Dodaj do ulubionych

pseudonim dla rokosa....

IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.02, 23:27
witam,
proponuje konkurs; wymyslmy jakies pseudo dla nowej gwiazdy pr3, p.rokosa..
nastepny w kolejce: piotr łodej.

Obserwuj wątek
    • Gość: asdfg Re: pseudonim dla rokosa.... IP: 213.25.103.* 28.12.02, 10:30
      Rokos-kokos :)
      • tuhanka Re: pseudonim dla rokosa.... 30.12.02, 11:14
        Na onecie widziałam chyba "Roz-kos-z", może też być "Rokosz" :))
        • Gość: jarek Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 21:44
          "ROZKOSZ"??? - bez przesady!!!:-)))
          j.
          • Gość: marock Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 30.12.02, 23:52
            Przecież Rokos prowadził w warszawskim Radiu Kolor 103FM "Rozkoszny poranek"
            więc się nie dziwcie że takie pseudo.
            • Gość: koliber Re: pseudonim dla rokosa..PRUSAKOLEP IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.12.02, 00:41
              Gość portalu: marock napisał(a):

              > Przecież Rokos prowadził w warszawskim Radiu Kolor 103FM "Rozkoszny poranek"
              > więc się nie dziwcie że takie pseudo.
              A to ta gwiazda z kolor, to dlatego Kolor zrezygnowało z Manna I Materny by
              zatrudnić Wronę i Rokosa. Inwazja.
              Prusakolep. (to moja propozycja)
    • Gość: wesołek Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.02, 21:52
      Aneto Wrono come tu back natychmiast?
    • Gość: Jarek ROKOS-MŁOKOS IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.03, 14:36
      :-)
      J.
    • Gość: Jureek Re: pseudonim dla rokosa? IP: 212.20.131.* 07.01.03, 11:00
      nie zasłużył.
      Jurek
    • Gość: Greg F. Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.03, 14:34
      Proponuję "Arcziw" albo "Archive" (wiemy o co chodzi ;–) ??).
    • Gość: Gość Re: pseudonim dla rokosa.... IP: proxy / *.gennet.ee 09.01.03, 11:51
      Może "syntezator mowy"?
      • Gość: Kato Rokosanka...n/t IP: *.chello.pl 09.01.03, 16:23

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka