uccello Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 06.12.10, 21:32 Cudną rzecz , cudną! "Kapelusz na wodzie , czyli gawędy o Księdzu Tischnerze" Bonowicza 'Kiedy pani Szymborska dostała Nagrodę Nobla, to była właśnie w Zakopanem. I telewizja biegła, żeby zrobić z nią wywiad. A jakaś babcia się pyta, gdzie to biegną. >A bo< mówią, >Szymborska Nobla dostała<. I wtedy ta babcia > O, na nobla to nojlepsze świstace sadło<". Odpowiedz Link
abepe A co WY dostałyście/dostaliście od św.Mikołaja? 06.12.10, 21:55 "Dwanaście opowiadań tułaczych" Marqueza w bardzo pięknej nowej oprawie. (dodałam rodzaj męski do pytania, panowie tu także zaglądają) Odpowiedz Link
per-vers Re: A co WY dostałyście/dostaliście od św.Mikołaj 06.12.10, 22:55 Wiem, wiem, ależ oczywiście, że wiem :) I przepraszam, to z pośpiechu :) Odpowiedz Link
bea-sjf Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 00:03 Cieszę oczka albumem, którego szukając wciąż wpadałam na Lunę;) 1000 pomysłów... Odpowiedz Link
mama_kasia Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 08:47 Krzyżówkę z obrazkami, papierowego zwierzaka (nie wiadomo, co) na słomce do picia i draże kokosowe ;-) Odpowiedz Link
violik Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 12:28 Całe stadko wyprodukowanych własnoręcznie przez moje córki zwierzaczków koralikowych, wzorem fantastycznej książeczki (niedostępna nigdzie w sprzedaży, wypożyczona z biblioteki): Ingrid Moras: 'Zabawki z koralików' : www.edukacyjna.pl/ksiazka.php?id=3985 Słuchawki do komórki do słuchania audiobooków. Mikołajkową dostawę przewodników po Watykanie i Rzymie. Jestem zaaddoowoolona!. Odpowiedz Link
per-vers Do Violik 07.12.10, 20:29 Violik, na stronie wydawnictwa Jedność są inne tytuły tej samej autorki. Może coś Ci się spodoba? Odpowiedz Link
abepe Re: Do Violik 07.12.10, 20:36 To ja też do Violik (miałam na priva, ale skoro już tu piszemy:). Podrzucisz tytuły tych przewodników? Skusiłaś się może na tą Fabiani? Szczerze polecam:) Odpowiedz Link
stasia2000 Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 14:07 jeszcze nic, ale za to wczoraj wygrałam komplet książęk Pamiętnik nastolatki :) Odpowiedz Link
kate.2 Re: A co WY dostałyście od św.Mikołaja? 07.12.10, 17:53 Cała nasza rodzinka dostała "prawdziwego kotka nie zabawkę" :) jak prosiła w liście do Mikołaja nasza córeczka, nazwała go Miałczek. Jest cudowny komunikuje się z nami wspaniale, rozumiemy prawie każde jego miałknięcie, ma 2 miesiące, jest czarny z białymi skarpetkami i krawatką :) Odpowiedz Link