Dodaj do ulubionych

Pulpit do nut..

30.09.05, 22:10
Kupię!!! moze być używany , bo za nowy wołają ja za zboże. Może ktoś wie o
jakieś giełdzie? Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Re: Pulpit do nut.. IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 30.09.05, 22:47
      www.allegro.pl/search.php?string=pulpit+do+nut
      • Gość: martas76 Re: Pulpit do nut.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.05, 00:54
        Tez go ogladałm ale w porównaniu z tym za 150 zł wyglada licho...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka