bezrobotnaa 20.09.10, 17:34 Może mi ktoś kto tam pracuje powiedzieć jakie sa tam zarobki i warunki ? Bardzo prosze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xxxkxxx Re: Rossman 23.09.10, 22:08 Był już ktoś na rozmowie rekrutacyjnej z Rossmana? Odpowiedz Link Zgłoś
nowy_ktos Re: Rossman 24.09.10, 14:44 Tak ja bylam we wtorek i czekam teraz moze sie odezwa Odpowiedz Link Zgłoś