Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    p. Gogolewski

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.05, 10:56
    Wczoraj słuchałem wywiadu jakiego udzielił p. Gogolewski, chyba naczelny
    magazynu Wino, dziennikarzowi radia TOK FM na okoliczność ogłoszenia że
    Polska jest krajem winiarskim. Muszę szczerze powiedzieć że zacząłem z
    zainteresowaniem słuchać tego wywiadu bo pomyślałem sobie że czegoś ciekawego
    się dowiem. Jakaż niemiła spotkała mnie niespodzianka, równie bełkotliwego,
    pochrząkującego, jąkającego się, sapiącego człowieka wypowiadającego się na
    antenie to jeszcze nie słuszałem. Zresztą pal licho stylistykęjego wypowiedzi
    ważne jest to że NIE DAŁO SIĘ ZROZUMIEĆ CO TEN CZŁOWIEK MÓWI!!!!!
    W tych fragmentach języka polskiego (bo chyba w takim mówił) które były dla
    mnie zrozumiałe, w żaden merytoryczny sposób p. Gogoliński nie był w stanie w
    prostych słowach powiedzieć słuchaczom co ta decyzja oznacza dla producentów
    wina w Polsce , mimo że zirytowany dziennikarz pytał o to dwa razy!!!!
    Z tego co widzę na forum są osoby które współpracują z magazynem Wino, bardzo
    bym prosił aby te osoby przekazały p. Gogolińskiemu, że jak następnym razem
    zostanie zaproszony do wypowiedzenia się na antenie, to żeby przemyślał to co
    ma zamiar powiedzieć i co równie ważne JAK MA TO POWIEDZIEĆ aby dało się
    zrozumieć w jakim języku ten człowiek mówi.
    Obserwuj wątek
      • Gość: kapusta Re: p. Gogolewski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.05, 11:23
        gwoli scislosci gogolinski
        • Gość: Marek Tak, tak racja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.05, 11:41
          • Gość: ewa Re: Tak, tak racja IP: *.acn.waw.pl 22.12.05, 17:03
            Ot, skutki picia wina. Z czasem człowiek robi się bełkotliwy.
            Na urodę to też korzystnie nie wpływa, vide: piękny dawniej Marek Kondrat;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka