Dodaj do ulubionych

WTORKOWY SKANADAL

16.02.05, 09:41
Co się dzieje rano poranek ucięty, myślałem, że nadrobię to w nocy a tu nic
tzn. Wojciechowski, bardzo lubie jego audycje, ale bez przesady. Ciekawe czym
narazil się Pan Ziemkiewicz Pani Redaktor Naczelnej, że pocięto jego program.
Tak myślałem, że robimy niedźwiedzią przysługę Ziemkiewiczowi robiąc ranking
prowadzących poranek.
Bałem się o dzisiejszą audycję Doroty Gawryluk, ale była. Zobaczymy jak długo.
SANDAL WTORKOWY - ZERO WJAŚNIEŃ SKANDAL
Obserwuj wątek
    • Gość: Preslaw Re: WTORKOWY SKANADAL IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.02.05, 20:42
      Ale co się stało?
    • Gość: michu Re: WTORKOWY SKANADAL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 21:58
      Jak zero wyjaśnień, przeciez wyjasniono że była usterka techniczna. Jeśli
      słuchałeś poranka to wiesz że rozmowa urwała się w połowie zdania jednego z
      komentatorów czyli pewnie na prawde się coś popsuło
      • massta Re: WTORKOWY SKANADAL 17.02.05, 00:19
        daj spokoj. przeciez latwiej, niz uwierzyc ze cos sie naprawde zepsulo, uknuc
        jakas spiskowa teorie dziejow...tego typu zenada jest uprawiana na tym forum
        non-stop.
        • Gość: Grażyna Re: WTORKOWY SKANADAL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 09:39
          Nie pierwszy raz coś się zepsuło akurat we wtorek. Parę miesięcy temu też nie
          mogłam słuchać Ziemkiewicza.
          • grzegorz-adam Re: WTORKOWY SKANADAL 17.02.05, 10:57
            ok coś sie zepsuło ale powtórkę poranka w nocy mogli puścić a tu nic
            • massta Re: WTORKOWY SKANADAL 17.02.05, 11:43
              A ty myślisz, że jak coś się psuje w czasie programu na żywo to ten program
              jest kontynuowany? Odpowiem ci - tak nie jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka