Gość: k19 IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.02, 23:27 witam, proponuje konkurs; wymyslmy jakies pseudo dla nowej gwiazdy pr3, p.rokosa.. nastepny w kolejce: piotr łodej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asdfg Re: pseudonim dla rokosa.... IP: 213.25.103.* 28.12.02, 10:30 Rokos-kokos :) Odpowiedz Link Zgłoś
tuhanka Re: pseudonim dla rokosa.... 30.12.02, 11:14 Na onecie widziałam chyba "Roz-kos-z", może też być "Rokosz" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 21:44 "ROZKOSZ"??? - bez przesady!!!:-))) j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marock Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 30.12.02, 23:52 Przecież Rokos prowadził w warszawskim Radiu Kolor 103FM "Rozkoszny poranek" więc się nie dziwcie że takie pseudo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koliber Re: pseudonim dla rokosa..PRUSAKOLEP IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.12.02, 00:41 Gość portalu: marock napisał(a): > Przecież Rokos prowadził w warszawskim Radiu Kolor 103FM "Rozkoszny poranek" > więc się nie dziwcie że takie pseudo. A to ta gwiazda z kolor, to dlatego Kolor zrezygnowało z Manna I Materny by zatrudnić Wronę i Rokosa. Inwazja. Prusakolep. (to moja propozycja) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.02, 21:52 Aneto Wrono come tu back natychmiast? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: pseudonim dla rokosa? IP: 212.20.131.* 07.01.03, 11:00 nie zasłużył. Jurek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg F. Re: pseudonim dla rokosa.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.03, 14:34 Proponuję "Arcziw" albo "Archive" (wiemy o co chodzi ;–) ??). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: pseudonim dla rokosa.... IP: proxy / *.gennet.ee 09.01.03, 11:51 Może "syntezator mowy"? Odpowiedz Link Zgłoś