nimod3
02.06.05, 18:48
Jeśli ktoś jeszcze nie wie,a ma ochotę zobaczyć co zmieniło się w starej
dobrej podstawówce nr.124, to ma okazję, bo w tę niedz. (05.06) jest tam
festyn.Generalnie za festynami nie przepadam, ale chętnie zajrzę do samego
budynku,ciekawe ilu spotkam dawnych nauczycieli ;) albo znajomych...?