Dodaj do ulubionych

czas start pisiory

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 14:39
Macie 3 lata na zrobienie czegoś dla miasta. Jeśli przy obecnym układzie nic
nie zdziałacie dla rozwoju przemyśla to niech was szlag trafi nieudaczniki
potrafiące tylko w pierwszych ławach kościołów wystawać i udawać pobożne
duszyczki.
Nie będziecie mogli się tłumaczyć że Rzeszów, że komuchy, że nieprzychylność
władz centralnych i tym podobne pier.... A pan panie prezydencie niech nie
świetuje sukcesu tylko weżmie się do roboty i wykorzysra mandat zaufania
mieszkańców bo nie będzie już miejsca na wymówki i spychologię!!!
Obserwuj wątek
    • rychu_z_przemysla Re: czas start pisiory 17.11.06, 16:24
      Dlaczego 3 lata?
      • Gość: ja Re: czas start pisiory IP: 217.116.110.* 17.11.06, 17:51
        no własnie
      • Gość: Warek Re: czas start pisiory IP: *.mcon.pl 17.11.06, 22:24
        Bo po którymś tam piwie, 3 jest bardzo blisko 4 na klawiaturze.
        • Gość: qwe Re: czas start pisiory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 01:04
          ponieważ tyle właśnie pozostało do końca kadencji naszego parlamentu, a śmiem
          wątpiś co do reelekcji.
    • Gość: maku Re: czas start pisiory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 07:09
      Zgadzam się, teraz juz nie bedzie usprawiedliwienia na nierobstwo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka