kimura 18.06.09, 20:02 Czy ktos to zna?szukam czegos pomocnego w prowadzeniu zajec z dzieciaczkami w przedszkolu i tematycznie seria bardzo mi odpowiada, moze ktos juz widzial w ksiegarni, cena "dziwnie" niska Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lunatica Link 19.06.09, 00:34 abepe napisała: > Link???? www.empik.com/szukaj?searchCategory=all&start=1&fr=on&pl=on&author=Barbara+Ciemska&_dyncharset=UTF-8 Jeśli mówimy o tej serii, to obiecuję nie zabierać głosu. Nie znam, nie orientuję się. Zarobiona jestem. Odpowiedz Link
irmeline Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 09:14 Jeśli rzeczywiście chodziło Ci o tę serię, do której link podała Lunatica, to nawet nie pokazuj jej dzieciakom na oczy. Dno absolutne, i nie wiadomo co gorsze - tekst czy ilustracje. Wydawniczy koszmarek po prostu. Odpowiedz Link
uccello Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 12:06 >nie wiadomo co gorsze - tekst czy ilustracje. i ani trochę Skandynawskie! Odpowiedz Link
lunatica Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 12:16 uccello napisała: > >nie wiadomo co gorsze - tekst czy ilustracje. > > i ani trochę Skandynawskie! <ROTFL> Odpowiedz Link
kimura Re: seria "Bezpieczny swiat" co zamiast? 21.06.09, 12:51 dziekuje za komentarze, moze polecicie cos co moze pomoc w pracy w przedszkolu, chodzi mi o cos o tematyce bezpiueczenstwa na drodze, porach roku, kolorach itp., nie mieszkam w Polsce a ucze dzieci polskojezyczne i trudno mi cos wybrac jedynie przez internet dlatego bardzo licze na Waszą pomoc Odpowiedz Link
abepe Re: seria "Bezpieczny swiat" co zamiast? 21.06.09, 21:05 Kimuro, popracuj trochę z wyszukiwarką. Takie tematy opracowywane już były na forum wielokrotnie. Chyba, że jakas dobra dusza zrobi to za Ciebie i podlinkuje. Ja czekam na "Ostrożnie" Kasdepke, ale to bardziej o zagrożeniach w domu niż na ulicy. O ruchu ulicznym masz "Tygrysek i Miś chodzą po mieście". Temat kolorów nie wydaje mi się za bardzo książkowy - tego dzieci najlepiej uczą się w kontakcie z przedmiotami, tak samo jak przeciwieństw, pojęć wielkościowych itd. O kolorach lubię "Tęczowy sen Mysi", ale to może bardziej nadaje się na nagrodę za dobre poznie kolorów niż do ćwiczeń:)) Aha, wczoraj przypadkiem okazało się, że z dwulatkiem da się ćwiczyć kolory grając w Twistera:)) (Starsi ćwiczyli strony ciała, równowagę i koordynację:) Odpowiedz Link