Dodaj do ulubionych

Trójka gra dobrze

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 18:16
Myślę, że nie macie co narzekać na obecną formułę Trójki. Wreszcie jest
stacja, która łączy elementy komercyjne z dobrą informacją. Radio stało się
bardziej dynamiczne, nie usypia o poranku tak jak to było kiedyś z długim
przeciągliwym i żałosnym: zapraszamyyyyyyyyyyy do reklamyyyyyy. Teraz jest
bardziej dynamicznie, szybciej, czyli tak, jak oczekuje tego nowoczesny i
wykształcony odbiorca. Nie można jej porównywać do totalnej komercji typu RMF
czy Zet, bądź Eska, bo tam to dobrej informacji nie ma już w ogóle, zdjęli
wszelkie audycje publicystyczne. A w Trójce przynajmniej nie "lecą" cały
czas "hity na czasie". Jeśli ktoś chce sobie posłuchac dobrej muzyki to ma od
tego "Dwójkę"

Te wszystkie komentarze o Trójce pisza chyba dziadki, które są jeszcze jedną
nogą w PRL. A dlaczego Trójka traci na słupkach??? Odpowiedź jest prosta - bo
nie leci cały czas muzyka, a dość sporo informacji. Zważywszy na to mozna
dojść w łatwy sposób do wniosku, dlaczego Zetka i RMF ściągnęły z anteny
audycje publicystyczne... bo leciały słupki. Dlatego konkludując, mimo
wszystko Trójka pozostaje stacją dla inteligentnego odbiorcy.
Obserwuj wątek
        • Gość: Janusz Re: Trójka gra dobrze IP: *.zabki.net.pl / *.zabki.net.pl 15.06.04, 19:01
          Argumenty sączą się z głośników, jak nieopatrznie przyjdzie mi posłuchać
          Trujki. Chcesz argumentów na forum ?, nic prosztszego, wystarczy poszukać . Mi
          się po prostu nie chcę po raz enty rzetelnie argumentować i prowadzić
          merytorycznych dyskusji. Ale może ktoś się znajdzie.
          Ps. Jeśli chcesz w miłej atmosferze podyskutować, to nie tytułuj potencjalnych
          adwersarzy per "dziadki z PRLu". Bo jakiej spodziewasz się reakcji ? Gówniarzu
          w dresie ?
          Ps2 Jedynka nie jest radiem typowo informacyjnym, tak jak Trujka nie jest ani
          muzyczna ani informacyjna
            • obserwator17 Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 00:14
              > Prosze tylko bez epitetów,

Powiedział człowiek, który już w pierwszym wpisie ich użył

> jak się coś panu nie podoba, to niech pan sobie
              > właczy Radio Jazz i tego słucha.

Bardzo chętnie to robię. Proszę jeszcze o zwolnienie mnie z obowiązku płacenia
              abonamentu na chłam, którego i tak nie słucham. Wtedy radio publiczne będzie
              mnie obchodzić tyle co radio w Mozambiku. Na razie płacę - i mam prawo wymagać.

Obawiam się, że to nie dotrze do człowieka, dla którego jedynym wyznacznikiem
              inteligencji w radiu jest informacja i po tym ocenia poziom programu, ale co mi
              szkodzi spróbować?

> Wolny kraj i każdy może wyrażać włase opinie,
              > ale w sposób kulturalny...

Powiedział człowiek, który już w pierwszym wpisie bardzo kulturalnie podsumował
              wszystkich tych, którzy mają inne zdanie.
          • atomowy Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 23:25
            Gość portalu: Janusz napisał(a):

> Argumenty sączą się z głośników, jak nieopatrznie przyjdzie mi posłuchać
            > Trujki. Chcesz argumentów na forum ?, nic prosztszego, wystarczy poszukać .
            Mi
            > się po prostu nie chcę po raz enty rzetelnie argumentować i prowadzić
            > merytorycznych dyskusji. Ale może ktoś się znajdzie.

Problem jest w tym że od pewnego czasu (choć obecnie mniej) forum zostało
            zdominowane przez antysympatyków Trójki. Więc dyskusje wyglądały tutaj za nie
            ciekawe.

Atomowy
            www.cTime.pl
            • grruby Re: Trójka gra dobrze 17.06.04, 07:02
              jesteś zdziwiony tym, że tak właśnie sie dzieje? bo ja wcale. Z tego co
              wyczytałem, to rzeczowe argumenty pojawiały się ładnych kilka lat temu, ale ile
              można bić głową w mur? Przecież to i tak nic nie dało. Dla mnie fenomenem jest
              to, że ludzie nie chcą przez tyle czasu pogodzić się ze zmianami na gorsze,
              które zniszczyły PR III, że nie machnęli na to wszystko ręką, że podjęli walkę
              (z wiatrakami jak się niestety okazało). Nie wiem, czy to problem, że na tym
              forum są ludzie niezadowoleni z tego, co dzieje się w dawnym Programie III; ja
              uważam, że dobrze że są, że piszą o tym, co im się nie podoba, może dzięki temu
              otworzą oczy kilku nieświadomym tego co się dzieje w mediach osobom (jak mi na
              przykład).
              • Gość: Madzia Re: Trójka gra dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 11:01
                ...."ja uważam, że dobrze że są, że piszą o tym, co im się nie podoba, może
                dzięki temu otworzą oczy kilku nieświadomym tego co się dzieje w mediach osobom
                (jak mi na przykład)".
                A nie uważasz, że jednak mimo wszystko jest jeszcze kilka dobrych i bardzo
                dobrych audycji w PR III, dla których warto jest słuchać tego programu? Właśnie
                takich audycji, które pozwalają zatrzymać się i wyciszyć w
                dzisiejszej "galopadzie", czego zdaje się Tobie brak?
                Pozdrawiam cieplutko... :-)
    • Gość: Basil Fawlty trujka truje IP: *.pool82185.interbusiness.it 15.06.04, 20:17
      I tyle w tym temacie.

Niech mi ktoś wyjaśni, co oznacza, że "radio stało się bardziej dynamiczne"?
      Czy oznacza to to, że im mniej załapię z czytanego/mówionego tekstu, to tym
      bardziej radio jest dynamiczne?

Ja jednak mimo wszystko chciałbym zrozumieć chociażby ten serwis informacyjny;
      naprawdę nie wiem, dokąd się tak zwykle lektorom spieszy?
      Dodam, że dziadkiem zostanę, jak dobrze pójdzie, za co najmniej 25-30 lat.
    • Gość: _!_ Re: Trójka gra dobrze IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 15.06.04, 21:43
      Łukaszu Szewczyku vel Atomowy vel (obecnie) lukashh. Pokazujesz tylko jedno -
      jesteś głuchy na jakiekolwiek tłumaczenia (chyba, że jedynym Twoim celem jest
      trollowanie na forach). Twoje argumenty - jedyne jakie posiadasz - stają się
      nudne, bo powtarzane w niezmiennie identycznej formie.
      I wybacz, ale stwierdzenia, że w trUjce "lecą cały czas hity na czasie" pochwałą
      dla tego radiowęzła (dla - podobno - myślących) nie jest.
      • atomowy Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 23:36
        Gość portalu: _!_ napisał(a):

> Łukaszu Szewczyku vel Atomowy vel (obecnie) lukashh. Pokazujesz tylko jedno -
        > jesteś głuchy na jakiekolwiek tłumaczenia (chyba, że jedynym Twoim celem jest
        > trollowanie na forach).

Szanowny tajemniczy "_i_" który nawet boi się podać swego nicka. Mogę Cię
        zapewnić że ktoś kto podpisuje się pod nickiem lukashh to nie ja. I nie
        obchodzi mnie w to czy ktoś wto uwierzy czy nie. Jednak z drugiej strony bardzo
        się jednak cieszę że jeśli ktoś pozytywnie mówi o zmianach w Trójce od razu
        musi być mną. Cieszy fakt że zostałem w Waszej pamięci - choć nie oto mi
        chodziło. Jednak od ponad roku wypowiadając się na forum zawsze się loguje pod
        swoim nickiem atomowy.

> Twoje argumenty - jedyne jakie posiadasz - stają się
        > nudne, bo powtarzane w niezmiennie identycznej formie.
        To że dialog prowadzony na tym forum które jest przesycone antysympatykami
        radiowej Trójki nie ma sensy przekonałem się już dawno. Więc coraz mniej tutaj
        zaglądam. Zresztą nigdy nie starałem się oto aby przekonać kogoś aby myślał tak
        jak ja. Jedno jest pewne. Na obecnym radiowym rynku Trójka jest cennym radiem.
        I nawet jeśli nie wszystko mi się podoba (a tak jest) to jednak zamiast płakać
        i łkać zawsze staram się szukac pozytywów. Polecam Wam to samo... a będzie
        mniej zmartwień na głowie.

Atomowy
        www.cTime.pl
    • grruby Re: Trójka gra dobrze 15.06.04, 22:31
      a ja tylko stwierdzę, że dla mnie w ciągu dnia trujka NICZYM nie różniła się od
      rmf-u i zetki (stwierdzam to po raz kolejny, ale taką czuję wewnętrzną
      potrzebę :-) ), dlatego już jej nie słucham. Podpowiem tylko derekcji, że
      problem ze słupkami jest bardzo prosty do rozwiązania - wyrzucić z trujki
      jakiekolwiek słowo mówione (oprócz serwisów na tle budującej napięcie muzyczki
      i bleblania prezenterów oczywiście), i na pewno słuchalność wzrośnie.
      Panowie (to do tych, którym wypowiedź lukashha podniosła ciśnienie)- szkoda
      zdrowia na ciągłe tłumaczenie o co w tym wszystkim chodzi; kto nie zrozumiał do
      tej pory, ten już nie zrozumie.
      Pozdrawiam- trzydziesto(i dwu)letni staruszek
      • Gość: lukashh Re: Trójka gra dobrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 23:19
        Po pierwsze nie wiem dlaczego jestem utożsamiany z jakimś atomowym czy kimś
        innym. Nie jestem tym osobnikiem, o którym tak tu dyskutujecie, a niezaleznym
        obserwatorem...
        W każdym razie widać, że część osób nie jarzy serwisów trójkowych, z rzekomo
        przeszkadzającym podkładem i głupawymi jinglami. Ale nic w tym dziwnego, skoro
        jest się tak ograniczonym i nie umie się czytać, bo ja niestety nie napisałem,
        że Trójka gra "hity na czasie" - zainteresowanych zapraszam do zerknięcia na
        mój 1 post. A tak w ogóloe z tego co zauważyłem Gruby jest jedynym człowiekiem,
        który zrozumiał o co mi chodzi.

A co to znaczy, że gra dynamicznie - to znaczy własnie, że jest szybko, nie
        rozwlekle, tak jak powinno być w XXI wieku, zgodnie z tempem zycia
        współczesnego człowieka.

Pozdrawiam zainteresowanych

lukashh
        • obserwator17 Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 00:30
          O, Pytio Radiowa, Ty, Który Wiedziałeś, Wiesz i Wiedzieć Bęziesz, zdradź nam,
          maluczkim inne tajemnice eteru, aby bielmo spadło z ócz naszych i byśmy mogli
          pławić się w światłości wiedzy Twojej oraz sukcesie słupkowym TrUjki. Powiedz
          nam, a pójdziemy na kolanach za Twą Świętą Tykwą i Sandałem Twoim, o Niezależny,
          ku głośnikom, gdzie jęczeć będziemy: 'niegodniśmy, niegodni...' i spijać
          będziemy nektar wiedzy wszelakiej, na pohybel PRL-owskim dziadkom i odwetowcom z
          Bonn. A potem poniesiemy Cię, o, Niezależny, ku bramom myśliwieckim, by w proch
          rozpadły się zastępy nieuków dyrektorskich wszelakiej maści i aby wieszczba
          Twoja słupkiem się stała. Tyś jest Eter, Mikrofon, Dżingiel, Violetta Villas i
          Napoleon Bonaparte!

Następnym razem poproszę o garść recept na szczęśliwe życie i na szóstkę w
          Totka. Szkoda marnować taki talent na jakieś tam pięcioprocentowe radyjko. Idź
          na całość! Świat czeka na Ciebie!

PS
          Tylko, kiedy już apelujesz do ludzi o kulturę i chcesz rozmawiac poważnie, to
          przestrzegaj wlasnych przykazań i nie pisz, że Twoi rozmowcy są ograniczeni,
          tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadzają.
          • Gość: lukashh Re: Trójka gra dobrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 00:35
            Hm... Panie Obserwatorze 17, bardzo ładny tekst, nawet mi się spodobał... Nie
            piszę, że są ograniczeni dlatego, że się ze mną nie zgadzają, ale dlatego, że
            dokładnie nie czytają. Jeżeli ktoś chce zabrać głos w dyskusji nich najpierw
            przeczyta to, co mam do powiedzenia, a nie że dowiaduję się, iż napisałem, że
            Trójka gra "hity na czasie", ponieważ czegoś takiego nie ma

Apeluję więc o dokładne czytanie postów.
            • neandertalski Re: Trójka gra dobrze 17.06.04, 08:59
              Łukaszu, dziecko drogie poniechaj tej dyskusji. Nie nie dlatego, że odradzam Ci
              kontakty z obłąkanym, forum albo zdrowie, decyzja należy do Ciebie, skoro tu
              wlazłeś i masz skończone 18 lat to wiesz w końcu w co się pakujesz ale nie o to
              chodzi.
              Chodzi mi o to, ze zaczynasz dochodzić do punktu w dyskusji z którego już nic
              nie wyniknie. Chodzi o tzw pisanie i czytanie ze zrozumieniem, jest to zwykle
              argument ostateczny który gdy pojawia się jest końcem jakiejkolwiek dyskusji.
              Zacząłeś mówić o tym, ze Twoi rozmówcy nie czytają dokładnie Twoich postów albo
              ich nie rozumieją. No i teraz przepowiadam Ci, ze cała rozmowa na tym się
              skupi, właśnie na wzajemnym oskarżaniu się o nieumiejętność czytania ze
              zrozumieniem. I ani Ty ani Twoi rozmówcy nie będziecie w stanie zrozumieć
              dlaczego ta druga strona Was nie rozumie i powtarza w kółko to samo co Ty sam
              napiszesz, twierdząc ze to oni powiedzieli pierwsi i w sumie po pewnym czasie
              nikt już nie będzie wiedział, jak w zostawić las vegas: czy żona zostawiła
              bohatera bo zaczął pić czy zaczął pić bo żona go zostawiła.
              Ot taka moja dobra rada, jak pewnie zauważyłeś ja też mam problemy z pisaniem i
              czytaniem ze zrozumieniem. Lubisz nową trUjkę, to ją sobie lub, ciesz się bo w
              końcu jak to stwierdził obłąkany, masz przynajmniej radio którego słuchasz z
              przyjemnością, po co Ci te głupie kłótnie nie wiadomo o co?
        • grruby Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 07:00
          Moje zdanie jest takie, że trujka gra właśnie takie "hity na czasie", te same
          które grają stacje komercyjne.
          Co do zrozumienia serwisów, to ja trochę ograniczony jestem i nie umiem skupić
          sie jednocześnie na muzyce i słowie, dlatego przeszkadza mi ta muzyczka mająca
          budować nastrój. :-)
          A nie uważasz, że w tym zwariowanym, zagonionym świecie potrzeba czasem chwili
          spokoju, wyciszenia, choćby po to, żeby nabrać sił na dalszą gonitwę? Dla mnie
          czymś takim był właśnie Program III - pozwalał złapać oddech przed kolejnym
          etapem wyścigu. Czy my naprawdę musimy tak gnać i gnać?
          • Gość: lukashh Re: Trójka gra dobrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 11:40
            Myślę, ża taki już mamy świat, ale moim zdaniem Trójka nadal pozwala odetchnąć,
            bo wciąż jeszcze gra inaczej niż inne stacje, pomimo tego, że wszyscy uważają,
            iż zżera ją komercja. Nalezy to porównać z jeszcze bardziej dynamiczną np.
            Radiostacją... Trójka według mnie łączy teraz to co najlepsze - rano budzi
            dobrze, podaje sporo informacji, pojawiają się programy publicystyczne,
            natomiast wieczorem audycje autorskie, które wyciszają, bo w godzianach
            wieczornych Trójka gra inaczej!
            • obserwator17 Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 12:26
              > Nalezy to porównać z jeszcze bardziej
              > dynamiczną np. Radiostacją...

Dlaczego "należy"? Nie można porównywać z innymi?
              Wszystko zależy od punktu odniesienia. Możemy się porównywać z Lepperem, cieszyć
              się, żeśmy tacy wybitnie inteligentni, przystojni i spocząć na laurach: nie
              czytać, nie myśleć itd. fajnie jest, bośmy lepsi od Leppera.
              Ale już kiedyś Sztaudynger napisał (cytuję z zachowaniem proporcji, tylko dla
              ilustracji):
              "Któż równa
              do g....?"
              A możemy porównywać się z lepszymi od siebie i wciąż czytać, uczyć się czegoś,
              rozwijać. Może więc porównać trUjkę z innymi stacjami? Choćby z nią samą z
              czasów, kiedy budził nas Wałek, choćby z Jedynką (muzykę mogliby zmienić :-) Ale
              w warstwie słowno-informacyjnej - lata świetlne przed trUjką)

Na szczęście ty masz swoje zdanie i ja mam swoje zdanie. Możemy się nimi
              powymieniać :-) Szkoda tylko, że ty masz czego słuchać, a ja nie. Szkoda, że nie
              możemy mieć obaj, choć pewnie obaj płacimy abonament. I szkoda, że czasem kiedy
              ktoś, kto ma gust podobny do mojego - oprócz papki z głośnika dostaje jeszcze w
              prezencie parę "barwnych" personalnych określeń (także od samych radiowców, co
              mogłeś zobaczyć w sąsiednich wątkach).
                • obserwator17 Re: Trójka gra dobrze 18.07.04, 09:46
                  No, aleś powiedziało. O rany. Jakie srogie ono!
                  Wprost nie mogę się pozbierać... z podziwu. Myśleć cały miesiąc, żeby wymyślić
                  taką replikę. Ho ho! Cóż za refleks, cóż za finezja, cóż za ogromny wysiłek
                  intelektual... Ojej, tu chyba przesadziłem. :-)

Nie jestem pewien, czy ono odnosiło cytat do własnych wypowiedzi czy do
                  zawartości trUjki, ale tak czy owak - zgadzam się. W obu przypadkach ono ma rację.

Niech ono idzie myśleć dalej. Pierwszy krok już za nim. Mały, malutki, ale
                  jednak. Tylko niech ono uważa, żeby się nie przemęczyło. Ono nieprzyzwyczajone,
                  jeszcze żyłka jakaś pęknie...
                    • obserwator17 Re: Trójka gra dobrze 18.07.04, 14:13
                      > O, w mordę, obserwator! Aleś mi dowalił!

Aż się spociłem i ledwo dyszę, tak mnie to dowalanie wyczerpało :-)

> Tu dodam, że jest to dyskusja na niewątpliwym poziomie.

Oczywiście. I dlatego ono bierze w niej udział. Bo przecież gdyby poziom mu nie
                      odpowiadał, to ono by udziału w tej "dyskusji" nie brało, nie? Logiczne. :-)
                            • mh2 Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! 18.07.04, 23:48
                              1. Tak żeś się stęsknił? Siedzi za granicą i ma Cię w nosie.

2. Przeszkadza Ci poziom dyskusji. Weź sobie lecytynki i przypomnij sobie (o ile
                              jesteś jeszcze w stanie?) kto tu wyjeżdżał od deski klozetowej?

3. Dowalasz tylko po to, aby dowalać. Cóż różnie różne dzieci leczą się z
                              komleksów. Jak czytam Twoje wypociny o drętwej kiedyś (Wałek) i dynamicznej
                              dzisiaj (Baron) rannej trUjce to wiem jedno - nie wiesz, o czym piszesz.
                              • Gość: R2D2 Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! I mh2 także!!! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 19.07.04, 00:26
                                Słoneczko!

1. Co ma mieć w nosie, sto lat się nie widzieliśmy... Wiesz, ja pamiętam Alicję
                                B. z czasów, jak była jescze młodą aktywistką SMD, marzącą o studiach w
                                Warszawie... He, he... Warszawa, Pułtusk, cały Tusk, co za różnica... Śledzę z
                                zapartym tchem jej "karierę" w Stow. 3/5/7

2. Nie "deski" tylko MUSZLI. I nie moje to słowa, tylko cytowanego wcześniej
                                przez obs...17 Jana Sztaudyngera. Znam jeszcze parę: "Skandal w parku od rana/
                                Tulipan tuli pana", "Tato nie wraca ranki i wieczory/ Dlaczego mama spuszcza w
                                oknach story?" Sorry! :-) i o Krakowie: "Najlepiej czują tu się/ Centusie i
                                docentusie". To z moich ulubionych. Mam tak lecieć dalej?

3. Otóż, wiem, o czym piszę, bo tzw. media i mechanizmy rynkowe, jakimi się
                                rządzą, znam i rozumiem dość dobrze. Po prostu nie jestem fanatykiem. Kropka.
                                Większych kompleksów, niestety, nie posiadam. Natomiast dostrzegam u pp.
                                dyskutantów paniczny lęk przed zmianami. To jest ewidentna oznaka starzenia.
                                Bądźcie obiektywni. Przyssaliście się do Fijałkowskiego, Kantereita i
                                Kraszewskiego, bo:
                                a. albo ktoś z was musiał któremuś z nich ustąpić miejsca
                                b. albo macie klapki na oczach
                                c. albo się nudzicie
                                d. albo nie macie większych problemów. Czego wam i sobie życzę.
                                • Gość: Basil Fawlty Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! I mh2 także!! IP: *.pool82185.interbusiness.it 19.07.04, 01:00
                                  Gość portalu: R2D2 napisał(a):
                                  ...same bzdury i obelgi.

Wal się na ryj, śmierdzielu, nurzaj się w tej swojej trujce, aż ci uszami
                                  wyjdzie.
                                  PS.
                                  Nie jestem zwolennikiem ani starej trójki, ani nowej trujki, ogólnie wszystko
                                  mam gdzieś i dlatego nie muszę dbać o kulturę. O!
                                  Takie jest moje zdanie i dobrze mi z tym. Ponieważ nie stanowi ono zagrożenia
                                  dla porządku publicznego, proszę je uszanować!
                                  • Gość: R2D2 Forumowiczom gratulujemy Basila IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 19.07.04, 09:32
                                    Ooooo!
                                    Zaniemówiłem w obliczu tak wyrafinowanych komplementów i zaleceń iście
                                    znachorskich.
                                    A propos... skąd u Basila tyle jadu i agresji, skoro
                                    > "Nie jestem zwolennikiem ani starej trójki, ani nowej trujki, ogólnie
                                    wszystko mam gdzieś" ?
                                    A to nie kolega Basil zrobił inteligentną uwagę na temat "sikania z wrażenia"
                                    na forum dot. "60 sekund na minutę"? Ależ tak!
                                    Widzę, że kolega Basil odbiera moje argumenty bardzo emocjonalnie. Czyżby
                                    trafione one były, te argumenty? Nerwy Ci puszczają, jak Lepperowi w czasie
                                    debaty z Rokitą.
                                    Chodzą słuchy, że Basil to "była" Trójka. Ale to na pewno tylko plotki.
                                    Nie denerwuj się tak, bo dostaniesz pypcia na języku.
                                    Kantereit jest the best!
                                    Derekcja! Tak trzymać!
                                    Basil na śmietnik!
                                • mh2 Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! I mh2 także!! 19.07.04, 09:27
                                  > Słoneczko!

Dziunia,

> 1. Co ma mieć w nosie, sto lat się nie widzieliśmy... Wiesz,
                                  > ja pamiętam Alicję [...]

I co to ma za znaczenie? To nie jest forum "plotki towarzyskie".

> 2. Nie "deski" tylko MUSZLI. I nie moje to słowa, tylko
                                  > cytowanego wcześniej przez obs...17 Jana Sztaudyngera.

A jest różnica, czy jest to cytat (niezależnie od autora), czy "jaśnie pani
                                  własne słowa". Co, brak odwagi zaprezentowania własnych poglądów i stąd
                                  wynikające ukrywanie się za klasykami?

> Znam jeszcze parę: "Skandal w parku od rana [...]

Co z tego, że znasz?

> Mam tak lecieć dalej?

Leć Grzesiukiem.

> 3. Otóż, wiem, o czym piszę, bo tzw. media i mechanizmy rynkowe,
                                  > jakimi się rządzą, znam i rozumiem dość dobrze.

Na szczęście tylko "dość dobrze". Jak PR zostanie firmą rynkową, jak przestanie
                                  wyciągać ręce po moje pieniądze z pseudopodatku zwanego "abonamentem" to się tam
                                  zgłoś. Jeżeli Twoje kwalifikacje się potwierdzą, to Cię, może i przyjmą do roboty.

> Po prostu nie jestem fanatykiem. Kropka.

To jedynie stronnicza samoocena.

> Większych kompleksów, niestety, nie posiadam.

Ja bym się, stety, cieszył.

> Natomiast dostrzegam u pp. dyskutantów paniczny lęk przed zmianami. To jest
                                  > ewidentna oznaka starzenia.

Proszę, jaka z Ciebie psycholog. I jeszcze jedno - nie "pp. dyskutantów", lecz
                                  "pt. dyskutantów". "Ucz, ucz, ucz, ucz się Polskiego". Jak się najmiesz do PR to
                                  koniecznie przywróć audycję "czy mówisz po Polsku".

> Bądźcie obiektywni. Przyssaliście się do Fijałkowskiego, Kantereita
                                  > i Kraszewskiego, bo:

Bronisz ziomków? Czyżby nepotyzm?

> a. albo ktoś z was musiał któremuś z nich ustąpić miejsca
                                  > b. albo macie klapki na oczach
                                  > c. albo się nudzicie
                                  > d. albo nie macie większych problemów. Czego wam i sobie życzę.

Trafiłaś kulą w płot. Zgaduj dalej, jak Ci się uda, to ktoś tu fakt ten,
                                  zapewne, potwierdzi.

P.S.

> Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! I mh2 także!!

Nic mi po takiej zboczonej miłości. A kysz.
                                  • Gość: R2D2 Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! I mh2 także!! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 19.07.04, 10:26
                                    "Tak żeś się stęsknił?"
                                    "Proszę, jaka z Ciebie psycholog."
                                    Cóż za zdumiewająca niekonsekwencja u pana akuratnego. Zdecyduj się w końcu,
                                    zym chłopiec, czy dziewczynka.
                                    Chociaż, może najmilsze jest określenie, wykreowane przez obserwatora17: "ONO".

"Co, brak odwagi zaprezentowania własnych poglądów i stąd wynikające ukrywanie
                                    się za klasykami?"
                                    Nie zasłaniam się klasykami. Odpowiadam jeno klasykiem na klasyka.

>>Jak PR zostanie firmą rynkową, jak przestanie wyciągać ręce po moje pieniądze
                                    z pseudopodatku zwanego "abonamentem"<<
                                    To nie PR wyciąga ręce, tylko KRRiTV. Z nimi negocjuj.

"Co, brak odwagi zaprezentowania własnych poglądów i stąd wynikające ukrywanie
                                    się za klasykami?"
                                    Powinno być: "i stąd wynika", Panie Ekspercie od Poprawnej Polszczyzny.

>>To nie jest forum "plotki towarzyskie".<<
                                    Ano , jest, skoro od paru miesięcy obserwuję chorobliwe zainteresowanie
                                    uczestników forum nie tylko działalnością, ale i tuszą wspomnianej Tuhanki.

"To jedynie stronnicza samoocena."
                                    A widziałeś kiedyś obiektywną samoocenę?

>>nie "pp. dyskutantów", lecz "pt. dyskutantów". "Ucz, ucz, ucz, ucz się
                                    Polskiego". Jak się najmiesz do PR to koniecznie przywróć audycję "czy mówisz
                                    po Polsku".<<
                                    Oj, rączka mi się obsunęła na klawiaturze. Ale zawsze można się przyczepić, jak
                                    się nie ma innych argumentów. A polskego uczę się, oj, uczę pilnie. Choćby po
                                    to, żeby wiedzieć, gdzie postawić przecinek (czego, na przykład, pan mh2 nie
                                    wie: "Jeżeli Twoje kwalifikacje się potwierdzą, to Cię, może i przyjmą do
                                    roboty").

"Bronisz ziomków? Czyżby nepotyzm?"
                                    Akurat tak się składa, że z Kantereit nie jest z Trójmiasta, tylko z
                                    Bydgoszczy. I nie ma to absolutnie żadnego wpływu na jego niewątpliwą wartość
                                    dziennikarską.

"Nic mi po takiej zboczonej miłości. A kysz."
                                    Żałuj... Żałuj...

Jałowe, oj, jałowe to wszystko... Brak argumentów pokrywasz wątpliwą elokwencją.
                                    Cóż robić...
                                    • obserwator17 Re: Kocham obserwatora i kolibra!!! I mh2 także!! 19.07.04, 11:17
                                      > Jałowe, oj, jałowe to wszystko...
                                      > Brak argumentów pokrywasz wątpliwą elokwencją

A ono długo tak będzie samo do siebie gadać? Niech ono nie przesadza z tą
                                      samokrytyką.

I gratulacje: ono ma poczucie humoru. Dowcip o "niewątpliwej wartości
                                      dziennikarskiej" Kantereita ubawił mnie nieziemsko. Muszę to sobie gdzieś zapisać.

PS do Basila i mh2
                                      Panowie, dajcie spokój, niech sobie ono żyje, ale na własny koszt. Musicie
                                      skarmiać? To tylko jeszcze jedno ono - jest, pobędzie i sobie pójdzie z pełnym
                                      dumy uśmiechem: "Aaaalem im przywaliło!". No to niech się ono cieszy. Po co na
                                      nie czas tracić?

• neandertalski Re: Trójka gra dobrze 16.06.04, 12:53
      masz rację to świetna stacja a te głupie słupki to genetycznie modyfikowane
      twory które też nie są inteligentne i nie potrafią rosnąć na tak dobrym
      nawozie, masz rację to radio jest po prostu za dobre, powiedziałbym wręcz, że
      zabójczo za dobre.
      • Gość: lukashh Re: Trójka gra dobrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 16:53
        Szczerze się przyznam, że słuchałem dziś kilku stacji i stwierdzam, że nie ma
        obecnie żadnej stacji, która byłaby naprawdę dobra. Więc jeżeli chodzi o Trójkę
        to myslę, że należy się cieszyć z tego, co mamy. Bo to jeszcze nie tragedia,
        zawsze może być gorzej. A tak przy okazji bardzo żałuję, że nie ma u mnie
        czegoś takiego jak Radio Jazz, bo wiem, że to odpowiadałoby mi najbardziej. Ta
        stacja tworzy niesamowity klimat. Ale cóz, takimi szczęściarzami są jedynie
        mieszkańcy Warszawy i Krakowa jak na razie i pewnie tak już pozostanie...
    • r_johny Re: Trójka gra dobrze 17.06.04, 09:22
      hmmm na to wychodzi, ze jestem starym prykiem ;-), a mam dopiero 16 lat... moim
      skromnym zdaniem duzo lepsza byla ramowka programu trzeciego... podczas
      pamietnych zmian wiele sie zmienilo. niestety :(. w chwili obecnej to co jest
      prezentowane w radiu coraz mniej mi odpowiada [np. redaktor informuje:"prosze
      wlaczyc glosniej odbiornikow - maroon 5]...
      poza tym duza wada sa czeste reklamy (co 30 minut)
      chyba bede zmuszony rozstac sie z trojka :(
      • atomowy Re: Trójka gra dobrze 17.06.04, 10:21
        r_johny napisał:

> skromnym zdaniem duzo lepsza byla ramowka programu trzeciego... podczas
        > pamietnych zmian wiele sie zmienilo. niestety :(. w chwili obecnej to co jest
        > prezentowane w radiu coraz mniej mi odpowiada [np. redaktor informuje:"prosze
        > wlaczyc glosniej odbiornikow - maroon 5]...
        > poza tym duza wada sa czeste reklamy (co 30 minut)
        > chyba bede zmuszony rozstac sie z trojka :(

Masz racje... polecam inne radio gdzie reklamy są co 15 minut ;)
      • yacy Re: Trójka gra dobrze 17.06.04, 15:04
        r_johny napisał:

> skromnym zdaniem duzo lepsza byla ramowka programu trzeciego... podczas
        > pamietnych zmian wiele sie zmienilo. niestety :(. w chwili obecnej to co jest
        > prezentowane w radiu coraz mniej mi odpowiada [np. redaktor informuje:"prosze
        > wlaczyc glosniej odbiornikow - maroon 5]...

A mi bardzo odpowiada jak P.Baron prosi o zrobienie radia nieco głośniej. Często właśnie wtedy to robię i ... to działa. I mi osobiście szkoda by było gdyby odszedł do innego "łagodnego" radia.
    • Gość: helga Re: Trójka gra dobrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.04, 15:16
      Mam dla wszystkich malkontentów radę - nie podoba wam się Trójka, to jej nie
      słuchajcie. Ubolewacie, że musicie płacić abonament? To nie płaćcie! Wasz
      wybór. Jak chcecie wyciszajacego radia, to włączcie sobie Radio Józef -
      rozgłośnia bardzo dobra i ambitna (ja nie słucham, bo wolę trójkową muzyke).
      Ale wy nie spróbujecie posłuchać nawet tego radia, bo od razu kojarzy wam się z
      Rydzykiem i Kościołem. Mimo, ze maryja i Jozef o dwie różne bajki. Takie z was
      snoby, że nikt by się nie przyznał, że słucha Radia Józef (to obciach
      przecież!) - wolicie biadolić, ze Trójka się komercjalizuje... A nie poszukacie
      czegoś lepszego.
      • Gość: Basil Fawlty Re: Trójka gra dobrze IP: *.pool82185.interbusiness.it 17.06.04, 18:19
        Gość portalu: helga napisał(a):

> Mam dla wszystkich malkontentów radę - nie podoba wam się Trójka, to jej nie
        > słuchajcie.
        Nie słucham, już nie...

> Ubolewacie, że musicie płacić abonament? To nie płaćcie! Wasz
        > wybór.
        Nie do końca - teoretycznie jest przymus; kto nie płaci, ten łamie prawo.
        Przez to mam moralny dylemat - może niewielkiego kalibru, ale jednak.

> Jak chcecie wyciszajacego radia, to włączcie sobie Radio Józef -
        > rozgłośnia bardzo dobra i ambitna (ja nie słucham, bo wolę trójkową muzyke).
        > Ale wy nie spróbujecie posłuchać nawet tego radia, bo od razu kojarzy wam się
        > z Rydzykiem i Kościołem. Mimo, ze maryja i Jozef o dwie różne bajki. Takie z
        > was snoby, że nikt by się nie przyznał, że słucha Radia Józef (to obciach
        > przecież!) - wolicie biadolić, ze Trójka się komercjalizuje... A nie
        > poszukacie czegoś lepszego.

Daruj sobie takie odgórne uogólnienia. Termin "radio katolickie" nie jest
        tożsamy z "Radio Maryja" i dobrze o tym wiemy. Powiedzmy sobie tylko tyle, że
        są to radia regionalne, mniej lub bardziej ambitne, ale cóż - nieatrakcyjne dla
        wszechpotężnych reklamodawców, i nie tak znane szerokiemu audytorium (a szkoda,
        świat byłby lepszy).
        A obecne "biadolenie" na Trójkę ma swoje bardzo dobrze merytorycznie
        ugruntowane podstawy. Całe forum "Radio" + koniecznie znajomość Trójki sprzed
        2000 roku wystarczają, aby zrozumieć, że to "biadolenie" nie jest czczą
        narzekaniną. Tylko komu się teraz chce przedzierać przez dwa najistotniejsze
        dla sprawy wątki - "Dlaczego z radiowej Trójki eliminuje się kulturę" cz. 1 i
        cz. 2 ???
          • Gość: Basil Fawlty Re: Trójka gra dobrze IP: *.pool82185.interbusiness.it 17.06.04, 18:38
            Gość portalu: helga napisał(a):

> Bo istnieją ważniejsze i ciekawsze na tym świecie sprawy niż radio.

Niewątpliwie, ale akurat tu dyskutujemy o radiu i o tym, co ono dla nas znaczy.
            Jeśli dla kogoś radio (jako takie) nie znaczy nic - zapewne tu, na to forum,
            nie zagląda.
            Skoro ja tu zaglądam, ty tu zaglądasz - należy przynajmniej domniemywać, że
            radio (jako takie) jest obecne w naszej codzienności i wywołuje w tobie, we
            mnie określone reakcje i emocje.
            Jeśli teraz twierdzisz, że "są ważniejsze sprawy niż radio", to ja się zaczynam
            dziwić, po co w ogóle zabierasz głos w sprawie radia?
          • Gość: Basil Fawlty Re: Trójka gra dobrze IP: *.pool82185.interbusiness.it 17.06.04, 18:45
            Gość portalu: kiejstut napisał(a):

> Jak nie masz radia ani telewizora to po co masz płacić abonament? O zadnym
            > przymusie nie ma mowy...
            Ale mam i radio, i telewizor, bo żyję w XXI wieku, a nie w czasach Wielkiego
            Księcia Witolda (chociaż... zastanowiłbym się... ;-) )
            Stać mnie na odbiornik radiowy, stać mnie na telewizor i stać mnie na płatne
            kanały, w których oglądam to, czego od nich oczekuję. Ale nie stać mnie na
            płacenie obowiązkowego abonamentu, w zamian za który otrzymuję chłamowaty
            program i wystąpienia pracowników Polskiego Radia na forum.

> Zresztą płacenie abonamentu to dla was tylko wygodny
            > pretekst, żeby móc ponarzekać, jakie to radio się zrobiło takie a takie...
            Żaden pretekst - a narzekam, ponieważ z faktu, że ustawowo muszę płacić
            abonament, nie mam żadnej korzyści.
      • obserwator17 Re: Trójka gra dobrze 17.06.04, 23:02
        > Mam dla wszystkich malkontentów

Oho, niezły początek. Na powitanie "malkontenci", potem jeszcze "snoby". Nie
        żałuj sobie, poleć starą sztampą: "Frustraci, zgorzknialcy, skansen i oszołomy" :-)

> nie podoba wam się Trójka,
        > to jej nie słuchajcie.

Z tego, co czytam - tak właśnie ludzie robią

> Ubolewacie, że musicie płacić abonament?
        > To nie płaćcie! Wasz wybór.

Bredzisz.
        Nie, to nie wybór. To przymus. Mogę nie słuchać radia publicznego, ale abonament
        płacić na nie muszę. To żaden wybór.
        Poza tym namawianie do niepłacenia jest namawianiem do łamania prawa, które w
        niesprzyjających okolicznościach może skonczyć się komornikiem. Płacić abonament
        musisz, choćbyś radia publicznego nie słuchał/-ła. Możesz słuchać nawet RMF czy
        Radia Maryja 24 godziny na dobę, a płacić abonament (czytaj: haracz na radio
        publiczne czyli m.in. badziewiastą trUjkę) musisz. Wystarczy, że masz
        radioodbiornik.

> Jak chcecie wyciszajacego radia, to włączcie
        > sobie Radio Józef - rozgłośnia bardzo dobra
        > i ambitna (ja nie słucham, bo wolę trójkową muzyke).

Wolisz mniej ambitną? Cóż... żadne zaskoczenie.

> Ale wy nie spróbujecie posłuchać nawet
        > tego radia, bo od razu kojarzy wam się z
        > Rydzykiem i Kościołem. Mimo, ze maryja
        > i Jozef o dwie różne bajki. Takie z was
        > snoby, że nikt by się nie przyznał, że
        > słucha Radia Józef (to obciach przecież!)

Ty się przyznałeś/-łaś, że nie słuchasz. Wśród forumowiczów przypuszczam jest
        kilka takich osób, a o Radio Józef sam czytałem tu parę razy. Tu i na stronie
        Tajniaka w dawnych czasach protestowych. Chyba zresztą do tej pory pojawiają sie
        na tej stronie omówienia audycji muzycznych tej sytacji. No i co? Jak ci teraz?
        A teraz powiedz mi, jaki zasięg ma radio Józef i ile procent ludzi w kraju może
        go słuchać? Jaki zasięg ma trUjka? Jaką kasę na reklamę ma Radio Józegf, a jaką
        ma trUjka?
        Dodaj dwa do dwóch i powiedz, dlaczego więcej ludzi mówi o trUjce, a nie o RJ.

Nie dość, że piszesz bzdury, że piszesz nieprawdę, to jeszcze bezpodstawnie
        obrzucasz forumowiczów epitetatmi. Wiesz co? Idź sobie radzić ze sobą i swoimi
        emocjami. Gdzie indziej. Do pracy na przykład.
    • koliberek33 Re: Trójka gra dobrze 20.06.04, 09:48
      Na ten temat wiele napisano.
      Trójka gra dobrze rzadko, w nielicznych nocnych audycjach autorskich. czasem z
      play-listy gra no najwyżej poprawnie.
      To Tró(U)jka lansowała takie gnioty, jak: Black Eyed Peas, Jamelię, Girls
      Aloud, Attomic Kitten, Beyonce (!!!), Christinę Aguilerę, Justina Timberlake'a,
      Nelly-Kelly i Sreli, Jennifer Lopez, Sugababes, Pink, Reni Jusis (tak często),
      Testosteron (tak czesto nawet Kayah słaba mdli), trzecioligowy Bajm, Kylie
      Minogue, Kasia Klich, Bertine, Ania (tak często!!),

I to nie tylko zagrała, nie tylko można było głosować na LP3 (jakoś nie
      odnosiły większych sukcesów) ale grano do wyrzygania nawet jak stały się
      przebrzmiałymi hitami.
      Tu link:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=483&w=4493117&v=2&s=0
      --
      koliber
    • Gość: as Re: Trójka gra dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.04, 11:32
      "A dlaczego Trójka traci na słupkach??? Odpowiedź jest prosta - bo
      > nie leci cały czas muzyka, a dość sporo informacji. Zważywszy na to mozna
      > dojść w łatwy sposób do wniosku, dlaczego Zetka i RMF ściągnęły z anteny
      > audycje publicystyczne... bo leciały słupki. Dlatego konkludując, mimo
      > wszystko Trójka pozostaje stacją dla inteligentnego odbiorcy."całkowicie się
      ztym zgadzam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka