IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.06.06, 17:27
cze , jak odbierac program satelitarny o nazwie Private Spice ?
To jest platne czy nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: tv sat IP: *.wlb.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 21.06.06, 17:49
      legalnie sie nie da, z reszta nie masz juz czego ogladac tylko fikolki? pewnie
      masz ze 16 lat?
      • Gość: Pudzian Re: tv sat IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.06.06, 17:53
        Gość portalu: :) napisał(a):

        > legalnie sie nie da

        To jak mam sobie tlumaczyc to, ze ostatnio w jednej z kwater prywatnych
        ogladalem na kablowce lub tv sat ta stacje? :)
        • Gość: :) Re: tv sat IP: *.wlb.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 21.06.06, 18:12
          w wchu? nie mozna tego kanalu legalnie odbierac w Polsce, sa za to inne podobnej
          tematyce abonament za rok czasu to wydatek ok 1100 - 1250 zł
          • Gość: :) Re: tv sat - sprostowanie IP: *.wlb.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 21.06.06, 18:14
            legalnie poza sieciami Aster i Star.
          • Gość: Pudzian Re: tv sat IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.06.06, 18:19
            Gość portalu: :) napisał(a):

            > w wchu? nie mozna tego kanalu legalnie odbierac w Polsce

            Nie, na Podhalu :) Latam po kanalach a tu szok :)~
          • Gość: Pudzian Re: tv sat IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.06.06, 19:28
            Gość portalu: :) napisał(a):

            > sa za to inne podobnej
            > tematyce abonament za rok czasu to wydatek ok 1100 - 1250 zł

            jakie ? ;)
    • Gość: BB Re: tv sat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 18:06
      iptv.aster.pl/www/_index.html
      • Gość: :) Re: tv sat IP: *.wlb.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 21.06.06, 18:13
        najpierw trzeba byc abonentem tej sieci
        • Gość: popo Re: tv sat IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 22.06.06, 13:30
          cześc pudzian! musisz rozkodowac sobie tuner satelitarny za pomocą peceta.
          będziesz wtedy oglądał nuie tylko spice privat ale m.in. x dream i xxl. pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka