Dodaj do ulubionych

Radio Vox FM

12.02.07, 11:17
Zakładam wątek miłośników radia vox fm. Czy są tu tacy?
Zapraszam w tym temacie do podawania nowości związanych z tym radiem i
dyskutowania na ich temat. :)

Tak żeby nie robic off topu to powiem że fajnie, że Czejarek jest w Voxie.
Pasuje trochę wg mnie do tego radia. Jest bardziej rozrywkowy niż w Polskim
Radiu moim zdaniem.
Obserwuj wątek
      • djmc100 Re: Radio Vox FM 12.02.07, 20:35
        MAŁGORZTA KURZAJEWSKA I ROMAN CZEJAREK

On o Niej: Gdyby mogła - całymi dniami oglądałaby kanały sportowe. Piłka nożna -
        to jej ulubiony "serial". Trzeba zmienić koło, wywiercić otwór w ścianie? To dla
        Niej żaden problem. Spokojnie radzi sobie z tym, wobec czego mężczyźni często są
        bezradni. A przy tym nie traci wdzięku, jest subtelna, wrażliwa i przede
        wszystkim bardzo kobieca. Taka właśnie jest Małgorzata Kurzajewska.

Ona o Nim: Miły, sympatyczny i można się od niego wiele nauczyć. Czasami ma
        trochę zwariowane pomysły ale da się to wytrzymać. Nosi ze sobą też słynny
        kubek, którego pilnuje jak oka w głowie. Rano niezastąpiony! Ciekawe tylko jak
        on to robi, że o tej dziwnej porze wcale nie jest śpiący?! Jednym słowem Roman
        Czejarek.

A razem to z Nas taka NIETYPOWA PaRa!
        Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku od 6.00 do 10.00 !!!

albo napiszcie:
        m.kurzajewska@voxfm.pl
        r.czejarek@voxfm.pl
        • djmc100 Re: Radio Vox FM 13.02.07, 21:40
          On o Niej: Gdyby mogła - całymi dniami oglądałaby kanały sportowe. Piłka nożna
          - to jej ulubiony "serial"...

Ona o Nim: Witać dzień u jego boku to przyjemność.
          Jest: miły, sympatyczny i można się od niego wiele nauczyć...

Na poranek zapraszają:
          Małgorzata Kurzajewska i Roman Czejarek.
          Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku, od 6.00 do 10.00 :)

Plan naszego poranka:

wizytówka dnia ok. 6.10, 7.10 i 8.10
          regionalna prognozy pogody ok. 6.20, 7.20 i 8.20
          przegląd prasy o 6.40 (poważny) i 6.50 (niepoważny)
          goście poranka: 7.35 (polityka) i 8.35 (ekonomia, ekologia, zdrowie)
          konkursy poranka: 7.55 i 8.55
          dyżur eksperta oraz porady dla słuchaczy VOX FM: 9.15-9.45
          nr telefonu do studia i do naszych gości: 0-801 307 309

On o Niej: Gdyby mogła - całymi dniami oglądałaby kanały sportowe. Piłka nożna -
          to jej ulubiony "serial". Trzeba zmienić koło, wywiercić otwór w ścianie? To dla
          Niej żaden problem. Spokojnie radzi sobie z tym, wobec czego mężczyźni często są

Czejarek.

Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku od 6.00 do 10.00 !!!

albo napiszcie:
          m.kurzajewska@voxfm.pl
          r.czejarek@voxfm.pl
      • gosia_kurzajewska Re: Radio Vox FM 31.03.07, 23:40
        Bardzo proszę,
        Wszystkich naszych słuchaczy o pomoc i o aktywne włącznie się do tworzenia
        naszych audycji z kim chcięlibyście posłuchać weekendowych wywiadówm kogo
        chcięlibyście prześwietlić. Czekamy z Mariuszem Abramowiczem na wasze uwagi.
        Z góry wielkie dzięki.... m.kurzajewska@voxfm.pl
    • yenni Re: Radio Vox FM 14.02.07, 09:29
      Świetny pomysł z tym wątkiem. Poranki w VOX FM to najlepsza audycja przez cały
      dzień. Tematy poważne i lekkie, odpowiednio "wymieszane" oraz profesjonalism
      prowadzących sprawiają, ze przyjemnie sie słucha tej stacji.
      Roman Czejarek ma tu chyba więcej swobody niz w Jedynce i moze w większym
      stopniu realizować swoje pomysły co do sposobu prowadzenia programu.
      A najbardziej mi sie podoba ze chociaż jest luz, to jednak do Słuchacza wciąz
      mówi sie "proszę Pani/Pana". To bardzo odróżnia to radio od innych komercyjnych
      stacji.

No i super sa te wyjazdowe spotkania ze Słuchaczami! Było już Zakopane, dziś
      jest Warszawa a niedługo ... Kraków i Szczecin!
      Oby tak dalej:)
      • djmc100 Re: Radio Vox FM 14.02.07, 21:23
        Podzielam twoją opinię.
        Obecnie w Voxie narazie słucham tylko poranków, bo nie ma na inne audycje
        poprostu czasu. Ale codziennie specjalnie przed wyjściem o 6.00 włączam Vox i do
        tej 7, póki nie wyjde gra w moim odbiorniku. Polecam wszystkim. Mi zawsze się
        poprawia humor, i nawet jak mi się o tej 6 rano nie chce wstac tylko dlatego
        żęby włączyc radio, to jak już je włącze to budzę się do zycia i jestem wyspany.
        Pozdrowienia dla pary prowadzącej.
        • t-tw Re: Radio Vox FM 16.02.07, 11:27
          Wszystko super!!!

Niech tylko uruchomia nadawanie w VOX FM necie
          poniewaz dotychczas mozna bylo sluchac tymczasowo z lodzkiego serwera ale i to
          padlo;(

Na stronie www.voxfm.pl jest, ze nadawanie bedzie w najblizszym czasie, ale cos
          sie to niepokojaco przeciaga.

Zanim uruchomia nowe nadajniki to nadawanie w necie (byle dobrej jakosci) bedzie
          jedyna mozliwoscia sluchania VOXU dla fanow:)

Napewno wtedy wzrosnie sluchalnosc, chociaz i tak ostatnio wzroslo o 400%

Pozdrawiam
          bubu40
          z Fan Clubu VOX FM
          www.fcvoxfm.neostrada.pl

• djmc100 Re: Radio Vox FM 16.02.07, 21:04
            Masz rację. Ale radio Vox Fm jest skierowane głównie dla ludzi pracujących w
            młodym wieku z dużych miast, a tam często to radio jest. Ja bym proponował
            najpierw zając się tworzeniem nowych nadajników. Np. Poznań jest do obsadzenia.
      • benq13 Re: Radio Vox FM 16.02.07, 12:14
        Poranki rzeczywiście są super ale tylko w wydaniu Romka Czejarka!!! Niestety p.
        Kurzajewska tylko mu PRZESZKADZA!!! Te jej ciągłe wpadki słowne, jąkanie się i
        dykcja jakby jadła bułkę! Wielu moich znajomych nie słucha poranka tylko z tego
        powodu a szkoda!
        • gosia_kurzajewska Re: Radio Vox FM 20.03.07, 10:28
          Oczywiście, czytanie o sobie baaardzo nie pochlebnych opinii nie nalezy do
          przyjemności. Jednak konstruktywna krytyka zawsze pozwala polepszać swoje
          umiejęności - za co bardzo dziękuję!!!! Nie zamierzam podejmować walki z Romanem
          Czejarkiem, ale wspołpracować ... I oczywiście zawsze stać w jego tle... Będę
          się starać poprawiać swój wizerunek w Pańskich oczach. Proszę jednk pamiętać...,
          ze kto rano wstaje nie zawsze jest w wysokiej formie? Życzę miłego dnia ....
          • yenni Re: Radio Vox FM 20.03.07, 19:45
            Witamy na forum, Pani Gosiu:)
            Powtórze się, ale trudno:) Mnie sie poranny program bardzo podoba:) Co do
            zmian, to jestem za większą ilością słowa kosztem muzyki no i może przegląd
            prasy dłuższy nieco, bardziej rozbudowany. Ale sądzę że powoli poranne pasmo
            bedzie się zmieniac, jak i całe radio:) Zmieniać oczywiście na lepsze:)
    • basia2009 Re: Radio Vox FM 17.02.07, 10:37
      Bardzo przypadła mi do gustu poranna audycja prowadzona przez Małgorzatę
      Kurzajewską
      i Romana Czejarka. Nadaje miły początek dniu i poprawia humor gdy wstanie
      się „lewą nogą”.
      Duża w tym zasługa osób prowadzących audycję, zawsze swobodni i uśmiechnięci
      czuje się ten profesjonalizm. Duże brawa dla prowadzących! I właśnie dlatego
      jestem za tym aby było troszkę mniej w tej audycji muzyki (choć muzyczka jest
      świetna) bo szalenie miło słucha się głosu p. Małgosi i p. Romka, więc trochę
      brakuje rozmów i różnego tematu dyskusji. Ale to są jak na razie początki,
      sądzę że z czasem się to zmieni a pomysłów nie zabraknie.
      Bardzo mnie to cieszy, że wzrasta słuchalność tej stacji.
      • magfitz Re: Radio Vox FM 19.02.07, 12:59
        NIe rozumiem jak mozesz zachwycac sie glosem Pani Kurzajewskiej??? Tego nie da
        sie sluchac!!!Wyzywajacy,prowokujacy,wrecz drazniacy dla ucha glos, pomijajac
        wpadki i glupie zarty z jej strony! To nie Eska czy Maxxx dla 15-stek!Jakis
        poziom trzeba utrzymac,a w jej wykonaniu trudno o cos takiego.Kto ja tam
        zatrudnil??Kurzajewska niech idzie na wioske i tam nadaje w radiowezle lub
        zapowiada odjazdy pociagow na dworcu!
        Czejarek trzymaj tak dalej:)
        A tak w ogole, moze ktos juz zmieni ciagle powtarzajaca sie muzyke VOX Fm?
    • prezes_joanna Re: Radio Vox FM 18.02.07, 19:27
      Ja także czekam na możliwosc słuchania VOXu u siebie w kaliszu, do niedawna
      słuchałam w internecie z łódzkiego serwera, ale teraz nie ma nawet tego.
      zreszta czekam jednak niecierpliwie na mozliwosc słuchani atak normalnie przez
      radioodbiornik, bo jak tu słuchan np radia przez internet w pracy?:((
      poranki bardzo mi sie podobały. Mysle ze całosc programu powinna lekko sie
      zmienic. mniej muzyki, wiecej rozmów. wiecej GŁOSU. moze udało by sie
      wprowadzic np jakies słuchowiska radiowe? albo tematyczne dni? np polityczny
      poniedziałek, filmowy wtorek, muzyczna sroda, czwartek przyrodniczy, piatek
      muzyczny, sobota podróżnicza. ???????? albo cos takiego. no niekoniecznie cały
      dzien jeden temat ale taki wątek przewodni:) moze znalazło by sie miejsce na
      jakis kącik kabaretowy w tygodniu. no i zdecydowanie zeby osoby prowadzace
      wiecej rozmawiały, niech mówią do siebie i do nas, bo my kochamy te głosy
      bardziej niz najwspanialsza muzykę. :) pozdrowienia dla całego zespołu RADIA
      VOX i powodzenia:)
      • djmc100 Re: Radio Vox FM 18.02.07, 21:13
        Masz rację ale czy odbiornik w Kaliszu jest opłacalny? Czy byłby potrzebny? Ja
        się zastanawiałem nad nadajnikiem w Poznaniu, który by objął swoim zasięgiem
        m.in. Twój Kalisz. Co ty na to? Ale to trzeba pisac do Voxu w tej sprawie. Co do
        słuchowisk jestem na tak, ale głównie wieczorami. A pasmo publicystyczne
        przeniesc na 22 do 24. To jest wtedy taki czas na takie tematy oderwane od
        polityki. Natomiast ktoś kto wraca o 20 zmęczony z pracy, nie chce słuchac
        rozmów tylko dużo odprężającej muzyki. Tematyczne dni, pomysł nie zły, ale ja
        bym tak nie dzielił. Bardziej bym zrobił tematy przewodnie typu: w poniedziałek
        19.02 mówimy o aborcji przez cały dzien, we wtorek 20.02 mówimy o tym, jak mile
        spędzic dzien w pracy itd. Nie każdego dnia tygodnia tak samo co tydzien, ale
        temat aktualny na czasie. Podobnie ma Radio Podlasie. Kabaretową audycję
        zrobiłbym np. w niedzielny wieczór o 22, trochę humoru przed nudnym tygodniem. A
        co do głosu to jest go w dzień za mało. Przede wszystkim więcej wiadomości. W
        raporcie dnia przydałoby się ich szczególnie więcej.
      • michael112 Re: Radio Vox FM 28.02.07, 21:05
        prezes_joanna napisała:

> Ja także czekam na możliwosc słuchania VOXu u siebie w kaliszu, do niedawna
        > słuchałam w internecie z łódzkiego serwera, ale teraz nie ma nawet tego.
        Dla wszystkich chcących posłuchać VOX-a przez internet: nowy stream
        voxwarszawa.stacja.fm:42092/listen.pls Jak wynika z nazwy, tym razem
        jest to oddział warszawski, ale nie wiem, czy to robi różnicę.
    • villac Re: Radio Vox FM 18.02.07, 21:21
      Coraz więcej znanych głosów przyzwoitych ludzi słyszę w radiu Vox.
      Dobra muzyka, dobry czas "gadany", (bez ataków radiowej agresji w wykonaniu
      kobiet "po spożyciu" trajkoczących bez sensu i samozadowolonych złotoustych
      prezenterów RMF,Zet,itp). Słowo i muzyka proporcjonalnie wyważone, zapowiada
      się dobre i mądre radio które NIE NUDZI. Oby tak dalej. Słucha się tego radia z
      przyjemnością
      • cubar Re: Radio Vox FM 20.02.07, 20:17
        Witam!

Poranek - rzecz gustu. Jak dla mnie nie jest tak wspaniale i można co nieco
        poprawić na lepsze. Przede wszystkim prowadzący mogliby ustalić między sobą
        jakieś zasady, bo są sytuacje, w których oboje siebie przekrzykują. Po drugie
        nie wiem czemu na stronie Vox FM w planie poranka nie ma ani słowa o audycjach
        katolickich?

Ostatnio podoba mi się coraz bardziej popołudniowe pasmo (można powiedzieć takie
        kulturalne) Mariusza Abramowicza. Natomiast co do Raportu dnia, to chyba zależy
        od miasta. Dla mnie raport jest w miarę dobrze zorganizowany.

Pomysł z pasmami tematycznymi też nie jest najgorszy, ale już namiastka czegoś
        takiego była w Voxie, jak jeszcze istniał program 'Między nami mówiąc' i było 4
        prowadzących. Każdy w konkretnym dniu i każdy z nich interesował się inną
        dziedziną życia. Dzisiaj już nie jest to tak schematyczne i wszyscy się
        przeplatają, tak że nie wiadomo kto kiedy i o czym będzie mówił.

Co do muzyki - fakt, piosenki często się powtarzają, ale za to jest pewna ich
        grupa, która wykracza poza format stacji - np. z lat '90: 'N'oubliez Jamais'
        Cockera, 'In My Secret Life' Cohena czy duet Bocelli & Brightman. Znajdą się też
        utwory z lat '50, więc przekrój jest spory.

Jeśli chodzi o nadajniki, to sprawa wydaje się być ciekawa. Ostatnio często w
        poranku podawana jest pogoda dla Olsztyna, więc czyżby Olsztyn miał dołączyć do
        sieci Vox FM?

Podsumowując - ogólnie radio mi się podoba i z grubsza mogłoby pozostać w takiej
        formie. Choć wolałbym więcej lokalności.
        • djmc100 Re: Radio Vox FM 20.02.07, 21:52
          Co do poranka właśnie zauważyłem że się nie przekrzykują, a dobrze im wychodzi
          współpraca. Co do programu to oprócz programów katolickich to ja bym wpisał
          godziny wiadomości i to przez cały dzień.

A prognoza 'Olsztyn chmury i deszcz, Warszawa chmury, deszcz i śnieg" to lipna
          jest. Mogli by więcej opisywac.
          • yenni Re: Radio Vox FM 21.02.07, 13:30
            Strona VOX FM sie rozwija. Widzę, że zaczeli umieszczać zapowiedzi na dzień
            następny, jeśli chodzi o poszczególne programy. Bardzo mi to odpowiada, bo
            wiem, czego moge sie spodziewać. A jesli jakiś temat wyda sie szczególnie
            interesujący to będę mogła sobie jakoś "zaplanować" słuchanie. Mam nadzieję, ze
            niedługo każdy z prowadzących będzie dawał takie zapowiedzi do swoich audycji,
            a może w przyszłości powstanie nawet tygodniowa ramówka z informacjami?:)
            • djmc100 Re: Radio Vox FM 21.02.07, 22:00
              Mam taką nadzieję, narazie jest to wogóle nie poukładane, mogliby np. dawac na
              stronie główną aktualną audycję i zapowiedzi, a niżej co następnie oraz potem i
              w każdej z nich szczegółowy opis, o czym dzisiaj jest.

On o Niej: Całymi dniami oglądałaby kanały sportowe...

Ona o Nim: Witać dzień u jego boku to przyjemność...

Na poranek zapraszają:

KTO RANO WSTAJE - czwartek 22 lutego 2007, m.in. :
              Adam Wajrak wprost z doliny Rospudy o proteście ekologów. Wojciech Olejniczak -
              wicemarszałek sejmu, lider SLD - o polityce. Agnieszka Szulim z TVP1 o kulisach
              srebrnego ekranu. Do tego najnowsze informacje, pogoda oraz przeglądy prasy.

Kto rano wstaje - poranek VOX FM
              od poniedziałku do piątku od 6.00 do 10.00

Czejarek.
              Prywatna strona Romka: www.czejarek.pl

Słuchajcie nas albo napiszcie:
              m.kurzajewska@voxfm.pl
              r.czejarek@voxfm.pl

Plan naszego poranka:
              goście poranka: 7.35 (polityka) oraz
              8.35 (ekonomia, ekologia, zdrowie)
              konkursy poranka: 7.55 i 8.55, czasami po 9.15 :)
              • djmc100 Re: Radio Vox FM 22.02.07, 22:01
                On o Niej: Całymi dniami oglądałaby kanały sportowe...

Ona o Nim: Witać dzień u jego boku to przyjemność...

Na poranek zapraszają:

KTO RANO WSTAJE - piątek 23 lutego 2007, m.in. :
                Porozmawiamy o kontrowersyjnych obwodnicach Augustowa i Warszawy. Opowiemy o
                filmowych oskarach i o tym kto najprawdopodobniej je dostanie (wśród naszych
                gości Grażyna Tobicka, Tomasz Raczek i Bożena Janicka). Będzie też o
                Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją (nasz ekspert to lekarz Maciej Matuszczyk).
                Do tego jak zawsze najnowsze informacje, pogoda oraz przeglądy prasy.

Czejarek.

m.kurzajewska@voxfm.pl
                r.czejarek@voxfm.pl

Plan naszego poranka:
                • djmc100 Re: Radio Vox FM 23.02.07, 21:46
                  Na poranek zapraszają:
                  Małgorzata Kurzajewska
                  Roman Czejarek

KTO RANO WSTAJE - poniedziałek 26 lutego 2007, m.in. :
                  W poniedziałek oczywiście na żywo będziemy obserwować finał rozdania Oscarów
                  (typy naszych ekspertów - Raczek: Babel, Diabeł ubiera się u Prady, Janicka:
                  Królowa, Lot 93, Ostatni król Szkocji, Kołodyński: Babel, Królowa, Listy z Iwo
                  Jimy). Porozmawiamy też o wydarzeniach politycznych z mijającego weekendu. Do
                  tego jak zawsze najnowsze informacje, pogoda oraz przeglądy prasy.

Czejarek.

m.kurzajewska@voxfm.pl
                  r.czejarek@voxfm.pl

Plan naszego poranka:
                  • magfitz Re: Radio Vox FM 24.02.07, 00:28
                    Widzę, że szybko zdjeto forum gazety ze strony Vox Fm. Czyzby zbyt ostre
                    komentarze nie podobały się ogółowi pracowników radia? Szkoda,że nie potraficie
                    spojrzeć bardziej świeżym umysłem na to co robicie. Teraz mnie nie dziwią wyniki
                    badań w poszczególnych miastach..na granicy błędu..buhahaha.
                    Może djmc100 przestaniesz juz kopiować zapowiedź dennego poranka Pani K.,bo to
                    już nudne..tak jak ta muzyka Vox Fm.
      • michael112 Re: Radio Vox FM 28.02.07, 21:09
        Ogólnie fajne radio, dobrze że jest pan Czejarek, tylko ja tej muzyki (g)old
        nie trawię. Wolę nowoczesne piosenki, takie, jakie są w Esce czy Radiostacji.
        A właśnie coś słyszałem, czyżby p. Czejarek miał coś robić również dla Eski
        latem? To byłoby bardzo miło.
            • roman.czejarek Od Romka z pierwszej ręki ;) 16.03.07, 12:53
              Ale tu różnych tematów. Ponieważ sporo dotyczy mnie i tego co robię postaram
              się od czasu do czasu odpowiadać bo tak chyba najlepiej.

1. Skąd domniemanie, że nie lubię ludzi z Eski? Pracujemy ramie w ramię na
              jednym korytarzu: Eska i VOX, i jest OKi. Dzięki temu wiem "na żywo" jak
              wyglądają Albercik i Pawelec, a to cenna wiedza. O znajomości z Puzonem nie
              wspomnę. Oczywiście, że jest zupełnie inaczej niż w Polskim Radiu, ale nie jest
              gorzej! Jest INACZEJ. Radio komercyjne to nie radio publiczne. Ja się cieszę!
              Nowe wyzwanie, nowi znajomi. Zasuwają tu jak małe motorki i jak ich za to
              bardzo cenię.

2. Strona www.voxfm.pl jest na etapie budowy. Czekamy na dobre propozycje. Nie
              wszystko da się zrobić od razu ale się bardzo staramy. Jest już na przykład
              dobre audio i galerie z fotkami od kulis. Link do tego postu z Forum gazeta.pl
              rzeczywiście był tam przez kilka dni na stronie voxfm.pl (ja go tam przypiąłem)
              ale na polecenie szefów musiałem odpiąć. Nie dlatego, że coś tu jest
              krytycznego, bo na takie właśnie uwagi czekamy i bardzo za nie dziękuję, tylko
              dlatego, że moja obecna firma ma generalnie zasadę by nie linkować się (bez
              umowy) z innymi komercyjnymi stronami. Nie wiedziałem o tym i w dobrej wierze
              podpiąłem.

3. Zauważyłem uwagi o braku w ramówce na stronie voxfm.pl elementów
              religijnych, które przecież też tu są. Racja! Już poprawione.

Pozdrawiam serdecznie.
              Roman Czejarek
              www.czejarek.pl
              • cubar Wiosenne zmiany 21.03.07, 14:53
                Widzę, a raczej słyszę, że wiosenne porządki dotknęły nie tylko słuchaczy,
                podczas akcji z Muratorem, ale także same radio. Nowe jingle i piosenki w
                playliście. Ocenię później, jak się trochę z nimi osłucham, ale na pierwszy rzut
                ucha słychać w nich tę wiosnę.
    • su650 Re: Radio Vox FM 12.05.07, 23:12
      Chciałam zwrócić Państwa uwagę na pewiem miły dla ucha szczegól, otóż głos pani
      Kurzajewskiej słychać również w porannym programie Kawa czy herbata, ha!
      Oj, oberwę za ten wpis, co kochana?

ps. i oczywiście wiem, że każdy z tych zapalczywych, kiepsko wychowanych,
      forumowych krytyków zrobiłby wszytko lepiej niż inni, poranek w radiu
      poprowadziłby lepiej, w telewizji też, żeby tylko ktoś dał szansę! ale nie da,
      ha ha!
      • gosia_kurzajewska Re: Radio Vox FM 15.05.07, 08:12
        Coz za uważne uszy , co po niektórych - to prawda. Rzeczywiście wpis nosi
        znamiona prawdy. Oczywiście mam świadomość błędów. Ale życzę wszystkim, którzy
        potrafią i dostrzegaja nasze błędy i onich piszą wszystkiego co najlepsze, bo
        dzięki nim każdego dnia staramy się dążyć do doskonałości. Pozdrawia Gorąco
        • t-tw Re: Radio Vox FM- brak VOXU w necie!!!!!!!!!!!!!!! 15.05.07, 13:00
          Ciekawe kiedy VOX FM wreszcie przestanie lekcewazyc internautow

Od 3 tygodni (trzy tygodnie) nie dziala nadawanie VOXU FM przez internet!!!!
          Jezeli poprzednio dzialalo to przerywalo z 10 razy na godzine

INterwencje (na maile, telefony, SMS na adresy podane na stronie www.voxfm.pl) -
          nic nie daja. BRAK REAKCJI!!!!

Zatrudnijcie jakiegos mlodego informatycznego zdolniache z podstawowki lub
          gimazjum niech zrobi z tym nadawanie wreszcie porzadek!!!

Moze jakies info na stronie internetowej VOXU, w stylu. "Mamy problemy z
          nadawaniem ale przywrocimy nadawania VOX przez net do dnia xxx xxx 2007 roku na
          100%"

• michael112 Re: Radio Vox FM- brak VOXU w necie!!!!!!!!!!!!!! 15.05.07, 17:15
            To dlatego, że VOX, podobnie jak większość Esek (wspólny właściciel) nadają za
            ppomocą bezpłatnego serwera stacja.fm. A wiadomo, co bezpłatne, to 1) tandetne,
            po 2) przepełnione.
            A do tego, jakiś tydzień temu poinformowano, że usługa ta kończy swój żywot z
            dniem 31.05. Ja również pisałem przez forum Radiopolska.pl do pewnego
            użytkownika będącego pracownikiem Eski. Za pierwszym razem, jak jeszcze nie
            wiedziano o zamknięciu stacja.fm, odpowiedział mi, że planują przenieść
            nadawanie gdzie indziej, tylko trzeba poczekać. Jak okazało się, że zamykają
            stację.fm i pytałem się, co zrobią z tym, nic nie odpowiedział. Tymczasem inny
            użytkownik tego forum, niezwiązany z Eską, powiedział, że ponoć Eska nie
            zamierza płacić za nadawanie ani grosza. Widać, że pewnie jest to niestety
            prawda. Ciekawe, co zrobią ze stronką o nadawaniu przez internet po 1 czerwca?
            U Esek jest to tylko bannerek, i to nie u góry strony, więc pewnie cichaczem go
            usuną, ale u VOX-a to cała podstrona, to już będzie gorzej.
            • roman.czejarek Re: Radio Vox FM- brak VOXU w necie!!!!!!!!!!!!!! 16.05.07, 06:35
              Z tym serwerem to niestety prawda. Jesteśmy (mam na mysli VOX FM) zalezni w tym
              przypadku od rozwiązań Eski. I na razie nic tu sie nie zmieni, chyba , że nasi
              szefowie zadecyduja inaczej ale to już pytanie nie do mnie. Tez słyszałem
              wielokrotnie, że przenosimy sie na inny serwer. Prace trwaja ale kiedy i jak sie
              skonczą nie potrafie powiedzieć.
              Co do pyatń kierownych na ten temat do nas - to o ile trafiały do mnie -
              starałem sie odpowiadć (może w wielkiej masie listów cos tam pominąłe, jeżeli
              tak to przepraszam). Jak będzie cos konkretnego wiadomo na temat serwera to
              napiszę. Tez bym bardzo chcial by to szybko znalazlo pozytywne rozwiązanie.
              Pozdrawiam
              Roman Czejarek
              • michael112 Re: Radio Vox FM- brak VOXU w necie!!!!!!!!!!!!!! 16.05.07, 16:07
                Czyli pan, panie Czejarku, nie wie, czy po zamknięciu stacji.fm 1 czerwca VOX zniknie z internetu, czy też będzie inny serwer? Przez pewien czas nadawał z jakiegoś starego serwera Eski Łódź. Może warto by powrócić do tego rozwiązania?
                Jak na razie, rozwiązania alternatywne wobec stacja.fm zastosowały Eska Kraków, Eska Wrocław, Eska Opole (cały czas nadawali alternatywnie oprócz stacji.fm) i Eska Tarnów (stream mieli po Maksie, którego przejęli).
                • roman.czejarek Dobre wiadomości :) 18.05.07, 10:23
                  Bez obawy. Trwają poważne prace by wszystko było ok. Właśnie zakończyło się
                  przenoszenie stron VOX FM na serwer SuperMediów więc strona na pewno nie
                  zniknie. Po drugie kończymy prace na streamingiem audio z naszego serwera (więc
                  już nikt obcy nie będzie nam w tym grzebał), jeszcze tylko testy i jak się uda
                  lada momen już na stałe wrócimy do netu.

Prywatnie baaardzo się cieszę, ze cała sprawa znajdzie pozytywne rozwiązanie.
                  Myślę, że nawet moich szefów zaskoczyło powdzenie VOX FM w sieci i trochę ilość
                  osób, które chcą tego słuchać. W sumie to dobrze, dla mnie to też ważny argumet
                  bo jedną z piewrszych rzeczy jakią zrobiłem po przejściu do VOX FM była walka o
                  stronę www oraz audio.

Pozdrawiam
                  Roman Czejarek
                  www.voxfm.pl
                  www.czejarek.pl
        • jureek Re: Radio Vox FM 15.05.07, 17:00
          gosia_kurzajewska napisała:

> Coz za uważne uszy , co po niektórych - to prawda. Rzeczywiście wpis nosi
          > znamiona prawdy.

"Wpis nosi znamiona prawdy"??????
          Czyli co? Jest prawdziwy? Jest prawdziwy częściowo? A jeśli częściowo, to co
          jest w nim prawdziwe, a co nieprawdziwe?
          Można by poprosić trochę jaśniej, bez dyplomacji, bo po prostu pogubiłem się?
          Jura
              • roman.czejarek VOX FM w sieci 23.05.07, 06:44
                Zgodnie z tym co tu kilka dni temu pisałem... Udało się i VOX wrócił do sieci.
                Jakośc jest dużo lepsza (w zasadzie najlepsza z mozliwych do osiągnięcia w
                obecnej sytuacji), dodalismy tez sporo opcji dla posiadaczy różnych playerów i
                systemów (nie tylko Windows, jest też Linux).

Czekam na uwagi bo to czas na testy i poprawki. Strona będzie jeszcze modyfikowana.
                www.voxfm.pl i klikamy po lewej stronie ;)

Pozdrawiam
                Roman Czejarek
                www.czejarek.pl
    • Gość: rego Re: Radio Vox FM IP: *.free.aero2.net.pl 21.08.18, 17:51
      DNO ! 21 sierpień rano : dziennikarz albo ktoś kto się za niego podaje mówi "...o ogólnopolskim wietrzeniu ..." dziennikarka (co wątpliwe) pyta: czego wietrzenie ? a Tamten odpowiada że to cytuję "spanie bez bielizny bo..... " na co ta "dziennikarka" stwierdza że "lepiej się myć a nie wietrzyć " Poziom powala . Żenada i dno ... Tyle w temacie Vox . dziennikarstwo z Remizy !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka