Dodaj do ulubionych

audycja w radiu WNET

31.01.11, 10:48
www.radiownet.pl/radio/wpis/12477/
Obserwuj wątek
    • mama_kasia Re: audycja w radiu WNET 31.03.11, 11:25
      Do odsłuchania.

      www.radiownet.pl/sluchaj/#/publikacje/literatura-dla-dzieci-i-mlodziezy--2

      W poniedziałek, 21 marca, o 19:00 odbyła się kolejna audycja z cyklu CZYTAM!
      Jak zawsze dyskutowaliśmy o tym, co robić, żeby Polacy chętniej sięgali po książki.
      Tym razem skupilismy się na literaturze dla dzieci i młodzieży.
      Jakie książki wybierać dla dzieci? Co im czytać? Jak zachęcać do czytania młodzież?
      I jakie książki przemawiają najbardziej do młodych czytelników?


      Gośćmi w studiu byli: Iwona Hardej, Anna Skowrońska z wydawnictwa MUCHOMOR,
      Kasia Sienkiewicz-Kosik.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka