20.09.10, 17:34
Może mi ktoś kto tam pracuje powiedzieć jakie sa tam zarobki i warunki ? Bardzo prosze.
Obserwuj wątek
    • xxxkxxx Re: Rossman 23.09.10, 22:08
      Był już ktoś na rozmowie rekrutacyjnej z Rossmana?
      • nowy_ktos Re: Rossman 24.09.10, 14:44
        Tak ja bylam we wtorek i czekam teraz moze sie odezwa
        • nowy_ktos Re: Rossman 24.09.10, 20:49
          Dzwonili już do kogoś po rozmowie ?????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka