alana5
19.11.04, 19:02
Chciałam się z wami czymś podzielić. Niektóre z was znają Marysię. Dziś są
pierwsze urodzinki Anielki. Więc dużo dobrych myśli dla mamusi. We wtorek
będzie rocznica śmierci Malutkiej i też będzie ciężko. Marysia czyta forum,
choć może nie pisze. Na pewno potrzebuje wsparcia szczególnie w te dwa dni.
Mocno, mocno przytulam cię Marysiu.