Dodaj do ulubionych

seria "Bezpieczny swiat"

18.06.09, 20:02
Czy ktos to zna?szukam czegos pomocnego w prowadzeniu zajec z
dzieciaczkami w przedszkolu i tematycznie seria bardzo mi odpowiada,
moze ktos juz widzial w ksiegarni, cena "dziwnie" niska
Obserwuj wątek
    • abepe Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 00:17
      Link????
      • lunatica Link 19.06.09, 00:34
        abepe napisała:

        > Link????

        www.empik.com/szukaj?searchCategory=all&start=1&fr=on&pl=on&author=Barbara+Ciemska&_dyncharset=UTF-8
        Jeśli mówimy o tej serii, to obiecuję nie zabierać głosu. Nie znam, nie
        orientuję się. Zarobiona jestem.
    • irmeline Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 09:14
      Jeśli rzeczywiście chodziło Ci o tę serię, do której link podała
      Lunatica, to nawet nie pokazuj jej dzieciakom na oczy. Dno
      absolutne, i nie wiadomo co gorsze - tekst czy ilustracje.
      Wydawniczy koszmarek po prostu.
      • abepe Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 10:23
        Jak mówi mój młodszy syn "OJ!!!"
      • uccello Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 12:06
        >nie wiadomo co gorsze - tekst czy ilustracje.

        i ani trochę Skandynawskie!
        • lunatica Re: seria "Bezpieczny swiat" 19.06.09, 12:16
          uccello napisała:

          > >nie wiadomo co gorsze - tekst czy ilustracje.
          >
          > i ani trochę Skandynawskie!

          <ROTFL>
    • kimura Re: seria "Bezpieczny swiat" co zamiast? 21.06.09, 12:51
      dziekuje za komentarze, moze polecicie cos co moze pomoc w pracy w
      przedszkolu, chodzi mi o cos o tematyce bezpiueczenstwa na drodze,
      porach roku, kolorach itp., nie mieszkam w Polsce a ucze dzieci
      polskojezyczne i trudno mi cos wybrac jedynie przez internet dlatego
      bardzo licze na Waszą pomoc
      • abepe Re: seria "Bezpieczny swiat" co zamiast? 21.06.09, 21:05
        Kimuro, popracuj trochę z wyszukiwarką. Takie tematy opracowywane
        już były na forum wielokrotnie. Chyba, że jakas dobra dusza zrobi to
        za Ciebie i podlinkuje.

        Ja czekam na "Ostrożnie" Kasdepke, ale to bardziej o zagrożeniach w
        domu niż na ulicy. O ruchu ulicznym masz "Tygrysek i Miś chodzą po
        mieście".
        Temat kolorów nie wydaje mi się za bardzo książkowy - tego dzieci
        najlepiej uczą się w kontakcie z przedmiotami, tak samo jak
        przeciwieństw, pojęć wielkościowych itd.
        O kolorach lubię "Tęczowy sen Mysi", ale to może bardziej nadaje się
        na nagrodę za dobre poznie kolorów niż do ćwiczeń:))
        Aha, wczoraj przypadkiem okazało się, że z dwulatkiem da się ćwiczyć
        kolory grając w Twistera:)) (Starsi ćwiczyli strony ciała, równowagę
        i koordynację:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka