już wie co będą za prezenty i na jaką sumę należało by
      składać co katalog by je otrzymać przez cztery kolejne katalogi oraz na temat
      zmian terz warto zebyś się dowiedziała bezpośrednio od niej. Poto pojechały OKS
      na to szkolenie żeby przekazać dokladnie te zmiany nam.
      pozdrawiam i życzę powodzenia
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka