Gość: qwe
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.11.06, 14:39
Macie 3 lata na zrobienie czegoś dla miasta. Jeśli przy obecnym układzie nic
nie zdziałacie dla rozwoju przemyśla to niech was szlag trafi nieudaczniki
potrafiące tylko w pierwszych ławach kościołów wystawać i udawać pobożne
duszyczki.
Nie będziecie mogli się tłumaczyć że Rzeszów, że komuchy, że nieprzychylność
władz centralnych i tym podobne pier.... A pan panie prezydencie niech nie
świetuje sukcesu tylko weżmie się do roboty i wykorzysra mandat zaufania
mieszkańców bo nie będzie już miejsca na wymówki i spychologię!!!