Dodaj do ulubionych

A co WY dostałyście od św.Mikołaja?

06.12.10, 20:53
Hm? :>
Obserwuj wątek
    • uccello Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 06.12.10, 21:32
      Cudną rzecz , cudną!
      "Kapelusz na wodzie , czyli gawędy o Księdzu Tischnerze" Bonowicza

      'Kiedy pani Szymborska dostała Nagrodę Nobla, to była właśnie w Zakopanem. I telewizja biegła, żeby zrobić z nią wywiad. A jakaś babcia się pyta, gdzie to biegną. >A bo< mówią, >Szymborska Nobla dostała<. I wtedy ta babcia > O, na nobla to nojlepsze świstace sadło<".
      • abepe A co WY dostałyście/dostaliście od św.Mikołaja? 06.12.10, 21:55
        "Dwanaście opowiadań tułaczych" Marqueza w bardzo pięknej nowej oprawie.

        (dodałam rodzaj męski do pytania, panowie tu także zaglądają)

        • per-vers Re: A co WY dostałyście/dostaliście od św.Mikołaj 06.12.10, 22:55
          Wiem, wiem, ależ oczywiście, że wiem :) I przepraszam, to z pośpiechu :)
    • bea-sjf Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 00:03
      Cieszę oczka albumem, którego szukając wciąż wpadałam na Lunę;)
      1000 pomysłów...
    • mama_kasia Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 08:47
      Krzyżówkę z obrazkami, papierowego zwierzaka (nie wiadomo, co) na słomce do picia
      i draże kokosowe ;-)
    • violik Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 12:28
      Całe stadko wyprodukowanych własnoręcznie przez moje córki zwierzaczków koralikowych,
      wzorem fantastycznej książeczki (niedostępna nigdzie w sprzedaży, wypożyczona z biblioteki):
      Ingrid Moras: 'Zabawki z koralików' : www.edukacyjna.pl/ksiazka.php?id=3985

      Słuchawki do komórki do słuchania audiobooków.
      Mikołajkową dostawę przewodników po Watykanie i Rzymie.

      Jestem zaaddoowoolona!.
      • per-vers Do Violik 07.12.10, 20:29
        Violik, na stronie wydawnictwa Jedność są inne tytuły tej samej autorki. Może coś Ci się spodoba?
        • abepe Re: Do Violik 07.12.10, 20:36
          To ja też do Violik (miałam na priva, ale skoro już tu piszemy:). Podrzucisz tytuły tych przewodników? Skusiłaś się może na tą Fabiani? Szczerze polecam:)
    • stasia2000 Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 14:07
      jeszcze nic, ale za to wczoraj wygrałam komplet książęk Pamiętnik nastolatki :)
      • kate.2 Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 17:53
        Cała nasza rodzinka dostała "prawdziwego kotka nie zabawkę" :) jak prosiła w liście do Mikołaja nasza córeczka, nazwała go Miałczek. Jest cudowny komunikuje się z nami wspaniale, rozumiemy prawie każde jego miałknięcie, ma 2 miesiące, jest czarny z białymi skarpetkami i krawatką :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka