Dodaj do ulubionych

rozmowy w toku

19.03.12, 21:14
Wiem,że temat już była i tej wiosny ma znów powrócić.
Może ktoś z Was by się pisał,aby tam wystąpić? bo ja niestety nie mam aż tak wielkiej odwagi.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • anetka_1983 Re: rozmowy w toku 20.03.12, 11:54
      Witam,ja tez nie mam odwagi,bo o mojej chorobie wie garstka osob.
      Nie wyobrazam sobie, bym mogla wystapic ,by wszyscy sie dowiedzieli,to by bylo ponad moje sily.
      Nie przezylabym ewentualnych drwin czy komentarzy,bo ludzie potrafia byc okrutni,bardzo okrutni...
      • majeczka262 Re: rozmowy w toku 20.03.12, 20:47
        Do mnie dzwonili i namawiali,ale nawet perspektywa 3 dniowego pobytu w hotelu mnie nie przekonała.Mieszkam w małym mieście i nie chce być wytykana palcami.
        A dziś widziałam,że proszą,aby się ludzie zgłaszali do nich.Może ktoś się zgłosi jeszcze.
        • anetka_1983 Re: rozmowy w toku 21.03.12, 21:49
          No ja tez mieszkam w malym miescie i to by byla sensacja jakby sie wszyscy dowiedzieli uncertain ,a w ogole to ja bym tam nie wystapila za zadne pieniadze!.
          A tak apropo to skad maja Twoj telefon,jak mozna zapytac? i gdzie widzialas jak prosza zeby sie zglaszac?
          • majeczka262 Re: rozmowy w toku 22.03.12, 21:48
            Na reklamie nowej ramówki Rozmów w toku pisało,jeśli masz problemy z wypadaniem włosów,ich odrastaniem i chcesz o tym porozmawiać zadzwoń i podany numer,co do mojego numeru telefonu to koleżanka podała,ale ona też nie chce się pokazywać w tv.
            • anetka_1983 Re: rozmowy w toku 23.03.12, 11:38
              No wlasnie,kazdy tylko czyta,ale czy ktos bedzie mial odwage?,zobaczymy.
              W ogole to bede podziwiac te osoby ,ktore sie zgloszą i wystapia,bo dla mnie to by bylo nie do pomyslenia nawet.
    • hashi88 Re: rozmowy w toku 07.10.12, 17:40
      Witam!

Też miałam propozycję by wziąć udział w tegorocznym odcinku 'kto pokocha łysą kobietę', mimo iż jestem z dużego miasta, to się wstydziłam ... ale jestem w gorszej sytuacji, ponieważ mnie spotkało alopecia universalis - utrata całego owłosienia z ciała, w ciągu kilku miesięcy, wciąż szukam przyczyny, bo temat jest świeży - niecałe 2 lata.

ku zaskoczeniu, podzieliłam się z informacją że jestem na to chora na moim profilu na fb...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka