Gość: Marian Ruina
IP: *.mt.pl
12.10.17, 08:33
Przemyski Cham jest egocentrykiem, zapatrzonym w siebie; pewnym tego, ze jest pępkiem świata, który to świat jest wyłącznie dla niego stworzony oraz ma całe otoczenie głęboko w doopie. Dzięki takim Chamiskom, których są setki w przemyskich klikach Przemyśl stał się zadupiem w kraju i równa się Polsce, która staje się tym samym w Europie. Czyja to wina? Pomyśl...
Cham zostanie Chamem na wieki wieków, amen!