IP: *.pppool.de 20.05.03, 23:19
Witam, chwilowo mieszkam w niemczech w Salzgitter (20 km od Braunschweigu).
Czy w tej oklicy jest coś wartego zobaczenia, ciekawe miasta, zabytki lub
inne ciekawe miejsca?

pozdrawiam,
maciek
Obserwuj wątek
    • norepinefryna Re: niemcy 21.05.03, 12:41
      Gość portalu: maciek napisał(a):

      > Witam, chwilowo mieszkam w niemczech w Salzgitter (20
      km od Braunschweigu).

      Zajrzyj na

      www.braunschweig.de/
      sam bym chetnie sie tam przejechal. Sam mieszkam w
      Magdeburgu (to godzina z kawalkiem drogi od
      Braunschweig). Mozesz sie tez wybrac do Getyngi:

      www.pol.goettingen.de/
      A juz wszystko zobaczysz to mozesz zajrzec do Magdeburga
      (ktory pieknoscia nie grzeszy, ale da sie lubic), chocby
      po to zeby zobaczyc jedna z najwyzszych na swiecie chyba
      drewnianych budowli:

      www.magdeburg.de
      www.elbauenpark.de
      • Gość: Jan Re: niemcy IP: *.dip.t-dialin.net 23.05.03, 18:05
        Do Hildesheim masz 30 km.Miasto z dwoma czy trzema obiektami na liscie UNESCO
        i najpiekniejszym budynkiem z muru pruskiego na swiecie,
        www.angelfire.com/nt2/weltreisen/Hildesheim/index.html
        40 km na poludnie gory
        Harzu i miasto Goslar -starowka i kopalnia rud cynku i olowiu na liscie UNESCO
        mitglied.lycos.de/oktavian26/Germany/Harz/Goslar/
        troche dalej Wernigerode i perla sredniowieczna Quedlinburg - 1200 domow z muru pruskiego - cale miasto na lisci UNESCO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka