Dodaj do ulubionych

ANTYRADIO od 1 czerwca

IP: *.acn.waw.pl 20.05.05, 12:13
za WM:
"
Od czerwca Radio 94 i Flash zmieniają swoją nazwę. To początek nowej sieci
radiowej.

Popularność kultowej już audycji radiowej "Antylista", którą prowadzą
wspólnie w warszawskim radiu 94 i katowicki Flash Kuba Wojewódzki i Michał
Fugurski, wykorzystali szefowie grupy radiowej ad.point do których należą
obie rozgłośnie.

Od 1 czerwca obie stacje zmieniają nazwę na "Antyradio".

Ujednolicona nazwa ma ułatwić prowadzenie akcji programowych i promocyjnych
oraz umożliwić budowanie w przyszłości nowej sieci radiowej - "Antyradio".

- Radio 94 i Radio Flash stają się zunifikowanym 'Antyradiem' od 1.06.2005.
Wstępna inauguracja nastąpi w trakcie imprezy 20.05 pt. "7 grzechów głównych"
na kortach hotelu Airport, gdzie odbędzie pierwsza edycja wręczenia
nagród "rogatych mikrofonów" dla największych grzeszników 2005 odwiedzających
naszą stacje. Premieraantenowa brandu nastąpi pierwszego czerwca - powiedział
wortalowi Wirtualnemedia.pl Michał Figurski, redaktor naczelny
rozgłośni "Antyradio".

Tego samego dnia rozpoczyna się kampania outdoorowa i prasowa w Warszawie i
Katowicach.

- Profil stacji nie ulega zmianie poza kilku nowymi pozycjami programowymi,
zmianie ojinglowania i retuszu playlisty - dodał Figurski.
"
Obserwuj wątek
    • Gość: Majtek Re: ANTYRADIO od 1 czerwca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 16:58
      Ale mi to nowość... pisano o tym we wtorek na ctime.pl:
      ctime.pl/news/media/266,antyradio,juz,w,czerwcu.html
      a jeszcze wcześniej na forum gazeta.pl ;)
    • Gość: Mohawk Re: ANTYRADIO od 1 czerwca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 01:48
      a tak by the way o jakim sukcesie my mowimy o 3 % sluchalnosci w Warszawie
      chyba troche za mocno nadmuchane :)
    • kicior99 Re: ANTYRADIO od 1 czerwca 21.05.05, 16:35
      Pomysl nienowy. W latach 80. G. Miecugow prowadzil w pr. IV PR tzw. bubloteke a
      w latach 1995 - 1998 program o nazwie Antylista nadawalo Radio 100 w Pile -
      prowadzil ja nizej podpisany.
      • Gość: Jacenty Re: ANTYRADIO od 1 czerwca IP: *.chello.pl 21.05.05, 17:56
        Figurski korzysta z pomysłów sprawdzonych wcześniej między innymi w Radiu Kolor
        i Radiostacji, choć nie tylko. Obwoływanie tego czymkolwiek powyżej
        przeciętnego studenckiego radyjka sprawia, że mnie pusty śmiech ogarnia ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka