Gość: asia
IP: 193.59.211.*
17.07.01, 10:41
Kiedyś w Gazecie został opublikowany artykuł o Pani Musierowicz, były tam
informacje o tym jak można zostać członkiem listy dyskusyjnej. Niestety nie
wiem, jak to zrobic, gazety tej nie mam, proszę o pomoc. Jeśli ktoś wie, proszę
o maila na adres jo_bi@poczta.fm
Serdecznie dziekuje, będę dźwięczna do śmierci.
asia