qumak
10.03.08, 18:25
Czy ktos sie spotkal z uzaleznieniem od holsow. Tak od tych
niewinnych cukierkow mentolowych. Kiedys leczylem nimi gardlo a
teraz dzien bez holsa to dzien stracony. Wydawalo mi sie ze jest to
uzaleznienie od czynnosci od tego ze mam je w kieszeni, ale po 13
dniowym odwyku okazalo sie ze to chyba mentol uzaleznia