poziomka644 11.01.08, 22:05 Studjuje w olsztynie czy moze ktoś z was też tu mieszka? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anduu Re: Olsztyn 16.07.08, 19:02 Zdaję na budowę maszyn, budownictwo i geodezję. Nie wiem co mi odwaliło, że takie kierunki wybrałem. Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 16.07.08, 20:49 Wybrałeś najlepsz ze wszystkich. Moja siostra w tym roku skończyła tu geodezję i raczej nie bedzie miała problemu z pracą Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 17.07.08, 12:01 Tak, ale jeszcze trzeba się tam dostać... A jak się nie dostanę, to idę do policealnej technicznej awionicznej w Olsztynie. Przynajmniej będę robił coś zgodnego z moimi zainteresowaniami. Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 21.07.08, 15:39 przynajmiej wiesz co chcesz robić, bo ja na swój kierunek trafiłam przypadkowo, ale został mi tylko rok, a potem na magisterskich wezmę coś innego. A jeśli chodzi o studia dzienne w olsztynie to ich poziom nie jest zbyt wysoki, dużo wymagją a przekazują mało istotnej wiedzy więc Twój awaryjny pomysł jest może nawet lepszy. Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 22.07.08, 16:32 Dostałem się na budowę maszyn. Zobaczę jak będzie mi tam szło i najwyżej zmienię szkołę. Awioniczna narazie zostanie moim wyjściem awaryjnym, bo w zasadzie dłubanie przy samolotach to nie jest mój szczyt marzeń. Wolałbym latać, ale po ataku na lotnisku zostałem wyrzucony z kursu paralotniowego. A miałem takie plany... Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 22.07.08, 20:27 Moja koleżanka własnie zaczynała bieganie zawodowo, gdy dostała atak no i musiała przestać. Teraz studiuje prawo i jakoś sobie radzi. Wiem,że nadal czasami jest jej przykro,że musiała zrezygnować ze sportu. A już wiesz czy będziesz w akademiku czy raczej na stancji? Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 23.07.08, 11:17 Raczej będę w akademiku. A z latania nie zrezygnuję. Szkoda tylko, że stało się to przed egzaminem w lotniczej komisji, bo miałbym już papiery i nic nie mogli by mi zrobić. Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 25.07.08, 14:22 A czy juz wiesz w którym akademiku? Ja przez 2.5 roku mieszkałam w akademikach ale w końcu nie wytrzymałam tam jest dla mnie po prostu za głośno. Ale jeśli nie przeszkadza Ci hałas to będzie naprawde fajnie. Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 26.07.08, 17:40 Nie mam pojęcia. Muszę wybrać któryś, chociaż nie wiem czym one się różnią. Moja siostra tam mieszka, więc może mi coś podpowie. Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 27.07.08, 14:13 Właśnie się wczoraj dowiedziałem, więc problem z głowy... Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 30.07.08, 22:01 O tym, że akademiki są przydzielane. Jednak dziś się okazało, że to jednak ja muszę wybrać numer akademika. Wszystko to jest nieźle p... Pani w dziekanacie nie spodobało się moje zdjęcie na plycie i kazała przysłać drugie, bo musi mieć 236x295 pikseli. Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 31.07.08, 15:04 Niestety ale musisz się przyzwyczaic do iemiłych kobiet w dziekanacie. Ja na początku bałam się chodzić do mojego dziekanatu no ale teraz juz prawie mi wszystko jedno. A jakie akademiki masz do wyboru? Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 31.07.08, 16:57 Wybrałem nr 13, bo było napisane, że to akademik dla studentów wydziału nauk technicznych, ale z tego co wiem, to jest on bardzo daleko od uczelni. A co do pań w dziekanacie, to po zakończeniu rozmowy telefonicznej, gdy pani odkładała słuchawkę usłyszałem "o Jeeeezuuu, coo zaaaa...." Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 01.08.08, 17:04 Jeśli się nie mylę 13 to będzie tzw. Bratniak, nie wiem gdzie jest twój wydział ale wydaje mi się , ze na kortowie więc bedziesz dojeżdzać. Ale można sie przyzwyczaić. Ja mieszkałam tam jeden semestr ale gdy przeniesli mój wydział to przeniosłam sie na kortowo, nie chciało mi sie dojeżdzać Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 03.08.08, 19:10 Właściwie do liceum też dojeżdżałem, ale jednak przyjemniej byłoby mieć wydział pod nosem. Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 10.10.08, 18:15 I jak Ci się podoba w Olsztynie? Ja w tym semestrze mam bardzo dużo zajęc a do tego powinnam zacząc pisac prace licencjacką ale chyba mi się to nie uda. Odpowiedz Link
anduu Re: Olsztyn 26.10.08, 21:46 No nie spodziewałem się, że będzie aż tak ciężko. Czarno widzę swoją przyszłość na tych studiach, jak pomyślę sobię o grafice inżynierskiej czy matmie. Ale będę walczył, sam nie zrezygnuję. Muszę tylko zmienić akademik, bo mam trochę za daleko do wydziału. PS. Życzę powodzenia w pisaniu pracy. Odpowiedz Link
poziomka644 Re: Olsztyn 30.11.08, 19:30 trzeba tylko się przyzwyczaić do nowego sposobu na uczenie się, inni dają rade to Ci też się uda. Ja narazie nie mam jeszcze czasu na pisanie pracy, bo mam dużo projektów zaliczeniowych, ale przynajmiej mam juz temat, niektórzy do tej pory jeszce nie wiedzą o czym będą pisać Odpowiedz Link