Dodaj do ulubionych

Nowy szef ICE

28.05.26, 11:47
Nowy szef ICE nazywa się Żurek. Waldemar Żurek. Już wydał polecenie, żeby od teraz ICE szukało Ziobry.

Hej, tuskownicy! Schowajcie gdzieś tego błazna, to jest kompromitacja. Albo niech mu ktoś wytłumaczy, że na amerykańskich granicach nie stoją polscy WOPiści i nie sprawdzają czy każdy wjeżdżający do USA ma papiery wystawione przez Żurka.
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: Nowy szef ICE 28.05.26, 13:25
      Durny Ty jesteś, człowieku. A radość przedwczesna.
    • cojestdoktorku Re: Nowy szef ICE 02.06.26, 09:46
      o sprawie Ziobry duzo mówi Rokita (albo youtube ciagle mi go podsuwa)
      tutaj to nie wiem czy ma rację:
      www.youtube.com/shorts/ddWfBbs_mfw

      ale tutaj ma:
      www.youtube.com/shorts/qh3fS1yWmJE
      najlepiej poparcie buduje sie nie na planach gospodarczych, reformach, tylko na "igrzyskach zemsty" co ostatnio było widac u Węgrów
      • dorota_333 Rokita jest kompletnym idiotą 02.06.26, 10:29
        ...zawsze zresztą był, ale teraz zidiociał do reszty.

        Oba filmiki są - nie znajduję innego słowa - popisem debilizmu. Jakby nie rozumiał, lub udawał że nie rozumie, najprostszych spraw.

        Argument, że "jakby co do Ziobry były realne zarzuty, to by trąbili o tym od rana do wieczora" jest z d... wzięty. 26 zarzutów prokuratorskich, na ponad milion stron akt. Zorganizowana grupa przestępcza.

        Pogląd, że Tusk robi igrzyska zemsty, to kolejny strzał głupoty. Zdemolowanie wymiaru sprawiedliwości - i setki prostych zarzutów kryminalnych - muszą zostać rozliczone prawnie. Amen. To jest podstawowa funkcja państwa.

        Doktorku, ktoś, kto powiela taką argumentację jaką przedstawia Rokita jest albo 1. niedorozwojkiem albo 2. pisowskim trollem. Ty raczej jesteś tym drugim.

        A Rokitę z jego trwającym całe życie odklejeniem od rzeczywistości i siwą brodą zostawmy w spokoju. Broda nie uczyniła go ani Tołstojem ani Sokratesem.
      • bottom600 Re: Nowy szef ICE 02.06.26, 19:28
        Rokicie na starość już lotto, więc mówi teraz jak jest a Donka zna jak mało kto, w końcu jest ojcem chrzestnym tej wesołej ferajny;

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka