Dodaj do ulubionych

mentol holsy

10.03.08, 18:25
Czy ktos sie spotkal z uzaleznieniem od holsow. Tak od tych
niewinnych cukierkow mentolowych. Kiedys leczylem nimi gardlo a
teraz dzien bez holsa to dzien stracony. Wydawalo mi sie ze jest to
uzaleznienie od czynnosci od tego ze mam je w kieszeni, ale po 13
dniowym odwyku okazalo sie ze to chyba mentol uzaleznia
Obserwuj wątek
    • nikolinaa Re: mentol holsy 10.03.08, 18:31
      Z tym sie nie spotkalam. Ale skoro mowa o uzaleznieniu od dziwnych
      rzeczy, to moj znajomy jest uzalezniony od kropli do nosa.
      • aaugustw Re: mentol holsy 10.03.08, 19:55
        nikolinaa napisała:
        > Z tym sie nie spotkalam. Ale skoro mowa o uzaleznieniu od dziwnych
        > rzeczy, to moj znajomy jest uzalezniony od kropli do nosa.
        _________________________________________.
        Ja tez znam jednego takiego, ale on takze
        nie jest uzalezniony od tego...!
        A... ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka