19.11.04, 19:02
Chciałam się z wami czymś podzielić. Niektóre z was znają Marysię. Dziś są
pierwsze urodzinki Anielki. Więc dużo dobrych myśli dla mamusi. We wtorek
będzie rocznica śmierci Malutkiej i też będzie ciężko. Marysia czyta forum,
choć może nie pisze. Na pewno potrzebuje wsparcia szczególnie w te dwa dni.
Mocno, mocno przytulam cię Marysiu.
Obserwuj wątek
    • ewamonika1 Re: Anielka 19.11.04, 19:07
      Marysiu, żadne słowa nie mogą dziś pomóc, ale chcę, żebyś wiedziała, że myślę o
      Was i może kiedyś uda nam się jeszcze spotkać z Anią,Krzyśkiem i Frankiem przy
      boku :-))

      pozdrawiam - ewa - (sąsiadka Ani)
      • mharrison Re: Anielka 19.11.04, 19:26
        Marysiu,
        Ściskam Cię mocno i jestem z Tobą myślami w tych trudnych dniach.
    • agablues Re: Anielka 19.11.04, 19:41
      Marysiu, tak blisko nas, Iga miałaby urodzinki 3 dni temu.
      Trzymaj się mocno, kochana.
      Jak zwykle, zapraszam na spotkanie.
      Sciskam Aga
    • j0204 Re: Anielka 19.11.04, 20:17
      Dużo sił i poztytywnej energi.
      Pamiętam o Anielce.(*) (*) (*)
      • angieblue26 Re: Anielka 19.11.04, 23:58
        Anielka to Angel, Aniolek..

        Zapalam swiatelka (*) (*) (*)
    • moniao1 Re: Anielka 19.11.04, 23:57
      Marysiu...i moj synek za kilka dni obchodzi swoje pierwsze aniolkowe
      urodziny..wiedz , ze nie jestes sama w tych trudnych chwilach..wspieram Cie
      ciepla mysla
      • dziunia32 Re: Anielka 20.11.04, 00:16
        (*)(*)(*)(*)(*)
    • stary71 Re: Anielka 20.11.04, 01:13
      Marysiu,
      nawet po najczarniejszej nocy zawsze przychodzi dzień. Słońce juz gdzieś tam
      wstaje, tylko czekać az jego promień padnie i na Twoje zmęczone serce.
      s71
    • alana5 Re: Anielka 22.11.04, 21:19
      Kochani moi. Przekazuję od Marysi i Gustawa ogromne dzięki za wsparcie w tak
      ważnym dla nich dniu. To bardzo ważne, móc dzielić się dobrymi wieściami takimi
      jak urodziny dziecka, bez względu na to, co stało się potem. A wokół ludzie
      jakby nie chcieli tego zrozumieć :-(
      • urszula5 Re: Anielka 22.11.04, 21:29
        (*)(*)(*)(*)(*)
        • ladyhawke12 Re: Anielka 23.11.04, 07:56
          Daty sa straszne, liczy sie dni lata, radosc narodzin, przycmily lzy rozpaczy.
          Choc was nieznam to przytulam was mocno, malenka nie jest sama ma tam duzo
          przyjaciol aniolkow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka