04.10.09, 20:14
Re: Nike 2009: "Gulasz" czytelników
oryona 04.10.09, 19:48 Odpowiedz cytując Odpowiedz
fla napisała:

> Nie przeczytałam żadnej z tych książek, jestem z siebie dumna!
?
chciałem tylko jedną
-tą , która Nike otrzyma
myślę,iż tak będzie-
niestety bardzo ciężko ją zdobyć-
niski nakład?wiadomo:p o e z j a-
tak!
E.T.-D.
Obserwuj wątek
    • Gość: WWW Laudacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 07:17
      DLACZEGO NIE BART... TYLKO BARD?!

      wwwiercioch.blog.onet.pl/
    • Gość: Agata Barth Laudacja IP: *.chello.pl 21.10.09, 22:31
      Zdecydowanie bardziej podobała mi się laudacja wygłoszona po
      przyznaniu Bibiannnie Pieluszko Nagrody Fundacji Niemądrych.
      (patrz; "Kącik poetycki" - Michał Zantman Studio Parodii i Plagiatu)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka