Gość: Marek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.12.05, 10:56
Wczoraj słuchałem wywiadu jakiego udzielił p. Gogolewski, chyba naczelny
magazynu Wino, dziennikarzowi radia TOK FM na okoliczność ogłoszenia że
Polska jest krajem winiarskim. Muszę szczerze powiedzieć że zacząłem z
zainteresowaniem słuchać tego wywiadu bo pomyślałem sobie że czegoś ciekawego
się dowiem. Jakaż niemiła spotkała mnie niespodzianka, równie bełkotliwego,
pochrząkującego, jąkającego się, sapiącego człowieka wypowiadającego się na
antenie to jeszcze nie słuszałem. Zresztą pal licho stylistykęjego wypowiedzi
ważne jest to że NIE DAŁO SIĘ ZROZUMIEĆ CO TEN CZŁOWIEK MÓWI!!!!!
W tych fragmentach języka polskiego (bo chyba w takim mówił) które były dla
mnie zrozumiałe, w żaden merytoryczny sposób p. Gogoliński nie był w stanie w
prostych słowach powiedzieć słuchaczom co ta decyzja oznacza dla producentów
wina w Polsce , mimo że zirytowany dziennikarz pytał o to dwa razy!!!!
Z tego co widzę na forum są osoby które współpracują z magazynem Wino, bardzo
bym prosił aby te osoby przekazały p. Gogolińskiemu, że jak następnym razem
zostanie zaproszony do wypowiedzenia się na antenie, to żeby przemyślał to co
ma zamiar powiedzieć i co równie ważne JAK MA TO POWIEDZIEĆ aby dało się
zrozumieć w jakim języku ten człowiek mówi.