klonwicka1975
29.05.20, 19:39
Witam
Może znajdzie się osoba na forum, która zechciałaby pomóc w procesie tworzenia prostej strony
mojej prostej stacji meteo ?
Stację zrobiłem, zaprogramowałem, ze stroną kiepsko, coś rozpoczęte, ale jakoś nie wychodzi.
Może ktoś chętny do pomocy ?